Angelsounds, používáte?

ajulinka123
3. čer 2013

ahojky holky. chtěla bych se zeptat jestli jste některá používala nebo používáte angelsounds. je to takovej přístrojek na poslouchání srdíčka miminka v bříšku. chtěla bych si ho koupit, ale nevím jestli by to nebyly vyhozený peníze...

briuska
3. čer 2013

@ajulinka123 já jsem poslouchala od 14 tt až do konce těhotenství, byla jsem klidná, že slyším srdíčko a zároveň jsem v kontaktu s miminkem. Kup si ho přes inzerát, nemusí být nový, stačí to 🙂

ajulinka123
autor
3. čer 2013

přes inzerát chci, ale i tak je to minimálně 500kč :( a taky poslat peníze a pak čekat jestli balíček dojde nebo ne... mám z toho strach... :(

lister
4. čer 2013

moje zkušenost - http://cms.novomama.webnode.cz/news/pokusy-a-om...

Je to bezpečný domácí ultrazvuk zachycující na dopplerovském efektu ozvy srdeční plodu. Narazila jsem na něj na internetové diskuzi a ihned zakoupila. Uslyšíte ozvy cca od 11 TT!!!!!! To je právě to období kdy pohyby ještě cítit nejsou, lékařským fonendoskopem nic není slyšet a kontroly u gynekologa jsou á 1 měsíc. Nejhorší období nejistoty. Poslouchala jsem nesčetněkrát. Najít oba pány bylo těžké napoprvé, ale pak už to šlo raz dva - věděla jsem, kde hledat (na linii ochlupení, hluboko pod pupíkem). A slyšet tlukot srdíčka miminka (zní jako cval koníka) to je úžasné. Napoprvé jsme se s manželem rozbrečeli (on tvrdí, že mu něco jen padlo do oka 🙂))). Obě srdíčka jsme si nahráli, a tak ke sbírce sono obrázků od gynekologa, máme i akustický důkaz - tlukot jejich srdíček.

ajulinka123
autor
4. čer 2013

to je krásný 🙂 tak já ho teda koupím, právě je strašná ta nejistota když se k doktorovi chodí tak málo :(

briuska
4. čer 2013

@ajulinka123 proto jsem si ho koupila, pro svůj klid a krásný pocit, že miminko slyším, poslouchala jsem skoro pořád. 🙂 Tak si řekni, že když ho seženeš za 500 Kč, máš to dejme tomu ještě 27 tt do porodu, tak tě vyjde na 18 Kč/týden 😀 , to za to stojí, protože dvacku týdně utratíš za jiný blbinky.

ajulinka123
autor
5. čer 2013

no jo, takhle jsem to nepočítala 😉 už se moc těším až ho budu mít doma a každej večer budu usínat s tím že uslyším srdíčko svýho miminka 🙂

kotito
5. čer 2013

my máme Topcom Ruční ultrazvuk Sweetheart 100 a 100% spokojenost... Místo gelu co k němu patří používáme lublikační -je to nejlevnější varianta a funguje bezvadně...srdíčko si pravidelně nahráváme od 12týdne 🙂

kiwiik
7. črc 2013

Ja jsem ho pouzivala u vsech deti a byla jsem stastna, ze neco takoveho je. Slysela jsem ozvy od 10tt a byla jsem diky tomu mnohem klidnejsi

janina4590
14. črc 2013

Ja jsem si koupila angelsounds ve 13.týdnu. Srdíčko jsem slyšela dobře, i když napoprvé mi chvilku trvalo, než jsem je našla. Je potřeba zkoušet, posouvat po milimetrech, natáčet do všech úhlů, dokud je nenajdeš. Aspoň teda zezačátku. Teď jsem v 18. týdnu a srdíčko najdu vždy během pár vteřin a je taky mnohem hlasitější, než v těch 13ti týdnech. Kup si to na ebay nebo aukru, nebo na jiným bazaru a po porodu ho zase prodej a většinu peněz máš zpátky.

pellullinka
1. říj 2013

Ahoj,dnes mi přišel angelsounds koupený na bazarku.
Nemůžu najít miminko,ale spíš mi jde o to,že se mi u toho snimace stává,že po chvilce jakoby přestane reagovat,musím přístroj vypnout,otrit a pak zkusit znovu.
stává se vám to?

auduka
4. říj 2013

@pellullinka:Ahoj, já mám ten přístroj teď taky nově, zkoušela jsem zatím dvakrát ale to co tobě se mi nestalo.

Akorát jsem si přečetla pár článku na netu, jak je utz škodlivý, tak se to teď bojím používat, abych mimi nějak neublizila ☹
Jaký na to máte názor?

pellullinka
4. říj 2013

@auduka já tomu nevěřím :D sem v klidu,když prcka nemůžu najít tak to prostě nehrotim a dál nezkousim. Ale že by to bylo nebezpečný? Zda se mi to jako blbost

auduka
4. říj 2013

@pellullinka: No asi budu mimi poslouchat vždycky jen chvilku, abych se ujistila, že srdíčko tluče. Máte pravdu, že to bude nesmysl, jinak by tak vyšetřovali doktoři. Děkuju za uklidnění, jsem těhotná poprvé, tak jsem ze všeho vždycky vyjukana 😉

pellullinka
4. říj 2013

@auduka nebojte,spousta věci má dvě strany a různé názory,ale myslím,že pokud člověk použije selský rozum tak dospěje ke svému názoru na věc. Pokud je ultrazvuk skodici,pak mi s prvním synem lékaři skodili denně,ležela sem skoro 3 měsíce v porodnici na rizikovem. A používají i ten odposlech srdíčka. Nevím,podle mě neexistuje žádný důkaz,že by ultrazvuk plodu škodil.

jennyska
27. led 2014

Ahoj @pellullinka @auduka @janina4590 @kiwiik @kotito @ajulinka123 @briuska @lister a ostatní těhulky a maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Angelsounds https://www.modrykonik.cz/angelsounds/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s tímto přístrojem, pomůžete další spoustě těhulek, které jeho pořízení zvažují. Vaše rady, tipy a recenze určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

reenik
28. led 2014

ahoj holky, poradíte mi, kde je možné Angel sound koupit? Hledala jsem na ebay, tam vyjde celkem levně, ale dodací lhůty až měsíc a já bych ho chtěla dřív ☹ To víte, když už jsem se rozhodla, nejradši bych ho měla doma hned... 😀

msga
9. únor 2014

@reenik Ahoj, já osobně jsem si raději koupila nový z ověřeného internetového ochodu i s poštovným nakonec vyšel na cca 1400 kč. Je to víc s porovnání s bazarovým kouskem, ale je na jěho záruka a 100% že bude fungovat. Až bude mimčo na světě, můžeš ho prodat třeba za600, ale stále bude mít záruku 🙂

konvalininka
13. únor 2014

Omlouvám se za vetření, zrovna angelsounds prodávám, viz můj inzerát. Třeba někdo využijete a i když ne, stejně za mě moc doporučuji. Měla jsem líné miminko, kdy jsem třeba 3 dny necítila pohyby, tak jsem díky němu byla klidnější.

modellook
20. bře 2014

Za mě je to super pomůcka 🙂 Byla jsem aspoň v klidu a navíc mám krásnou památku, nahrála jsem si srdíčko dcerky 🙂 Jo a taky jsem pouštěla svoje srdce při usínání dcerce, uklidňovalo ji to... Kdyby měl někdo zájem, tak už ho prodávám (viz můj inzerát) dalšího prcka neplánujeme 😉

sephorka
24. říj 2015

Holky, prosím o názor, zkušenost, ohledně angelsounds… jsem v 10. tt (vím, že je na angel brzy, ale myslím do budoucna) a včera jsem příšerně zaplašila, měla jsem strach, zda je miminko v pořádku, jela jsem akutně k MUDr., dle utz vše v pořádku… ale je vám jasné, že tam takhle nemůžu běhat pokaždé, když se mi něco nebude zdát :( tak jsem o angel přemýšlela, ale nevím, zda z toho nezblbnu a nebudu poslouchat pořád a taky, zda nebudu poslouchat třeba svou břišní aortu. Tady všechny vesměs doporučujete. Je opravdu tak snadné tak miminko najít?

domca89
23. bře 2016

Ahoj, zdravím, mám dotaz, může se stát, že ještě ve 12tt není miminko pčřes angelsounds slyšet? Nebo to jen neumím najít?

sarlotte09
21. dub 2016

Ahoj holky chci se zeptat. Možná hloupá otázka: v neděli končím 12 tt. Koncem 10 tt jsem přes Angel Sounds slyšela slabounce srdíčko mimi. Je pravda že muselo být ticho,ale už to šlo slyšet. No a ted když si chci poslechnout,tak slyším jen takové zvuky jako dupot,jako by jste chtěli tleskat ve vodě. Je to ale pravidelné.A hlučnější,teda. V předchozím těhu,jsem ten přístroj neměla,tak nevím 😒 . Je to to srdíčko? nebo mám mít obavy? 😒 Děkuji za odpovědi

evulinka27
21. dub 2016

@sarlotte09 Jj, je to srdíčko. Je to jako by jel vlak, nebo dusot kopyt 🙂

mika251
21. dub 2016

@sarlotte09 hľadaj ďalej, srdiečko bábätka má jedinečný rytmus, to si nespletieš - znie to ako dupot stáda koní.
V tomto období sa može stať, že ho hneď tak nenájdeš, prcek je maličký, stačí že je otočený zády, a už srdiečko nechytíš.
Chce to trpezlivosť.
V prístrojji sa dá počuť hromada vecí - činnosť čriev, vlastná tepna, po tom 12tt i pupečník (ten má tiež svoj rytmus - rýchlejší ako tvoje srdce, ale pomalší ako srdce bábätka) Plus je tam počuť aj pohyby bábätka - znie ako ako keď sa vlní plech 🙂 Skús si ešte nájsť na youtube, sú tam rozne videá kde sú tie zvuky zaznamenané a čo k čomu priradiť 🙂

everunka
21. dub 2016

Podle me bych tipovala, ze se nejedna of srdicko. Zkus hledat nizko v podbrisku, spis na az pod linii spodniho pradla a pomalu. Srdicko zni jako bys delala zvuk "fu" hodne rychle za sebou (2-3× za sekundu ;) )- snad je muj popis trosku srozumitelny

sarlotte09
21. dub 2016

Tak jsem se koukla na Youtube a opravdu je to srdíčko. 🙂 Byla jsem trošku vylekaná,ale už nejsem. 🙂 Holky děkuji moc :-*

wercs
23. kvě 2016

Ahoj, dnes jsem si na bazaru koupil Angelsounds a nemuzu najit srdicko, jsem v 16tydnu. Neni u nej cesky návod, poradíte mi jak správně ho používat? Je na něm jen takove otočné kolečko, na co slouží? Celou dobu slysim jen šumění, nic vic. A pak je tam zelene světýlko a to po chvilce zesvetla a zhasne, jsou vybite baterky? Nechci zbytečně plašit a běžet k doktorovi, ale mam strach ze mimi neslyším

fujarka22
20. čer 2017

Ahoj,vim ze je to starsi diskuze ale zkusim.Jak dlouho vam trvalo nez jste miminko nasly?Me kolikrat az 20-30 minut.Jsem 12-13 tyden

jullli
21. črc 2017

Prodam angelsounds 500kc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru