Noční pérování na kolínkách

veruuuuberuuuu7
3. led 2019

Ahoj maminky. Mám dcerku které bude 13měsíců. Od jejích 5měsíců začala pérovat na kolínkách což bylo fajn do doby 7měsíců kdy začala pérovat v noci když jsme byli na dovolené.Pérovala několik hodin.Ted už v téhle době asi měsíc chodí. Ale po nocích se pořád budí a péruje. Péruje klidně hodinu a půl. Postýlka je už pomalu v rozkladu celá vrže za tu dobu. Už si nevíme rady. Nejenom že nespí dcera,ale ani my s manželem a už jsme vážně dost unavení oba. Nepomáhá nic ani chování,houpání prostě uspání nic. Celou dobu jen péruje a pak po nějaké době usne. Doktorka řekla,že to je normální.Já jsem to nikdy od nikoho neslyšela. A aby toho nebylo málo tak asi měsíc zpět začala k tomu pérování i hejkat nebo jak to nazvat. Nemáte někdo zkušenost a nebo nějakou radu co s tím? Děkuji

miba10
3. led 2019

@veruuuuberuuuu7 u nás je to taky. Vydržela to i 2 hodiny. Ale neřešíme to. Prostě jí necháváme. Zkoušela jsem taky houpat atd., aby zase usnula, ale to byl akorát řev. Když si tam u toho brepta nebo vydává různé zvuky, tak ji nechávám. Když začne plakat nebo se rozčiluje, tak teprve kouknu co se děje. Teď se dopracovala k tomu, že usne zadeckem nahoru 😂 jinak naší malé je 13 měsíců

coctailgirl
3. led 2019

Ja mam 8 mesicniho syna a ten pred spanim taky peruje... sice ne 2 hodiny ale treba 15 minut pak lehne a je tuhy 😄 tak dlouho to jefakt extrem...

urtica
3. led 2019

Jo, naše to dělala taky a klidně vydržela i tři hodiny...i se zvukovými efekty...nikdy jsem nepřečetla tolik knih, jako po nocích v době, kdy malá "pérovala"....

diewcatqoo
3. led 2019

Je to normalne, robi to vela deti... tie deti si proste vzdy vedia najst nieco, aby rodicia nemohli v noci spat :D

veruuuuberuuuu7
autor
3. led 2019

@miba10 i my nechavame protoze s tim nejde vazne nic udelat 😂 a myslite ze je to prejde?jinak mame asi stejne stare dcerky koukam 😊 nasi tedy bude 13mesicu ted 11.ledna.

veruuuuberuuuu7
autor
3. led 2019

@urtica a pomahalo to cteni? 🤔

veruuuuberuuuu7
autor
3. led 2019

@diewcatqoo tak to mate asi pravdu.jinak dekuji za uklidneni budeme to muset vydrzet 🤣

urtica
3. led 2019

@veruuuuberuuuu7 Pomohlo mě - k většímu klidu a odvedení pozornosti - méně jsem vyšilovala z toho, že nemůžu spát...četla jsem převážně detektivky, takže jsem se na to občas i těšila, když jsem četbu přerušila v nějaké napínavé části...

malytlustyhroch
3. led 2019

@veruuuuberuuuu7 My jsme tomu rikali, ze hleda lanyze. Preslo to, ale uz si nevzpominam po jake dobe.

miba10
3. led 2019

@veruuuuberuuuu7 naší bylo 13 měsíců 22.prosince 😍 jinak jestli To přejde nevím, jelikož to dělá už X měsíců. Já spíš řešila že se mi v noci vzbudila a dělala si 2 hodinovku na hraní. To byl jiný srumec. To do toho chtěla zapojit i nás. Ale to asi po 3-4 měsících přešlo. Tohle je teda pro mě pohodička. Jen mě spíš desilo, že u toho mlatila hlavičkou a čelo postýlky a to byly hrozný rány 🤦 ale usila jsem mantinel a je klid 😈

veruuuuberuuuu7
autor
3. led 2019

@miba10 jeee tak to je hezky.tak to jsoi skoro vazne na stejno princezny.noo ta nase taky obcas bouchala hlavickou o postylku a nepomohl ani mantynel tedy. Vazne si chtela takhle v noci hrat ju? No ty brdo tak to nas doufam neceka takhle v noci 😂

miba10
3. led 2019

@veruuuuberuuuu7 no nám to noční hraní dělala cca od 9 měsíců do roka. Teď už je teda klid. Ale začaly růst stoličky, takže je to něco za něco.
Jj, malá je narozená cca o 14 dnů dřív 😁 ale všechno krásně dohnala

veruuuuberuuuu7
autor
3. led 2019

@miba10 nas taky zlobi zuby.taky obcas peklicko 😎 jee nase mala je narozena o tyden drive 😀 to je husty tedy.mame to nejake podobne koukam😃

veruuuuberuuuu7
autor
3. led 2019

Maminky ted me jeste tak napadlo, nevite nektera proc to ty deti takhle delaji?To perovani?

diewcatqoo
4. led 2019

@veruuuuberuuuu7 myslim, ze deti si trenuju to, co sa naucili. Nas ked sa vedel pretocit na brusko, stale sa potom v noci pretacal v spanku.. nechcel byt na brusku, hneval sa, nevedel sa otocit naspat, tak plakal. Aj 20x som ho v noci musela pretacat naspat. Potom, ked sa naucil sediet, parkrat som ho v noci musela dat zo sedu naspat do lahu, lebo si asi nacvicoval ten sed alebo co. Tak isto, ked sa naucil stat, tak v noci som ho x krat davala zas lahnut. Teraz sa naucil svoje meno a v noci stale vykrikuje "adyyy" :D Je pravda, ze to perovanie na kolienkach mu trvalo asi najdlhsie zo vsetkych nocnych aktivit 🙂 asi nejake 3-4 mesiace. Ako samo to prislo, tak to samo odislo. No a potom zas prisla ina aktivita, aby sme sa nenudili :D