Noční debatní kroužek

Tak to vypada, ze dnes budu opet netopyr. V noci se u nas proste nespi 🙄
netopejr
15. kvě 2018
@haanja ne. Ze esli si o tom mize cist v Aj, tak ma co delat po mnoho noci a dnia zahraje se u toho na dlouhou, tak abyste se dostali k akci 😉
netopejr
15. kvě 2018
Zahraje => zahrabe
netopejr
15. kvě 2018
Dlouhou => dlouho... Bud kreativní proste 😆
haanja
15. kvě 2018
@netopejr "dlouhou" ještě zvládám 😛

jo tááááák s tou englištinou 😉
číst po mnoho dní a nocí by mohl, ale obávám se, že by to po prvních 2-3 článcích vzdal a šel radši pařit - pánešek je těžkej pařmen, večery prosedí u svého vykuněného (pardon vytuněného) kompu, a děti i přesto máme 🤣
pravda je, že Terezku jsme si přivezli z chalupy, kam ten komp nevozí 😝

druhá věc je, že já podezírám naše aktuální bydliště z nějaké podivné zóny, kde se daří výhradně chlapečkům, prtže všichni sousedi či bývalí majitelé, co se jim tu narodily děti (i třeba 30 let zpátky), měli kluky.
s jednou holkou se sem jedna famílie přistěhovala, druhá je naše Terez (přivezená z chalupy 😅 )
netopejr
15. kvě 2018
To bud rada. Takhle se kamarádka přestěhovala s docela velkým pupikem, nacez se - utz furt a az někdy po II screenu, nezvykle pozde, ukazalo zepupik je dvpupokojovej, a pak zistila, ze v danem dome je asi 10 % dvojčat mezi malýma dětma... 😆😆😆 prej "kde to bydlíme"
haanja
15. kvě 2018
@netopejr to mi připomíná článek v cizojazyčném časopise vrámci výuky snad na gymplu nebo kde o Winchester Road (už fakt nevím, v jakém městě to bylo), které se kvůli opakovaným vícečetným těhotenstvím obyvatelek přezdívá Twinchester road. Prý tam kdysi býval chrám bohyně plodnosti 👍
haanja
15. kvě 2018
@netopejr akorát když pak "chceš" holčičku, musíš zkoušet jinde 😉
a naopak kolegovi z práce, který toužil po synovi, jsem málem nabídla byt k půjčení 🤣
haanja
16. kvě 2018
Tak tohle mě rozsekalo 🤣 🤣 🤣

GDPR v praxi - Nebožtík nedal souhlas se zveřejněním osobních údajů.
terezapetrova
17. kvě 2018
@haanja nebožtíku mel smysl pro humor až do konce 😆😅
magicaetezzzautorModerátor
17. kvě 2018
Tak Emm začíná chodit se zebrou po bytě. Jistim ji, pac ta zebra ji ujíždí a Bublisa mi odstrkuje! 😂 to dite si chce dělat vše po svém.
Po kom asi je 🤷‍♀️🤣
netopejr
17. kvě 2018
@magicaetezzz po mně?
17. kvě 2018
@netopejr
Mozny. A kdypa té takové období přešlo?
netopejr
17. kvě 2018
@magicaetezzz noch nicht
netopejr
17. kvě 2018
@magicaetezzz Tebe uz jo?
17. kvě 2018
@netopejr
Ne pravé 🤣
martyina
28. kvě 2018
Sobotní oslava
haanja
30. kvě 2018
30. kvě 2018
@haanja
🤣🤣🤣 debil
terezapetrova
30. kvě 2018
@haanja tipla bych si, ze jestli ještě bude mit sanci tak si da vetsi pozor nez opusti svůj prac nastroj 🙂 .. tvl to na zivote miluju, ze to není nuda 🙂.🙂 grrr
zelenaesmolda
30. kvě 2018
Devcata,jake mate chuvicky?
martyina
31. kvě 2018
zelenaesmolda
31. kvě 2018
@martyina tak to mi zrovna moc nepomuze 😃
martyina
31. kvě 2018
@zelenaesmolda no jo no😉
haanja
31. kvě 2018
@zelenaesmolda D-Test snad dělal testy chuvicek, vyhrála to
prý Philips Avent SCD580...
zelenaesmolda
31. kvě 2018
@haanja mrknu dekuji 🙂
zelenaesmolda
31. kvě 2018
@haanja ty jo vypadaji fakt dobre ale rikam si jeslti to pro me neni zbytecne,ja ji nebudu potrebovat denne,bydlime v byte tak je potrebuju hlavne na chatu ale dobre vedet jake funkce maji a na co je treba se divat 🙂
haanja
2. čer 2018
@zelenaesmolda není zač. My v byte chuvicky nepoužíváme (dite slysim i pres zed pri dvojich zavrenych dverich), a na chalupě jsme měli obyc z Ikea (už se neprodávají), na jedné se nám vylagroval konektor nabíjení, bohužel není za co vyměnit/vyreklamovat, když už je neprodávají 😞 nakonec stejně vždycky za prckem bezim, takže mi úplně stačí to, ze chuvicka přenese zvuk placiciho/probouzejiciho se dítěte, plus na chalupě teda to, aby mela signál dost daleko a skrz kamenné zdi. Ale tohle je individuální, každý potřebuje chuvicky na něco jiného. Šťastnou ruku při výběru preju 👍
zelenaesmolda
2. čer 2018
@haanja diky za radu,ja je taky prave potrebuju jenom na chatu kdyz budeme sedet venku at ji slysim,v byte je taky nebudu potrebovat.takze jsem rada ze slysim ze zakladni staci
zelenaesmolda
7. čer 2018
Opravdu mi nikdo neporadi co se tyce chuvicek?
martyina
8. čer 2018
@zelenaesmolda já chtěla chůvicky skrz zahradu hlavně ale nakonec to obstarají psi🙂 jinak mám okna na jiný směr než zahradu a stejně ji slysim😃

Začni psát odpověď...

Odešli