5. týden těhotenství. Bude něco vidět na ultrazvuku?

denousek
7. srp 2011

ahoj... v patek jdu poprve na prohlidku co jsem nasla / / budu 22DPO .. to znamena 3tyden + ty 2 co se přičitaji ze?takže 5 tyden těhu?zajimalo by mě jestli bude neco videt na UZV hlavne aby se potvrdilo ze je to v děloze.. už mám letos za sebou mimoděložní... myslite tedy že 22DPO už bude něco vidět?děkuji

skendy
10. srp 2011

@andelka Jé děkuju ,už teď se nemůžu toho dne dočkat.za 1/ až uvidím jak rosteme a za 2/odjíždíme večer na dovolenou! 😀

andelka
10. srp 2011

@skendy tak to budou dvě radosti v jeden den 🙂 super

megy
11. srp 2011

ahoj holky - jsem dost nervózní z očekávání - poslední MS jsem měla 17.7., teď 10.8 jsem našla na ranním testíku s citlivostí 10 dvě čárky a ten samý den mi udělaly hodnotu HCG z jiných důvodů a vyšla hladina 33,0. 🙂 Jsem 26 DC - tudíž se domnívám, že cca 14 DPO. Bojím se následujích dní, aby se to udrželo. Bolí mě podbřišek, prsa, jsem totálně unavená. Co i o tom myslíte??

denousek
autor
11. srp 2011

@megy ahojky...no mysim ze to ti nikdo nerekne je to osud a nic s tim neudelas at se třeba na hlavu stavíš bohužel ☹ neboj se to bude dobré začátky jsou velmi těžké...ká jdu zitra na první UZV co jsem nasla / / posledni ms 7.7. tak jsem taky zvedava... drž se a hlavně bud v klidu 😉 stejne to nijak neovlivnis..bud a nebo 😉 musíš věřit že to mimísek zvládne..

snowgirl
11. srp 2011

Ahojky, já byla ve středu a taky nebylo nic vidět, jen náznak pelíšku, měla jsem být v 5tt+1... v pondělí jdu podruhé na krev a ve čtvrtek na UZ, tak uvidíme. Dostala jsem hormony a vitamíny, ve čtvrtek uvidíme, do té doby se nestresuji, nevolám o výsledky, jen čekám...

denousek
autor
11. srp 2011

@snowgirl jj správný přístup.takze ve ctvrtek pujdes znova na uzv ju?hodne stesti

megy
11. srp 2011

já jdu na UZ příští čtvrtek - dr.říkal, že jde o rannou graviditu, tak jsem taky zvědavá, co bude 🙂 jsem nadšená

snowgirl
11. srp 2011

@denousek nn, byla jsem jen na vyšetření, protože jsem hodně špinila - proto hormony a listovka. Na ultrazvuk jdu ve čtvrtek poprvé 🙂 myslím, že to bude akorát a už něco vidět bude... podle doktora jsme otěhotněli trochu později 🙂 po ovulaci

denousek
autor
11. srp 2011

@snowgirl no ja jdu zitra a jdem 3tydny po ovulce 🙂

megy
12. srp 2011

držím pěstičky, držím držím všem

denousek
autor
12. srp 2011

holky tak jsem po kontrole foto z uzv mam v albu 🙂 je to mialililinkatý ale musim myslet optimisticky za 2 tydny kontrola a prukajda...snad porosteme moc se bojim ale musim vydrzet snad to uteče.. zatim je videt jen pidi váček ale hlavně že je to potvrzené 😉

gammaray
12. srp 2011

@denousek gratulace k "tečce",viditelná je pěkně a hlavně,že je v tvém případě v děloze...14 dní uteče jako voda a bude zase větší 😉

denousek
autor
12. srp 2011

@gammaray jo jooo děkuji mooocc snad budeme za 14 dní velicí a s krásným srdíčkem :.) ty máš dvojčátka? 🙂

denousek
autor
12. srp 2011

@denousek vlastne jo 😀 na fotky jsem koukala pardon 😀

denousek
autor
12. srp 2011

@gammaray vlastne jo na fotky jsem koukala pardon

michaela2310
12. srp 2011

@denousek moc gratuluji!!!! 🙂

megy
12. srp 2011

@denousek velikááánská gratulace 🙂 taky se těším na čtvrtek ,až vám to tady budu moci napsat 😀

sussanah
12. srp 2011

@denousek gratuluju k tehu 🙂 Jsem sledovala, jak jsi bojovala v unoru, tak ted moc a moc preju, at to klapne a pribude vam domu dvojka 🙂

denousek
autor
12. srp 2011

@sussanah jéé dekuji moc to je fajn že o mě nekdo ví 😀 no doufám že bude vse ok a za 2 tydny bude srdičko nebo umřu ☹( tak dekuji moc moc 🙂

michaela2310
12. srp 2011

@denousek a řešila jsi s dr tu ovulku a nebo jsi to nechala osudu ???

denousek
autor
12. srp 2011

@michaela2310 no posunula jsem si ten termin ms o tyden aby ovu byla misto 21DC tak 15dc .. jestli teda myslis tady to 🙂

sussanah
12. srp 2011

@denousek urcite to klapne, musis tomu verit a myslet pozitivne! 🙂

michaela2310
12. srp 2011

@denousek jj 🙂 četla jsem totiž tvůji druhou diskuzi tak jsem byla jen zvědavá 🙂 tak držím palečky, at mimčo hezky roste a at te netrápí těhu nevolnosti 😉

denousek
autor
12. srp 2011

@michaela2310 ahaa tak to jooo 😀 no nějaky nevolnosti uz bych brala nic mi neni tak nevim jestli je vse ok .-(

holky diky moc valim na kute pa

gammaray
13. srp 2011

@denousek jo jo,já mám dvojky....nějaká zmatená,ale není se co divit,po takové nádherné zprávě 😀 😀 v tom 7-8 tt už ti bude vidět i srdíčko.mám to taky v albu.a nevolnosti příjdou,cha cha....

denousek
autor
13. srp 2011

@gammaray klidne at prijdou hlavne ze bude vse ok 😀 nic dneska máme becku slavimnarozky tak musim letet chystaí je moc paa

megy
13. srp 2011

@denousek - jéé, tak to vše nej, nej k narozeninám, už bych nevolnosti brala taky 😀

gammaray
13. srp 2011

@denousek tak vše nej nej 😀 😀

denousek
autor
13. srp 2011

@megy
@gammaray dekuji moc holky jde to dobre-az na to počasí ☹ deti si hraji jsou celí od bláta a mokří ☹

megy
14. srp 2011

holkyyyy - dnes jsem si dělala ofiko testík - den po MS s citlivostí 20 - výsledek??? //

mám velkou radost 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru