Aktivní choditko ano či ne?

ivisek80
8. srp 2017

Ahojky holky chtšla bych se zeptat na nazory jestli porizovat aktivní choditko,zda je to na neco ci ne a vase nazory a zkusenosti s nimi,mate nejakou firmu choditka co by jste smele doporucily?🙂

gnozka
8. srp 2017

Aktivní choditko mame . V podstate jsme ho moc nevyuzili. Nedavala bych dítěti pokud jeste nema stabilitu a spis se za tim tak nejak vlece to je spatne . Dite se ma naučit nejdriv chodit do strany kolem nábytku . Dneska uz bych ho nekupovala 🙂 za me zbytečnost . Dite se naučí spravne chodit samo kdyz je připravené .

panickatlamicka
8. srp 2017

@ivisek80 aktivní chodítko mění těžiště těla, takže vhodné úplně není. Ale rozhodnout se musíš sama. ☺

pajula123
8. srp 2017

U nas si syn s aktivnim choditkem vyhral s temi tlacitky a tocitky,ale nechodil s nim 😀 chodit zacal potom proste sam a ja byla radsi,bala jsrm se,aby mu "neujelo"

stastnablcha
8. srp 2017

ahoj. ja by som do choditka nesla. jednak sa to moc asi nevyuzije a dvak sa hovori ze to neiej dobre na nozky..

yerry
8. srp 2017

@ivisek80 u první dcery jsem jo měla, ale nechodila s tím, jen do toho házela balónky, hezky to hráli písničky... Druhé dceři ho asi ani na chození nedám, je to zbytečné, každé dítě se naučí chodit dřív nebo později a žádný urychlovač vývoje není vhodný

marrrtinna
8. srp 2017

Ja jsem poridila kompromis interaktivni choditko a odrazedlo v jednom od fischer price a je super poslu foto video neslo je moc velke

marrrtinna
8. srp 2017
ivisek80
autor
8. srp 2017

To vypada celkem slibne a clovek nekupuje neco zbytečneho co by nevyužil...a libi se mi ze je to i odrazedlo a i hracka jen dcerku zajima jen neco chvili a pak už zase ne...

lv
8. srp 2017

Evelínka ho měla, za 200kč z bazaru. Až chodila do strany kolem nábytku, dlouho, bála se pustit sama vpřed a to přidržování, tlačení před sebou jí pomáhalo.

lv
8. srp 2017

https://www.modrykonik.cz/choditka-a-hopsadla/ Evelínka je na té 3.fotce 🙂

marrrtinna
8. srp 2017

@ivisek80 taky mi bylo lito vrazet zvlast do choditka a pozdeji do odrazesdla s tim si vyhraje delsi dobu a jeste to zbira hracky🙂

marrrtinna
9. srp 2017

Nasla jsem ho za dobrou cenu na sbazaru https://www.sbazar.cz/poncova.petra/detail/2219...