13. den DPO pozitivní test a slabé špinění. Zahnízdění?

kopetrinka86
13. říj 2014

Ahoj holky, potřebuju se poradit. Dnes bych měla být asi 13den DPO, pozitivní ovulační test jsem měla 1.-3.10. Včera mi vyšel pozitivní těhu test, dnes jsem opakovala a opět vyšel stejně, sice druhá čárka hodně slabá ale je tam, i večer. Jenomže mám ještě 4 dny do měsíčků a dnes navečer jsem začala trochu špinit, ne z krví. Myslíte, že to je od zahnízdění a je šance, že ta mrcha nedorazí. Děkuju moc za radu

lady742
13. říj 2014

těžko říct, možná se jedná o biochemické těhu ☹ , zahnizdování asi ne, to bys ještě neměla pozitivní test

kopetrinka86
autor
13. říj 2014

@lady742 Ach jo, já sem právě trochu špinila při prvním těhu den před očekávanou MS a v červenci sem byla na revizi zamlklého těhu, takže jsem byla překvapená že se by se to po druhé MS podařilo... tak uvidím.. děkuju

adelaslaba
13. říj 2014

může jít o zahnízdování😄 , uvádí se že probíhá 7-10 DPO. Musíš vyčkat. Já jsem u biochemického těhotenství nešpinila.Hodně štěstí.

adelaslaba
13. říj 2014

Ted při posledním těhotenství jsem taky špinila, ale tak 15DPO a pak dobrý.

kopetrinka86
autor
13. říj 2014

@adelaslaba ju... no budu muset počkat, ale bylo to špinění bez krve a chvilkový, ted kontroluju a zase nic,tak právě nevím a ten test jsem zkoušela i večer a byl pozitivní. Jinak nevím jak se počítá dpo, píšu to od prvního testu který byl stejně silný jako kontrolní čárka a tulili jsme se den před, tak že by se to mohlo uchytit dříve... já to takhle zkoumám chvíli.. chtěla sem tomu po revizi trochu pomoc. Děkuju moc za radu 🙂

baru88
13. říj 2014

Ahoj, pamatuji si, že jsem cca 10-12 DPO malinko zašpinila a bolelo mě břicho, jako kdyby měla přijít MS...ale nepřišla ;) ať se daří

kopetrinka86
autor
13. říj 2014

@baru88 Ahojky, děkuji za odpověd.. mě právě taky bolí břicho jako bych to měla dostat a to špinění bylo opravdu slabý a nárazový. tak snad měsíčky nedorazí.. Tobě a miminku přeji hodně zdraví a štěstí 🙂

bartkat
14. říj 2014

Ahoj, ja jsem 16 dpo a vcera a dnes malinko špinim. Ms mela přijít před 3 dny. Test si udělám asi zítra ráno, ale moc bych tam // chtěla. Jinak břicho me taky poboliva a i trochu prsa

lencak80
14. říj 2014

no, já si myslím, že zahnizdování asi ne, protože to bys ještě neměla v krvi HCG, to se začne uvolňovat, až se zahnízdí, ne? jestli to tedy dobře chápu. Můžeš být těhu a přitom lehce špinit, jak je děloha překrvená, to je normální, ale pokud MS nedorazí a budeš špinit, tak vyraž na gyndu a poraď se. Pokud más na testu čárky, tak se v těle něco děje a uvidí se, jak to dopadne! Zkus vydržet a nestresuj předčasně! Držím palce!

peetulkka
2. led 2016

Ahoj holky,nevim jestli sem jeste nekdo chodi,ale potrebovala bych poradit☹Jsem dva dny pred ms a dnes jsem delala tehu.test...byl slabe pozitivni...ale mam i slaboulinky vytok hnedy..nebo spis je na.toaletaku.Tak nevim cp si myslet.Kazdou chvili chodim na malou a je mi i na zvraceni a siiiilene me boli prsa a brisko jako by mela mrcha prijit.Bojim se aby to neprislo...Co kdyz jsem tehu a s ms to.odejde:-(:-(Moc si mimi prejeme ..

nat
2. led 2016

@peetulkka urcite vydrz a udelat test tak 2 dny se spozdenim tehu muze odejit s ms drzim pesti 🙂

peetulkka
3. led 2016

Ahojky,no toho se prave bojim..doufam ze to tak nedopadne☹Dnes jsem si merila bt a uz treti den je uplne stejna.Tak snad to bude ok.:-PJinak dekuji za odpoved,a hlavne podporu..🙂

nat
3. led 2016

@peetulkka Neni zac vubec hlavne aby to dobre dopadlo 🙂Vim ze je to tezke vydrzet ale je to par dni.ja mam jit zase zitra na potvrzeni srdicka a uz jsem 9 tyden doktorka uz me pred Vanoci nevzala takze jsem taky vazne natrni 🙂

peetulkka
3. led 2016

Jj jsem strasne nedockava jak to vse dopadne..snad to bude dobry.🙂Drzim palecky aby srdicko tlouklo jak zvon🙂Je to moc hezke to slyset srdicko neceho tak malilickateho.Ja uz mam sestileteho zbojnika a u nej jsem nic takoveho.neresila.Jako ze jestli jsem nebo nejsem.Neprisla mi ms,tak jsem sla k mudr aaa hups bylajsem sesty tyden tt.No a ted jelikoz uz tak nak po tom touzime s manzelem rok a porad jen snazenicko,tak se porad jen hlidam☹Asi jsem blazen uz s toho.No ale tobe vazne moc dzim palecky aby jste byli v pohode🙂Zitra rano zkusim jeste testik a ozvu se.Dnes jsem nedelala.

peetulkka
8. led 2016

Ahojky,tak tehu test silne pozitivni🙂I v laborce mi vysli v krvi dost hcg.Tak ze je to tu konecne.Tak doufam ze vse pujde jak na dratku.Ve stredu jdu na prvni ultrazvuk tak uz jsen na nej/ni mooociiinky zvedava🙂Tak vsem drzim palecky aby vam to dopadlo stejne jako me🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru