Aniball. Koupil někdo použitý? Čím jste ho očistily?

terez317
9. kvě 2022

Holky, koupila jste si některá použitý aniball? Jestli ano jak jste ho očistily/vydezinfikovali?

levandule_k
10. kvě 2022

Použitý aniball bych si nikdy nekoupila.

veritanas
10. kvě 2022

@terez317 já ano, ale jenom od paní, co ho používala s kondomem. Balónek jsem vyvařila, vydesinfikovala a sama jsem ho opět používala s kondomem... Nikdy se kondom neprotrhl- což jsem teda koukala...🤣🤣

jana_zofie
10. kvě 2022

On se da koupit i ten samotny balonek jako novy. Zbytek bych mozna vydezinfikovat zkusila. Otazkou je, jestli by tahle kombinace nevyslq ve vysledku draz...

lidija1234
10. kvě 2022

@terez317 klidně vám prodám můj, já jsem stihla akorát vyvařit a šla Kutné císařem takže jsem nepoužívala

xmisas
10. kvě 2022

@terez317 já jsme ho koupila.. několikrát jsem ho vyvařila a jednou vydezinfikovala. 😂 Hodlám ho zase prodat dál, ale nevim kde. Na fb se stydím dát inzerát 😂😂

nazka
10. kvě 2022

@terez317 já ho vyvařila několikrát. Už se 5 let odhodlavám k prodeji dal a nemám odvahu 😂
Co k prodeji, klidne i zadarmo bych ho dala 😂

terez317
autor
10. kvě 2022

@lidija1234 takže vy ho nemáte nový? Ale taky po někom ?

lidija1234
10. kvě 2022

@terez317 nee mám ho nový, ale večer jsem vyvarila a druhý den jela do porodnice a rovnou šla akutně císařem ve 36tt takže jsem ho nepoužívala ale je rozbalena krabice a vytvářeny ve vodě 😄

ele_nka
10. kvě 2022

@terez317 já bych s tím problém neměla, když se pořádně vyvařínic tomu není.

terez317
autor
10. kvě 2022

@lidija1234 tý jo ale to jste mě celkem vystrašila já budu ve 36tt za dva tydny.. 😄🙈 můžeme se teda domluvit ?

swan42
11. kvě 2022

@terez317 taky mam pouzity, normalne jsem vyvarila a pouzivam s kondomem. Nic se z toho fakt chytnout neda 😉

leilinka1234
11. kvě 2022

@levandule_k tak hlavně, že chlapa máš vždy nepoužitého, nového 😀 to nikomu divné nepřijde...🙈 Neříkám, že mám použitý anibal.. Nemám a neměla jsem (ani nový teda)... Ale nepřijde mi na tom nic divného.

swan42
11. kvě 2022

@leilinka1234 🤣 🤣🤣 to me pobavilo
Je fakt, ze na nevere mi vzdycky nejvic prisel nechutny ten pocit, ze to strka do ni a pak do me. A to si ho ani nevyvari! 🤣🤣 🤣

helenamamca
11. kvě 2022

děvčata, klidně bych si ho od vás koupila 😁

loylii
11. kvě 2022

@terez317 mě to přijde fuj teda… i mi bylo blby prodat odstrikavacku na mléko… dost intimní. A jiné tema, roztahovat si orgán nečim jako je anibal☺️ Vůbec si to nedokážu predstavit. A k tomu prodeji, videla jsem na marketplaces i použitou erotickou pomůcku a menstruační kalisek😅✌️

levandule_k
11. kvě 2022

@leilinka1234 Asi tak, před lety jsem četla v MF Dnes článek, že nějaká nemocnice desinfikovala jednorázové skalpely a používala je opakovaně. Zjistilo se to při nějaké kontrole. I přes desinfekci tam zůstaly nějaké viry a bakterie. Takže používat aniball po někom by mi vadilo. Nový stojí cca 1400 použitý okolo 500 Kč.

Pokud bych neměla na nový asi bych ho oželela a místo toho radši jedla lněné semínko a pila maliník jako přípravu k porodu.

loylii
11. kvě 2022

@levandule_k ušetřit jen 900 kvůli věci, kterou si někdo strkal do svého orgánu. Už jen ten pocit😜.. mohlo by to byt milionkrát dezinfikováno, ale stejne..

eviicka
11. kvě 2022

@levandule_k použity je dnes už mnohem levnější. Dá se také za cca 700 dokoupit jen ten balónek.

Jinak tedy mám za to, že v nemocnicích a u lékařů se používá spousta nástrojů opakovaně.

leilinka1234
11. kvě 2022

@swan42 😂😂 neskutečná drzost si ho nevyvařit!

lidija1234
11. kvě 2022

@terez317 poprosim o sz 🙂

verusch
11. kvě 2022

Kdyby měl někdo zájem mám doma pouze vyvareny nepoužitý nestihli jsme

vicinity
11. kvě 2022

Mám tu teď taky jeden navíc... i s taštičkou 🙂

ferda90
12. kvě 2022

@terez317 ahoj, já tedy nekupovala, nepoužívala sem jej, ale když jsem byla na předporodním kurzu, tak porodní asistentka normálně říkala, že se dá koupit od někoho, že je potřeba ho pak jen pořádně vyvarit. Takže by to mělo být v pohodě 😉

saraca
22. čer 2022

Me to neprijde dobry, si natahovat vaginu, protoze hormony se uvolnuji pred porodem a tim se roztahuji svaly, kosti atd. Kdyz to pouzijes driv, muzes se poranit. Cetla jsem, ze holky se poranily a i kamaradka to potvrdila. Pouzila to tak 2 krat.

slunea
22. čer 2022

@saraca u prvního porodu jsem aniball používala, poranila jsem se trochu, na šití to nebylo. Druhý porod byl v 35tt, tam jsem aniball nestihla, poranila jsem se trochu, asi na 2 stehy. Myslím, že na to natahování je to docela jedno, ale je fajn na psychiku, cítila jsem se připravenější, že tuším, co mě čeká, a s přibývajícími tt naskakovaly ty cm (velikost balonku) už skoro samy, tak jsem se ani nebála, že se moc potrhám.

Měla jsem půjčený, vyvařila jsem ho. Nehnusí se mi to. V restauraci taky přemýšlíte, kdo před vámi olizoval váš příbor?

slunea
22. čer 2022

@saraca jo poranit u cvičení... To jde, no. Musí se opatrně. A klidně si po náznaku poranění dát na pár dnů pauzu.

kamce
2. srp 2022

Ja mam od kamaradky. A kdybych mela od nekoho, tak ten balonek taky proste vyvarim 🙂

klarahavlova
Autor odpověď smazal
Zobraz
nazka
2. srp 2022

Já klidně daruji za poštovné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru