AngelSounds. Kdy jste slyšely srdíčko?

jitulik24
5. lis 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat o kdy jste slyšely srdíčko vašeho miminka? Angelsounds mám teprve tři dny a ještě se mi nepodařilo srdíčko najít ☹ . Dnes jsem 11+1tt.

spagatice
5. lis 2010

Jitulik no tak to se neboj, že nic neslyšíš. Jestli si dobře pamatuju, tak já jsem ho uslyšela až někdy kolem 15. týdne. A to jsem to ještě ten den takovou dobu to zkoušela, už jsem byla naštvaná, řekla jsem si, že to zkusím naposledy a uslyšela ho bobka 😵

dlabinecka
5. lis 2010

Já přesně 12+0. ale chce to hledat. Hledej dole a trpělivě... Zpočátku to bylo těžký malou najít.

saminomimino
5. lis 2010

ahoj,jsem úplně mimo,můžu se zeptat jak to je myšleno??Jakože jste srdíčko bobka poslouchali vlatním uchem,rspektive spíš uchem někdo jiný??? 😕 😕 😕 😨 😨 😨

tina74
18. říj 2011

Našla jsem dnes - 12 tt+6 🙂 Se spoustou gelu a úplně dole. Tep mělo miminko 150/min.

evol06
18. říj 2011

Ahoj, už nevím přesně, ale bylo to až někdy kolem 13. týdne a musela jsem použít hodně gelu. Navíc jsem ho ani nenašla já, ale manžel 😉

levata
7. čer 2012

11tt a taktéž úplně dole .-) a taktéž ho našel poprvé manžel .-)

denousek
7. čer 2012

já až v 17tydnu dřív ne..zkousela jsem od 12tt

petulaf
7. čer 2012

12tt a super 🙂

pajenka
30. črc 2012

Na obale je napsáno, že se má nejdříve zkoušet od 14. do 16. týdne 😉 já zkoušela v 16.tt a chvilku mi trvalo, než jsem srdíčko našla a to jsem věděla, kde mimčo je, takže hledat a hledat.

balunky
20. zář 2012

ahoj,já zháním Angelsounds za nějakou rozumnou cenu,neprodáváte jej někdo prosím??? 😨

vysocanka
6. led 2013

Zkouseli jste nekdo nahravat a pokud ano tak ja ja to pripojim k pc ale nic se nedeje :(

kapinkarosy
15. únor 2013

AngelSounds

Ahojky, já ho mám doma taky, od 12tt jsem musela tlukot srdíčka poctivě hledat, protože ho přebily „moje vnitřní zvuky“ ) Ale byla to legrace – jedny sluchátka já na uších, druhé manžel ) Ale slyšet se už dá ) Teď máme za 14 dní termín a užívám si ho celé těhotenství, hlavně pro ten pocit bezpečí (když se nebude moc hýbat, abych si ho mohla poslechnout a když tak frčet do nemocnice včas). Takže vřele doporučuji. Já ho koupila za 1000,– a za 14 dní ho budu posílat zase do oběhu..tak za 750 – 800,– s velikou lahví gelu z lékárny )Takže pokud někdo chcete…můžeme se domluvit. )
Přeju hodně štěstí a zdravých krásných miminek )

ducik
29. kvě 2013

jsou nejake zkusenosti silnejsich maminek, jestli taky doslechly srdicko?

bonavoxa
29. kvě 2013

Já ho neslyšela ani v 17 tt. Malá byla tak nejak napasovaná dole a vzadu. Zretelne jsem ho slyšela až kolem 19 tt a to už jsem cítila i pohyby. Angelsounds jsem pak používala jen když se malá málo hýbala.

ebsian
29. kvě 2013

Já to slyšela až nějak od 18t..Předtím jednou a jinak pořád nic- Pro @ducik jestli za silnější maminku považuješ 82kg, tak to jsem měla já 🙂 A dřív jsem to tam nenašla. Ale byly tu i silnější maminky a našly to už v 12 týdnu.

lucijeta
15. čer 2013

dnes 9tt+4 jsem prcka poprvé našla, nádhera 😵

janulas84
15. čer 2013

na konci devátého týdne, ale musela jsem hodně dlouho hledat. Takhle brzy se to většinou podařilo najít manželovi, než mně 🙂

janina4590
14. črc 2013

Už jsem to někde psala, tak sorry, že se budu opakovat. Já jsem si angelsound koupila ve 13 týdnu. Srdíčko jsem slyšela dobře. Zní to spíš jako v ozvěně, někdo tady psal "cválající koník" - tak to je přesné. Nejlépe to jde slyšet asi dva prsty nad stydkou kostí (kousek nad tím, kde končí ochlupení) Tam se jednak moc neukládá tuk, takže je tam břicho nejtenčí a druhak to je to místo, kde je v děloze miminko. Nasucho nic neuslyšíš, tak použij dostatek gelu. Je potřeba posunovat fakt po milimetrech, natáčet do různých úhlů. Napoprvé to trvá, než najdeš to místo. Jo a doporučuji nastavit hlasitost asi uprostřed. Když se to dá na víc, tak není slyšet nic, než hučení ve sluchátkách.
Srdíčko miminka oproti máminu srdíčku tluče hodně rychle, takže je snadné to rozeznat. A všechny ostatní zvuky jako šplouchání apod. - to nedělá miminko, ale bobeček 😉

blondys24
7. pro 2017

Tak včera, 8tt+6, po cca čtvrthoďce hledání jsem našla! mírně nalevo a hodně dole :D

codal
18. bře 2018

Já presne dnes 11+6tt...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru