3 dny zvracím. Je nutná nemocnice, nebo stačí gynekolog?

ivana21m
20. kvě 2012

Chce se zeptat, už tři dny v sobě, nemůžu udržet vůbec nic, několikrát denně zvracím, a celé dny, mám nevolnosti, za dva dny mám - 1.5kg je nutná návštěva nemocnice, nebo stačí počkat na kontrolu u mého gyn. ?

dana3262
20. kvě 2012

A za jak dlouho ji mas? Zalezi na tom, jak se citis. Kolabujes? Mas kila kde brat nebo jsi spis vyzle? 3 dny neni tak moc. Pokud to bude pokracovat, meli by ti udelat interni testy z krv, jestli ti neco nechybi a kdyz budes porad takhle zvracet, tak ti asi daj ten torecan, ale to je dost hnus. Rika se, ze pokud zvracis vic nez 6x denne, tak by se s tim melo neco delat.

maxinkaa
20. kvě 2012

Určitě bych do nemocnice zašla,už nezodpovídáš jen za sebe,ale i za miminko. Já začala zvracet a měla silný průjem zničehonic ve 12tt, trvalo to 6hodin, pak jsem na záchodě zkolabovala, vezla mě do nemocnice sanitka a tam jsem byla 2dny na kapačkách a potom ještě 2dny a jsem za to ráda. Ty kapačky byly jako spása a hlavně mě hned prohlídnul doktor 😉

tymothy
20. kvě 2012

Osobně bych šla buďto dneska na pohotovost, nebo maximálně počkala do zítřejšího dne (podle toho, jestli se cítíš, že to zvládneš) a hned ráno bych žhavila telefon a volala spíš praktikovi, event. teda gynekologovi a domluvila se s nimi.

amallie
20. kvě 2012

Tech -1,5 kg je ztracena voda, tak zkus hlavne do sebe dostat nejake tekutiny, treba po lzickach, v lekarne si muzes koupit Kuliska na doplneni mineralu a v pondeli bych zavolala gyn, ze se prijdes poradit, prip. ti napise Torecan. Ja bych do nemocnice urcite nejela.

xuxie
20. kvě 2012

Doporučila bych pohotovost, píchnout Torecan, nechat si předepsat čípky a v pondělí k doktorce.

diviska
20. kvě 2012

Já bych asi nejela do nemocnice, ale zkus hodně pít a zítra zavolej na gyn. a oni už ti poradí. Pokud teda nemáš 30 kilo a neomdlíváš..

marecek4
20. kvě 2012

můžeš to mít i z tepla a změny počasí,takže pokud chceš vyčkat,tak hlavně zklidnit žaludek,tak takovou tvrdší dietku-začít suchýma starýma rohlíkama,hořký černý čaj,a jestli si troufneš,tak osvědčený recept-dvě deci kokakoly a do toho trošku rumu-jíst po lžičkách jako lék-zklidňuje žaludek i střeva,pokud to zabere je vyhráno a můžeš poma
ličku přidat suché brambory,rýži,vývar-uvidíš,jak budeš pokračovat,hlavně musíš pít,aby jsi nebyla dehydrovaná

adelinka1
20. kvě 2012

Raději bych zašla do nemocnice, já takhle zvracela v 18.t. Měla jsem od rána šílený křeče a když jsem pak večer začala zvracet, tak jsem hned jela do nem. a týden si mě tam nechali, dávali mi čípky a po 3 dnech mi chtěli už píchnout kapajdu s výživou pro mimčo, ale naštěstí jsem přestala zvracet, tak jsem tomu unikla. Hlavně mi zkontrolovali mimčo, jo a ještě jsem měla magnesko, že se může rozbláznit děloha.

eficenka
20. kvě 2012

nejlépe pros sebe uděláš, namíchej si skleničku vody asi se 4 lžícema cukru... Je to sice hnusný, ale aspoň po lžičkách do sebe dostávej.... V takovýhle situacích je nutný cukr pro jakýkoliv výdej...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru