Barvení vlasů v těhotenství. Chytne barva jako obvykle?

mami29
15. črc 2011

Holky premyslim ze si necham dat melirek abych nejak vypadala ale nevim zda by mi chytil. Mate nekdo zkusenosti ze mu barva nechytla jako obvykle?

zofinecka
15. črc 2011

mě se tedy nestalo že by mi to nechytilo a to mám už dvě těhotenství za sebou 😉

katule01
15. črc 2011

Barvila jsem se celé těhu a barva mi pokaždé chytla bez problému jako předtím 🙂 Všechny barvy 🙂

fram
15. črc 2011

mě se taky nestalo, že by mi melír nechytl. Ve středu zrovna jdu ke kadeřnici a už se těším, že budu zase kočka 😀

hojda
15. črc 2011

Chytnul úplně v pohodě.

marecek4
15. črc 2011

u mě bylo všecko bez problémů,a barvím se průběžně každý druhý měsíc,protože mi vlasy rychle rostou,jen šedivět jsem začala brzo,i když jak se to vezme,máma začala o deset let dřív 🙂

maciik
15. črc 2011

taky jsem s barvením neměla žádný problém 😉

petkave
15. črc 2011

Úplne v pohode. Farba chytila ako vždy.

pavcza
15. črc 2011

Taktéž barvička v pohodě chytla, na poslední jsem byla den před porodem, jen pak v porodce, když jsem se v noci potila vedrem, tak trochu barvy zůstalo na polštáři 😀

linalina
15. črc 2011

Mně obvyklý přeliv nechytl, resp. chytl o dost světlejc a rychle se vymyl. Ale s barvou či odbarvovačem by to asi bylo jiné, ty ale nepoužívám.

skajana
15. črc 2011

Melír byl vždycky bez problému, jenom u barvy se mi jednou stalo, že mi barva chytla o dost tmavěji než obvykle....ale taky je možný, že jsme se s kadeřnicí prostě zakecaly a nechala mi to tam dýl 🙂

coxa
16. črc 2011

U obou těhotenství jsem se barvila i melírovala a chytalo to naprosto v pohodě. 😉

dilemma
28. črc 2011

ja kdzy jsme byla tehotna s nasim malickym tzak me nechytala blond barva tak sjem to strihla na hnedou a tak uz mi to zustalo🙂

luciebx
28. črc 2011

ja se taky barvila a v klidu..

paulia
28. črc 2011

Jako kadeřnice mohu potvrdit,že barvy chytají naprosto bez problémů,nikdy se mi nestalo,že by někomu nechytla.Jiná věc je ta,že by se mělo barvení v těhotenství omezit a první trimestr vůbec nebarvit.Přece jen je to chemie,která jde do těla a kdo si myslí,že ne,mýlí se.Ale to je na zvážení každého jedince,samozřejmě chceme být všecky krásné 😉 Co se týče toho,že déle nechaná barva na hlavě chytne tmavěji,není to pravda,barva působí určitou dobu a nemůže po 30 minutách začít tmavnout 🙂 Je to spíše volbou odstínu,pozor na hnědé,chytají daleko tmavěji,než si zákaznice myslí.Chce to mrknout do vzorníku,u kvalitních barev odstíny odpovídají.Tak ať jste holky krásné 😉

jarca.macho
28. črc 2011

barvila jsem se jak doma tak u kadeřníka a vždy to chytlo jako před těhu.

ronyx
28. črc 2011

Tak zrovna včera jsem si nechala nabarvit hlavu. Jsem v 19 týdnu. Nechytlo to vůůůůůůůůůůůůůůůbec, vlasy mám po zadek,takže jsem kupovala 2 barvy. Nakonec jsem teda utratila 300 za nic 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru