Otěhotnění 2 dny po MS a brzké příznaky?

dencaplenca
8. črc 2019

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat zda je možné že bych mohla být těhotná...dva dny po skončení MS jsem měla s přítelem nechráněný styk, ještě ten den večer mě mírně pobolíval podbřišek, ale z toho jsem si nic nedělala...jenže bolesti podbřišku přichází teď každý den. Nejsou celodenní ale třeba ráno trochu pobolívá a někdy i k večeru. Dnes je to od styku pět dní a od rána mám citlivější prsa a podbřišek opět bolí, také výtok mám poněkud řidší než obvykle..nevíte jestli by to mohl být příznak těhu a něco co jiného by to mohlo být, nebo zda měl někdo podobný problém? Vím že by bylo na příznaky ještě brzo ale je to zvláštní. Dekuji za odpovědi

lastovenka
8. črc 2019

@dencaplenca Určitě mohl, protože tak jsem to měla já😀

terka80
10. črc 2019

@dencaplenca mate ovulaci ty vase priznaky k tomu sedi,takze ne nejste tehotna a uz vubec ne 5 den po styku

katka_nedo
13. črc 2019

@dencaplenca Ja mela s manzelem tenkrat styk den po ms a pak za 3dny na to a ted mam 16dni do porodu😂 Pak uz byl sex az pozde,ze by to nevychazelo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru