3. těhotenský test vyšel slabě, co si o tom myslíte?

malaholka
26. kvě 2013

Ahoj, s manzelem se snazime o ditko a vysly mi dva testy pozitivni se silnejsi carkou a treti test (posledni) mi vysel velmi velmi slabe. Testy jsem si delala s tydennim odstupem a MS mam dostat tak za 4-5dni..mam obavy aby vse bylo v poradku. desi me ta slabunka posledni carka. Co si o tom myslite?Nejake zkusenosti? predem moc dekuji.

andy80
26. kvě 2013

Pokud máš MS dostat za 4-5 dní nemohli ti před týdnem vyjít testy s dvěma silnými čárkami. Pokud dotaz myslíš vážně, zajdi si na gyndu. Pokud to má být vtip, tak je hodně blbý, protože je to celé kravina.

malaholka
autor
26. kvě 2013

nedelam si srandu. Plodne dny mi bohuzel vysly na MS. Tyden na to jsem si delala drahy test, ktery by to mel ukazat za tyden-10 dni, coz taky ukazal. za dalsi tyden jsem si delala druhy a tez vysel pozitivne. posledni jsem si delala ve ctvrtek a byl slaboucky. sama jsem z toho zmatena ale myslim to vazne.nechala jsem si od doktora vypocitat plodne dny a takhle nam to vyslo tak jsme to zkusili.

berenika39
26. kvě 2013

@malaholka plodné dny nemůžou vyjít na MS. vajíčko se musí někde uhnízdit, musí být v děloze sliznice..ta s ms odchází. plodné dny můžou být dost krátce před nebo po ms, ale je to málokdy. rozhodně ne v době ms.

malaholka
autor
26. kvě 2013

nejakou dobu se nam nedrilo a tak jsme si nechali udelat ten vypocet aby jsme zjistili kdy mame plodne dny kdyz se nedarilo. dostala jsem MS a v tu dobu v tech vypoctech ty plodne dny byly. nevim, ale i v papirech co nam dam doktor bylo napsane: Jakmile plodne dny spadaji na cas menstruaciho krvaceni,gynekologove nedoporucuji, aby doslo k pohlavnimu styku, predevsim z hyg. pricin ( ale mnohe zeny dekuji za sve dite, ze vyuzili takovyto termin.vedci zjistili, ze u nekterych kmenu, obyvajici aftiku a asii, dochazi k pohl. styku vylucne pouze v cas, kdy ma zena mens. krvaceni. A tyto kmeny se mnozi tak rychle, jako kterekoli jine obyvatelstvo.....presne takhle to bylo napsane v papirech od doktora. Ja myslim ze na tom neco bude, jinak by se mi neukazaly pozitivni testy..jen me trosku znepokojuje slabnouci carka u posledniho testu..

berenika39
26. kvě 2013

@malaholka menstruace - když nastane, znamená, že vajíčko(a) nebylo oplodněno a spolu se sliznicí dělouhy odchází. takže souložit v tuto dobu za účelem plození.....? nebyli jste u nějakého šarlatána? příroda je děsně nevyzpytatelná, tohle je ale ptákovina. každopádně je to opak toho, co by žena měla dělat, aby otěhotněla. neníto tak, že ten "doktor" potřebuje, abyste k němu chodili dlouho a úlatili za "rady" ? protože pokud vám nevysvětlil klasický systém - ms, ovulace, ms...tak vám moc šancí nedává.

malaholka
autor
26. kvě 2013

@berenika39 ja vaze nevim co si o tom myslet...ten doktor je dost znami a doporucila mi ho kolegyne z prace...kdyz nemohli otehotnet tak jim timto pomohl a do mesice byli..proto jsme to zkusili...hodne zenskych si ho chvali .. nektere nemohli mit nikdy deti (podle sveho gyn) a podle vypoctu se jim to povedlo hned prvni mesic...a vse bylo v poradku...nevim no..kazdopadne me nejvice znepokojuje slaba carka...nekde jsem cetla ze hladina hormonu kolisa, proto se muze jednou objevit silna, jednou slaba...jen se bojim aby v mem pripade neslo o potrat...tak moc si miminko prejeme...

brouzilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andy80
26. kvě 2013

Plodný den v den MS je blbost. A myslíš, že ti test ukáže // týden po sexu? Dost těžko. První by se ti udělaly hodně slabé čárky a to až den po vynechané MS.

llluckaaa
26. kvě 2013

Tak toto je opravdu hodně divné. Jestli ti vychází testy takto brzy ještě před menstruací, tak bych si tipla, že jsi otěhotněla v předchozím cyklu.
Systém toho dr. nechápu. On jako léčí pacientky tak, že jim vypočítá plodné dny? 😕 A někdo k němu přijde, on jim řekne datum, oni to ten den udělají a otěhotní z toho? To mi taky zavání nějakým šarlatánstvím 😅
Těhotenský test klidně můžeš slábnout, všechny testy jsou jinak citlivé. Ale musím říct, že neznám žádný, který by odhalil těhotenství týden po otěhotnění.

malaholka
autor
26. kvě 2013

je fakt ze je to gynekolog-astrolog a jelikoz je to slovak, tak sidli na slovensku....dostala jsem k nemu "prihlasku" na narozeniny a vypocet udela podle presne hodiny narozeni...ten prvni test (tyden po udajnem oplodneni) je z drogerie DM a jmenuje se Intimed, hcg quick test (test pro detekci ranneho stadia tehotenstvi) .. v letacku se pise ze je schopny ukazat pozitivni teh. jiz po 7-10dni od poceti..stoji neco malinko pres 100kc. myslim si, ze z predchoziho cyklu jsem nemohla otehotnet protoze jsme se nestrefili do plodnych dni a i test co jsem si delala byl negativni. nekde totiz psali ze se jim zenskym stalo to ze testy mely pozitivni a pak carka slabla a menstruace prisla jak mela..a ukazalo se ze tehotna neni..proto se trosku desim toho zda to pouze zakolisalo nebo zda je nejaky problem a treba se to neudrzelo a prijde MS...nevim, jsem z toho spatna..modlim se aby MS neprisla...

llluckaaa
26. kvě 2013

@malaholka Poslyš, a je to vůbec gynekolog? Je to lékař s lékařským vzděláním a licencí? Protože počítat plodné dny podle hodiny narození mi už přijde hodně ujeté. A že po tom někde otěhotní, to bych spíš připočítala placebo efektu. Jestli máš pozitivní testy, tak těhotná nejspíš budeš. A je jedno, jestli máš teď čárky slabší nebo silnější.

berenika39
26. kvě 2013

aha. takže je to kouzelník, tys mu napsala datum narození a on ti řekl, kdy plodit. a náhodou to vyšlo na MS a tobě to přišlo normální.
tak to nic už mlčím. jediné, co ti ted pomůže, je být v klidu, počkat, jestli ms přijde, když ne, zkusit test. to je všechno. at to vyjde. a seber někde nějaký rozum, jak může gynekolog astrolog plánovat početí? to dělá příroda....

malaholka
autor
26. kvě 2013

ja vim ze asi vypadam jak totalni krava ale mela jsem to zaplacene a dostala jsem to jako darek...znam zenske, kterym to vyslo ...s mamkou jsme nejaky ten rok zpet chodili k Havelkovi (astrologovi) s nejakyma problemama a vse co rekl se stalo a vyslo to..nerikam ze verim vsemu ale rika se ze hvezdy nelzou a neco na tom bude...muj zamer nebyl tady rozebirat toho gynekologa/astrologa ale znat vas nazor ci zkusenost se slabnouci carkou....sama od sebe bych do toho nesla...nevim no, snad bude vse ok a neznemoznila jsem se tady...

berenika39
26. kvě 2013

@malaholka no ono to nejde nijak ovlivnit, prostě musíš počkat, co bude, to nikdo neví, ani tady na konovi. je už jedno, co vám kdo nakukal, ted prostě vydrž, čárku může ovlivnovat víc faktorů, tak za pár dnů, týden, dva..napiš...a už jsem psala, ta teorie je divná, ale ta vám to vyjde, to je jasný 😉

salomee
26. kvě 2013

@malaholka Nezbude, než počkat, co se z toho vyvine. Hladina hCG ale nekolísá, jen se zvyšuje..a to tak, že zhruba na dvojnásobek za dva dny.. síla čárky může být jiná u jiného testu. Vážně teď budeš muset čekat, myto tady nevykoumáme.... tak hodně štěstí.

dora13
26. kvě 2013

@malaholka: neni to ten prasteny Jonas?

malaholka
autor
26. kvě 2013

dekuji za komentare...chtela jsem slyset nazory ostatnich ...dekuji moc

malaholka
autor
26. kvě 2013

@dora13 ano, je to Jonas. Mate s nim nejake zkusenosti?

llluckaaa
26. kvě 2013

@malaholka S tím si nedělej starosti, jak tady vypadáš 😉 Někdo na tyhle věci věří, jiný ne, někdo věří v boha, jiný ne atd. atd. Ať si každý věří čemu chce 😉 Držím palce, ať ti to vyjde a radši se moc nezkoumej, stejně teď nemůžeš nic ovlivnit a dopadne to tak, jak má.
Třeba moje kamarádka, která nemohla otěhotnět, chodila k nějaké bylinkářce, co jí dala nějakou kůru a pak říkala, že až to dobere, tak pak za měsíc by mohla být už těhotná a že by to mohla být dvojčata. No myslela si o ní, že je praštěná, jenže ona pak vážně otěhotněla (po tom, co nemohla otěhotnět 2 roky) a byla to dvojvaječná dvojčata. Jestli to ovlivnily bylinky a nebo to, že jí podvědomě věřila a podle toho se její tělo zařídilo, nebo jestli to byla náhoda, to už asi nezjistíme 🙂

malaholka
autor
26. kvě 2013

@llluckaaa dekuji za povzbuzeni 🙂 moc si miminko prejeme...bylo by to nase prvni 🙂 tak snad to vyjde . dekuji moc..na jednu stranu si clovek rekne co to jsou za hlouposti a na druhou stranu to vyjde tak jak bylo predpovezeno...zivot je nevyzpytatelny...🙂 kazdopadne to cloveku vrta hlavou kdyz se to splni 🙂

dora13
26. kvě 2013

@malaholka: nedavno jsem tu na nej narazila na konikovi, ze se o nem nejaky holky bavily, tak jsem to googlovala, zjistila, ze plodne dny mi sedi presne na datum menstruace, takze jsem to zavrela a zapomnela na to 🙂 ja osobne jsem velky skeptik, na druhou stranu jak se rika, ver a vira tva te uzdravi. takze jak pise llluckaaa, s tim si nedelej starosti, jak vypadas nebo nevypadas.
jinak ja osobne si myslim, ze je to naprosta hloupost, protoze jak uz tu psaly holky vis, behem menstruace odchazi z tela neoplodnene vajicko a dalsi se az po menstruaci pripravuje na oplodneni, takze si pri vsi vuli nedovedu predstavit, jak by bylo mozne, aby se to vajicko oplodnilo. ale jak rikam, ja jsem absolutni skeptik a bezverec co se nadprirozena tyce, vrtim hlavou i pokazde kdyz si tu holky pisou o andeliccich a tak.

brisalek
27. kvě 2013

je to napsané zvláštněa já na tyhle šarlatány moc nedám.....ale fakt je, že dětí, které si rodiče " vyrobili" těsně před menstruací nebo během ní )protože si mysleli, že je to bezpečné) na světě běhá myslím dost🙂. Ovulace může být vyprovokovovaná nemocí, léky...a může být i víckrát za cyklus. Ale silně pozitivní test týden po je zvláštní...třeba k tomu došlo dřív než si myslí🙂

helcenka
27. kvě 2013

@malaholka - no hele holka, vyprdni se na všechno, prostě počkej na den, kdy máš dostat MS, pokud ji nedostaneš, tak zkus ráno test a uvidíš.
Každopádně držím palce, aby to vyšlo. Kdyby náhodou ne, tak buď zkus jednoduše ovulační testy, nebo to nech úplně na přírodě jen s tím, že snaženíčko uspořádáte pravidelně, třeba jednou za tři dny mezi ms (to je jen příklad).
Mimochodem, podle Jonáše mám mít doma první dítko holčičku, no ale příroda to zařídila jinak a je to chlapeček.
Hlavní je ale věřit, víra má velkou sílu a nikdo neví, co je mezi nebem a zemí...
A určitě napiš, jak jsi dopadla, jestli jsi těhulka.

malaholka
autor
27. kvě 2013

@helcenka my podle Jonase mame mit kluka..coz si taky moc prejeme pac u nas v rodine jsou same zenske...mam 6 sestrenic, z toho 4 maji deti a same holky..pak mam sestru a i ona ma holku 🙂 jinak zadny bratranec ani bratr...i ma mamka ma tri sestry 🙂 snad to vyjde a bude to chlapecek 🙂 i kdyby nahodou ne tak budeme moc radi i za holcicku hlavne at je ditko zdrave 🙂 nejakou dobu jsme zkouseli pocit co druhy , treti den...ale nejak se nedarilo...proto jsme vyzkouseli Jonase..urcite dam vedet 🙂 dekuji moc za podporu

malaholka
autor
30. kvě 2013

tak jsem volala doktorce a mam se dostavit 17.6....jeeeej to je za dlouho ...to nebude vubec ubihat jak to tak znam..

zuza01
30. kvě 2013

@malaholka Otěhotnění při menstruaci není nemožné, sice to není běžné, ale ne nereálné. Ovšem upozorňuju, že podle astrologa bych se já neřídila.
Ten test, co vyšel slabě, byl stejné značky? Někdy je test vadný, taky se mi stalo, že čárka zmizela, ale na jiném odpoledne už tam byla. Chce to vydržet do termínu MS, pak udělat test při zpoždění, dřív to nemá cenu.
Jinak některé dámy nevím, proč reagují, každá snažilka potřebuje poradit, ne zkritizovat, někdy jsou pěkně zlé, tak je ignoruj 😉

malaholka
autor
30. kvě 2013

@zuza01 dekuji za rady 🙂 ten slabsi test byl stejny jak predchozi znacka..MS jsem mela dostat ve stredu a stale nic 🙂 nechci nic zakriknout ale vadi mi rifle pri sezeni, jsem strasne moc unavena a co dve hodiny mam hlad 🙂 nikdy z toho jsem v minulosti nemela 🙂

zuza01
30. kvě 2013

@malaholka Tak pokud míváš cyklus pravidelný a nezpožďuje se... Nejlíp to zjistí samozřejmě doktor 🙂 Ale neboj, to se u těch testů stává, mě se to stalo taky. Držím palce 😉

malaholka
autor
30. kvě 2013

@zuza01 cyklus mivam pravidelny jak hodinky 🙂 jednou se mi stalo se ze to o den opozdilo, jinak na den presne..tak ja doufam ze se nam to povedlo 🙂 dekujeme moc

malaholka
autor
12. čer 2013

tak nakonec se miminko neudrzelo a skoncila jsem v nemocnici...snad se to povede dalsi mesic.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru