Albumy - prvních 5 let nebo první 2 roky či 1. rok?

verry
27. pro 2012

Holky, poraďte jaké albumy jste kupovali pro mimíse?? Co se vám osvědčilo?? Chtěla bych nějaké pořidit, mám ale podmínku aby to vyloženě jen o dítěti. Nechci zbytečná infa o rodičích před těhotenstvím(seznámení rodičů, svatba...), a max o těhotenství minimum info.
díky za tipy 😉

blahova_andrea
27. pro 2012

udělej si vlastní foto knihu, tam si můžeš vše udělat po svém a nemusíš se řídit předtištěným mustrem, který ti nevyhovuje 😉

elvira
27. pro 2012

Sice jsem koupila předtištěnou knihu "můj první rok" nebo jak se to jmenovalo, ale nakonec to bylo nanic. Zapisovat si, kdo co donesl k prvním narozeninám je pro mě trapné...
Takže jsem koupila samolepící album, texty si vytiskla na tiskárně na barevné papírky, doplnila fotkami, které jsem chtěla.
V podstatě je to taková varianta před fotoknihou. Fotoknihy se dají často sehnat i v různých slevomatech za dobrou cenu...
Ale ty hotové knížky už bych nekupovala. Je tam řada informací nanic...

hansed
27. pro 2012

já pro první dceru koupila Mých prvních 5 let od A. Geddes, bílou, to jsem byla v 3.měsíci... pro druhou dceru jsem ji koupila taky, je krásná, se spoustou místa, já jsem spokojená 😉 je tam i dvojstránka na obtisk dlaní a chodidel po narození a v 5 letech... já jsem spokojená 😵

petrajavor
27. pro 2012

Já jsem si koupila sešit v tvrdých deskách s kroužkovou vazbou a tvrdšími listy...synovi do nej píšu co chci já,vkládám fotky,přívěšky z porodnice a všechno co se ho týká a co chci....

kettynka1234
27. pro 2012

já jsem si koupila velké foto desky ( dají se do nich koupit samolepící listy ( list s fólií) a tam jsem lepila těhu ultrazvuky a pak miminka 🙂 Velikost ůlistu je A4 a lepí se s obou stran. Jsem spokojená. Já měla podmínkou samolepící a hodně listy a neutrálním mimi obrázkem ( pro dvojčátka páreček) A mám s obrázkem mimi medvídka pů s přáteli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru