14DPO bylo hCG 73, 16DPO 371. Není to moc?

miranell
10. zář 2015

Ahoj, nikde jsem pořádně odpověď nenašla, tak třeba mi poradíte 🙂
14 dpo jsem byla na krevním testu a HCG 73, 16 dpo jsem byla test zopakovat a HCG 371. Není to trochu moc? 😀 Všude se dočítám, že za dva až tři dny by se měla výše zdvojnásobit, ale tohle je 400 % 😲 😅

miranell
autor
17. zář 2015

ahoj holky, tak je tam jedna prdolka snaziva, dekuju vsem za nazory :-*

anuliina
17. zář 2015

@miranell ahojky.Tak vsadim boty,ze ta snazilka je opravdu zenskeho rodu.Vetsinou opravdu to vyssi hcg byva u holcicek. 😉 Jinak gratuluji a preji pohodove tehu.

miranell
autor
17. zář 2015

@anuliina díky moc, ještě to chvíli potrvá, než zjistíme, jestli holčička nebo chlapeček. Pokud to bude holčička, tak vám sem dám příběh, který se k tomu váže a bude možná znít neuvěřitelně... 😉

lejla29
18. zář 2015

@miranell Jéé tak to jsme zvědaví 🙂

miranell
autor
18. zář 2015

@lejla29 napisu to hned jak to budu mít potvrzeno 😉

miranell
autor
8. říj 2015

Holky tak nic, skončili jsme, bohužel opět zamlklé těhu...

lejla29
8. říj 2015

@miranell Ježiš marja, to je mi moc líto, to je šok. Opravdu nevím, co říct...vím, jaké to je ☹
Přeji hodně síly, první měsíce jsou nejhorší...tak ať se brzy zadaří znova a ať to dobře dopadne. ☹

anuliina
8. říj 2015

@miranell taky me to mrzi.Hlavně když to hcg tak krásně rostlo.Mám za sebou také zamlklé těhotenství,takže znám tvé pocity.Já to pote resila i s doktory.Nechala jsem si vyšetrit stitku a taky komplet vyčistila telo.Udelala jsem proste restart.A ono to za tri mesice po revizi klaplo.
Přeji ti hodne sil.Jednou to proste vyjit musi.

miranell
autor
9. říj 2015

@anuliina dekuju, ja mam prave druhe zamlkle tehu v posledním půlroce. Moje druhe těhotenství v životě a obe skocila stejne 6+4

miranell
autor
9. říj 2015

@lejla29 Dekuju

blondynka400
9. říj 2015

@miranell
@anuliina holky omlouvám se, že vám do toho skáču. Ale právě vysoké HCG dost často značí, že s embryjkem není něco v pořádku.....
A abych tě podpořila, já měla nejvřív dva spontánní potraty, které skončily na den stejně a teď mám doma dvě holčičky.

miranell
autor
9. říj 2015

@blondynka400 v pohode, ja mela pak uz ten narust ok a dva utz po sobe byly v pořádku, takže spis vyvojova vada

blondynka400
9. říj 2015

@miranell ale to je právě to co jsem psala. Vyšší HCG právě dost často značí vývojovou vadu, i když třeba jenom na začátku.
Tak snad napotřetí to bude už v pořádku 🙂

miranell
autor
9. říj 2015

@blondynka400 aha no pak doufam ze to neni nic co by bylo pravidlo treba genetika atd. Stalo se mi to dvakrat stejně ze dvou těhotenství. Tak jsem z toho spatna.

miranell
autor
9. říj 2015

@anuliina jinak ta vysetreni uz mam vsechna hotova. Stitku, genetiku, alergie, AMH, fakticky vsechno. Jedine co mi nedelali je geneticky screening embryji pred vkladem. To me ceka pristi kolo.

blondynka400
9. říj 2015

@miranell jak jsem psala, já jsem to měla stejně, dvakrát z sebou. (HCG tedy vím jenom u jednoho). A pak byly další dvě těhu už v pohodě.
Ty máš tenhle problém po umělém?

anuliina
9. říj 2015

@miranell tak potom to vidím jedině na blbou souhru náhod. 😒
Když jsem ležela ve špitále po revizi, tak mi jedna z lékařek řekla, že většinou proč se tohle děje, už je v zárodečných buňkách. Jedno z toho prostě bylo "špatné". Poradila mi baštit dostatek vitamínu E.
Poslechla jsem a ještě jsem teda brala přírodní kapky na upravení hormonů, spolu se zeleným ječmenem a chlorelou. Přesně za rok od revize jsem ležela ve špitále, ale o patro výš - na porodním.
Možná by nebylo od věci si připlatit a nechat udělat ten genetický screening embrya. Držím palečky

daasenka85
9. říj 2015

Taky mě to moc mrzí, nevzdávejte se!!!! Já měla zamlklé a mimoděložní, pak Anetku, pak raný spontánní potrat a teď čekáme miminko 🙂 Hlavně to chce zůstat psychicky v pohodě (což je na tom to nejtěžší), já měla "štěstí" (nebo dvojnásobné neštěstí?), že jsem si prošla po druhém nezdařeném pokusu obrovskou životní krizí (souviselo s těmi nezdařilými těhu jen okrajově), tak jsem navštívila psycholožku, dala se do kupy, byla ráda, že žiju a jakž takž funguju, pořídili jsme dva kocourky a pak se zadařilo 🙂 bylo to půl roku po tom mimoděložku (a to jsem tři měsíce po mimoděložním krvácela..), nebylo to bez komplikací (krvácení zezačátku, předčasně zkrácený čípek..), ale Anetka to dotáhla do 37+1 🙂 Snad ji bude bratříček následovat, hrdlo opět není úplně ok..
Jo a kamarádka byla na 6 neúspěšných pokusech a teď čeká miminko 🙂)))) Držím pěsti, hlavně nevzdávat se a snažit se být "v pohodě", třeba i s pomocí toho psychologa..

miranell
autor
9. říj 2015

@blondynka400 jeden zamlklý byl po umělku a druhý zamlklý byl teď když jsem otěhotněla přirozeně..

miranell
autor
9. říj 2015

@anuliina tak ty vitamíny můžu zkusit, tím nic nezkazím, i pročištění není špatný nápad. Co se týče těch kapiček tak do toho jít nemůžu, léčím se se štítkou, a veškeré předchozí pokusy brát nějaké tinktury skončily akorát rozhozeným cyklem. Jinak ten genetický screening naštěstí hradí pojišťovna v rámci umělka, jinak by stál co vím 60 tis. Ještě mi zbývá poslední pokus, tak uvidíme.....

miranell
autor
9. říj 2015

@daasenka85 nevzdávám, jenom je to čerstvé, vždycky to člověka shodí ze sedla, musí to jen přebolet, pak se do toho vrhneme znovu. Tobě přeji ať je vše v pořádku 🙂

daasenka85
9. říj 2015

@miranell Děkujeme. Já vím, sice jsem byla "mladá", vlastně v 27 jsem měla Anet, ale chtěla jsem dítě už od 21 let, ale nejdřív jsem studovala, pak nebyl vhodný partner.. Takže o to víc jsem byla tehdy zasažena. Dodnes si pamatuji, jakou jsem měla bolest a úzkost, když jsem jela od gynekologa, který mi oznámil, že těhu zamlklo, vůbec jsem to ze sebe nemohla dostat, řídila jsem a neviděla přes slzy na cestu. Ale přijde mi i důležité si pobrečet (samozřejmě pokud to tak cítíš, ne se nutit), mně třeba moc pomohlo se s "miminky" (pro mě to byla a jsou vždycky miminka odzačátku) rozloučit, představovala jsem si, jak je předávám jejich andělům strážným, aby se mohly později vrátit nebo narodit někomu jinému. Samozřejmě zase nevnucuji, je to na někoho možná až moc mystické, já jsem to ale takhle měla. A překvapilo mě, jak moc mě mrzel i ten poslední potrat (když už jsem měla Anetku, naštěstí jsem pak za dva měsíce otěhotněla znovu), zase ten pocit toho dušení a beznaděje, nechtěla jsem být sama...
Jak dlouho se už snažíte? Každopádně moc držím pěstičky!

miranell
autor
2. lis 2015

@daasenka85 Ahoj, omlouvám se, nějakou dobu jsem sem nechodila. Každopádně taky sis "užila". My teď konečně víme co se vlastně stalo. Šlo o parciální molu, takže teď máme půl roku zákaz snažení a hlídají aby kleslo hcg. Občas to ještě na mě přijde, ale spíš, když to s někým probírám, když na to nemyslím, tak je mi fajn. Snažím se zaměstnat. Jinak snažíme se už skoro 6 let... a protože jsme začali později, právě z důvodu, že jsem neměla toho správného partnera, tak už je tak nějak načase. Příští rok mi bude 34 a na první těhotenství to není zrovna brzy..
Vidím, že jsi ve 30tt, gratuluji a držím pěstičky ať jste oba v pořádku :-*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru