Amarantový nebo arganový olej Ryor na strie

luciene1
25. dub 2014

Ahoj holky.
Jsem čerstvě těhotná a začínám řešit,čím se mazat proti striím 😀 . Zatím mám v merku Bonellu forte, ale zaujal mě také amarantový nebo arganový olej od Ryoru na prostřídání.
Nemáte některá zkušenost 😉 ?
Popř.doporučily byste jiný olej?

lv
25. dub 2014

Bonella dobra, oleje nevím. A stejné záleží na elasticite kůže, někdo se maze trochu a nepopraska, jiný ma krémy za tisice a popraska.

tutiiina
25. dub 2014

Já používám přírodní bambucké máslo a kokosové máslo🙂 Po bambuckém máslu mám mastnou pokožku ještě ráno.-) Ale jak říká Iv záleží hodně i na elasticitě kůže a pokud ta není tak se můžeš mazat i 30x denně a strie budeš mít:-/ Já mám Bonellu i Elastin Q a každým jsem se mazala tak 1x. Používám každý den ráno kokos. máslo a večer bambucké a je to fajnééééé🙂

baru88
26. dub 2014

@tutiiina Ahoj, prosím tě a jaké kokosové a bambucké máslo používáš?

zarucha
26. dub 2014

37tt, devět kilo nahoře, bříško pořádné, a není jediná strie. Doporučuju trnkový olej pro těhotné Dr. Hauschka. Mně ho koupila kamarádka jako dárek, když jsem jí oznámila těhotenství, sama s ním měla výborné zkušenosti. Od té doby jsem už vyplácala tři lahvičky. Je to tenhle: http://www.drhauschka.cz/trnkovy-pestici-olej-p... Ale je fakt, že to mám asi i geneticky, máma strie taky neměla.

baffiny
26. dub 2014

já používám Bio-Oil a kokosový olej, udržují pokožku hezky vláčnou, nebo jak to jinak říct 😀 a zatím stále dobrý, tak snad to tak vydrží i ty další 3 měsíce ;)

tutiiina
26. dub 2014

Tak já používám tenhle kokos. olej. Vyhrál i D testy 😉 jsem s ním spokojená, krásně se roztírá 🙂 je naprosto přírodní,dá se využít i na vaření🙂 Potom používám Bambucké máslo ale s tím ti moc neporadím, protože to mi kupuje můj u jednoho mastičkáře....:-/ Zkus se kuknout ale na tohle......http://telova-mleka.heureka.cz/lulalu-telove-ba...
I ta cena není vysoká, pač já to bambucké máslo 100ml mám za 130 kč. a měsíčně vypotřebuju tak 2 kelinky🙂
Kamarádka se třeba mazala olivovým olejem a nemá ani jednu strii🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru