Noční debatní kroužek

Tak to vypada, ze dnes budu opet netopyr. V noci se u nas proste nespi 🙄
magicaetezzzautorModerátor
16. únor 2018
@netopejr
Objednam 👌
Včera v 07:16
Holky, tak kocar půjde na reklamaci 😭
Já nechci jezdit s tou starou rachotinou 🙄
Jsem zvědavá, jestli pošlou kocar novej bo vrátí peníze.
haanja
Včera v 08:53
@magicaetezzz Achjo, to je skoda, jen chvilku jste ho mely.doma... Ze zakona maji na reklamaci 30 dnu
netopejr
Včera v 10:39
@magicaetezzz quli čemu?
haanja
Včera ve 12:24
@netopejr kvuli tomu nedolehajicimu kolecku?
netopejr
Včera ve 12:31
@haanja Aha, taky mi nedoliha....
Ale psala, ze quli tomu to posílat nebude.... 🤷
netopejr
Včera ve 12:33
@maggys Kdy stíháš delat neco k tomu peceni vareni? Nemam dpvarenej obed mufacu jednu várku, jsme skoro snedli uz, ve 2 😆 na uklid jsem nesáhla a je odpoledne? Co dělám blbe???
maggys
Včera ve 13:05
@netopejr v mezicase 🙂 Ale ja mam jen jedno dite Hele 🙂 takovej docela dulezitej Faktor 😃
Včera ve 14:01
@haanja
Kvůli kolečku, pac to DE nedá, jak zataci kocar.
sam99
Dnes v 00:10
Zlaticka, dnes po dlouhe dobe nespim... Teda vzdx jen v ramci prcka, prcek se vrti a ospava a ja nemuzu zabrat 😊 kdo daaaaal
haanja
Dnes v 00:22
@sam99 Taky nespím, furt surfuju po internetu... a spát se mi fakt nechce... 😉
jak se máte? zdraví? spokojení? nikdo nezlobí?
sam99
Dnes v 00:39
@haanja ja nemuzu zabrat, ve sklepe mam pracanty... Muzik a kamos si davaj nocni.. Sparujou sklep, maly ma antibiotika uz tyden.. No veselo.. Co u vas?
haanja
Dnes v 00:46
@sam99 ajajaj, tak malý ať se uzdraví 🍀
a co že chlapi makají takhle v noci?

u nás včera zvýšená teplota - u malé, dneska mě několikrát hryzla, že jsem brečela bolestí a ta potvora mrňavá začala ječet, jak když ji na nože berou (fakt netuším proč, když ona pokousala mě ?!?!)
začala jsem jí jemně vyhrožovat, že jestli hodlá takhle pokračovat, tak zavřu mléčný bar a bude mít UM, prtže to fakt bolelo 😢 každé další krmení se předem bojím, jestli mě zase hryzne nebo ne 😨
haanja
Dnes v 00:47
@sam99 a čekám, kdy už začne sedět, abych mohla vytáhnout ten Baby Design, co mi leží ve sklepě 😀 akorát páneška trefí, až ho uvidí 😉 😅
haanja
Dnes v 00:50
Holky, četla některá z vás knihy "Manželé odvedle", "Někdo cizí v domě", "Za zavřenými dveřmi" nebo "Ta přede mnou" ?
sam99
Dnes v 01:16
@haanja jaj kousavec obecny.. Teplota bude asi teda od zoubku?
No hele v klidu, me Lukyno nesedi doted 😂
sam99
Dnes v 01:16
@haanja nn nic z toho jsem necetla, ja takoveto veci moc nectu...