Angelsound. Podařilo se vám ve 12. tt slyšet srdíčko?

giraffe8
25. zář 2011

ahoj jsem ve 12tt pořídila jsem si angelsounds pro klid duše ale spíš mě to zneklidnuje nic neslysim ☹( výrobce uvádí od 12tt ale nekteří říkají že je to brzo... aa nemuzu miminku uklidnit když si tím mačkám břicho abych to našla??hledám hodně nízko ale jak říkámnicmjen muj tep ☹ 7.10 uz budu klidnejsi jdu na UZV ale ted jsem chtela vedet jestli je to ok bo mi vubec neni spatne neboli me prsa prostě nic... ☹ dekuji za tipy.

agule
25. zář 2011

Ahoj,já jsem si pořídila as. ve 20 tt a to už slyšet bylo dobře,ale taky záleželo na tom,jak bylo mimčo natočené a musela jsem mazat břicho hooodně mastnym krémem ,nebo ještě lepší byl olejíček.

maja3.s
25. zář 2011

Ahoj, já měla taky problém srdíčko slyšet, poprvé snad někdy na začátku 14.týdne,ale hledalo se dost těžko a myslí, že ne vždy jsem ho našla a když jo, tak fakt po dlouhé době. U mě byl možná problém i v tom, že placentu mám na přední straně, takže asi to taky trochu tlumila. Jinak jak píše agule důležité je pořádně mazat. V některých lékárnách se dá koupit UZ gel a pokud ho neseženeš postačí lubrikační 😀
A neboj, mimčo bude určitě v pořádku 😉

ajerdna_sk
25. zář 2011

Ahoj, rozhodne sa nestresuj, ze nic nepocujes, ja som to prvy krat pocula az v 14.-15.tom tyzdni, aj to som musela dost dlho hladat, aby som nasla miesto na bruchu, kde by miminko bolo pocut. V 12.tom tyzdni som tam pocula akurat tak svoj tep 🙂 a teraz je to pocut uz krasne.Inak mne tiez nic nebolo a keby som uz trochu nepribrala, tak o tom, ze som tehotna neviem do teraz 🙂 ziadne nevolnosti ani ine priznaky.Takze chapem Ta, tiez som sa nevedela dockat kazdeho utz, aby som sa ubezpecila, ze je vsetko ok 🙂 Urcite bud kludna a uzivaj si pohodove tehotenstvo 😉

123eva123
12. lis 2019

Ahojte,jsem ve 12tt a s angelsound jsem nasla asi jen svuj tep na leve i prave strane vajecniku...???mela bych ho najit nekde uprosted ze?Kde je stydka kost...

evula19
12. lis 2019

@123eva123 chce to hodně namazat krémem nebo olejíčkem a hledat dole, tak na hranici ochlupení jakoby..klidně víc zatlačit, ne jen přiložit, takhle zezačátku to může trvat dlouho najít a třeba i jen na chviličku, než zase "uteče".

123eva123
12. lis 2019

3x a stale nic 🙈 zkusim to zitra 😊

balogis
12. lis 2019

Holky mě by měl přijít zítra,jsem 18+2 ,tak doufám že prcka uslyším,prý se to dá ale splést s vlastním tepem,poznám rozdíl mezi svoji tepnou a srdíčkem?

123eva123
12. lis 2019

@balogis prilozila jsem si angelsound na krk a tep byl podobny jako na vajecnicich 😂 dej vedet ✌️ Ja budu muset pockat na pristi utery na 1.screening

meganx
12. lis 2019

Je i potřeba pouzit hodně lubrikantu. Ale neboj, uslyšíš

codal
12. lis 2019

Je potřeba hodně oleje nebo lubrikantu, srdeční tep miminka je mnohem rychlejší, jako když cválají koně, je slyšet hodně dole. Záleží, kde je placenta, ja jsem na 12.tt miminko slyšela.

balogis
13. lis 2019

Tak Ppl dnes nikde tak snad zítra dám vědět zda jsem ❤️ našla

balogis
14. lis 2019

Holky tak sem našla srdíčko,zkoušela sem dost pod pupíkem a tam sem slyšela jako by rychlý dusot koní,tak předpokládám že to je ono

123eva123
15. lis 2019

Ja porad nic neslysim,dnes koncim 12tt.tak snad pozdeji 🤔

evula19
15. lis 2019

@balogis to je určitě ono🙂

evula19
15. lis 2019

@123eva123 určitě! Já jsem si ho koupila ve 14tt a slyšet šlo, tak vydržte, ještě je brzo🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru