3. těhotenství půl roku po 2. císaři - máte zkušenost?

gabrielachalupova
24. led 2012

Holky, maminky, těhule....nikdy by mě nenapadlo, že se mi tohle stane a stalo.....Zkrátka se stalo(neplánovaně-vždycky jsem přemýšlela jsek to neplánovaně vznikne...zkrátka, nevzala jsem si pilulku, říkala jsem to manželovi, ale...., a jsem těhotná.) jsem však půl roku po druhé císařském řezu. Zítra si budu volat na gynekologii, ale potřebuju to slyšet i z reálného života, jestli to tak někdo měl, nebojestli měl někdo miminko-3. s takhle malým rozestupem....prosím o jakékoliv odpovědi, v hlavě se mi toho teď tolik honí....Děkuji.

denousek
24. led 2012

šmarja že by osud?já jsem se s tím nesetkala tak snad ti někdo poradí...

anieanne
24. led 2012

Kamarádka má tři CS během čtyř a půl roku, druhý po dvou letech a třetí rok a půl po druhém..

alenka83
4. únor 2012

zálež na síle tvé jizvy, ale myslím, že to bude v pohodě. Uvidíš, co řekne dr. prý se jizva hojí půl roku a pak už je téměř neměnná! Mám k tomu nastudováno hodně...

michaela_2
4. únor 2012

Já mám za sebou tedy jenom jednoho císaře, ale doktor mi v porodnici říkal, že bych neměla minimálně tak rok a půl otěhotnět, právě kvůli té jizvě.....a co vím takhle z okolí, tak hodně doktorů to říká podobně - někdo doporučuje dva roky, někdo méně, ale minimálně ten rok tam většinou je, aby se zmenšila ta rizika, prostě nějaký důvod k tomu asi mají. Jedné známé dokonce doktor říkal, při druhém císaři, že už by neměla otěhotnět vůbec, protože třetí císař by se neměl vůbec provádět, a že to riziko, že na něj opět musela, je samozřejmě hodně vysoké.......otěhotněla ( je pravda, že až za delší dobu), musela na dalšího - třetího císaře 🙂 a všechno proběhlo v pořádku - to jenom, že všichni také nemusí mít vždycky pravdu.
Každopádně ti hrozně moc držím palce!

fiallinka
4. únor 2012

jsem do dvou císařích, doktoři mi doporučili odstup roku... ale řekli, že by se asi nic nestalo, kdyby to bylo dřív, jen by se to o dost víc hlídalo... budou tě sledovat, ke konci se budeš muset šetřit... záleží hlavně na tvém zdravotním stavu 🙂

weri1
4. únor 2012

mě doktorka řekla tak cca 1-2 roky než otěhotním podruhé. zmenšit riziko prasknutí jizvy na děloze

mery83
5. únor 2012

Ahoj já myslím že to velký problém nebude,budeš víc hlídaná.V porodnici mi říkala,že tam měli i maminku co otěhotněla v šestinedělí a byla pa cs a zvládla to ok.

1983hr
5. únor 2012

Já tě obdivuji,nejen že bych se bála ale nevim zda bych to zvládla.Hodně štestí

ridarida
5. únor 2012

Ahoj, já mám obě děti císařem, podruhé jsem otěhotněla 4,5 měs. po prvním císaři, těhotenství ok, lékařka která vedla obě těhotenství a i porody se nad tím nijak nepozastavovala, jen řekla že je vše velmi individuální.

petrakm
8. únor 2012

ahoj, myslim taky , ze je to individualni, kamaradka ma 3 cisare, rozestupy tedy vetsi, ale zase to 2 .teho bylo CR v 26tt. tak se bali ji kvuli tomu predcasnemu porodu to 3tehu povolit, bylo to 50:50 u lekaru, nakonec uplne v poradku vse, ani ji moc nehlidali..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru