Barvení vlasů v těhu má špatný vliv na miminko?

pavlanatlinka
19. zář 2011

ahojky chtěla bych si nabarvit vlasy jsem v 27 tt a kamarádka říkala že to má špatný vliv na miminko máte stím někdo zkušenost?

hojda
19. zář 2011

Nevadí to psali to v Mamince, taky jsem to zjišťovala.

verush89
19. zář 2011

Není to pravda, barvy které se vyrábí v dnešní době jsou šetrné, k miminku se nic nedostane. Může se stát pouze to, že barva nechytne tak jak by měla, to se v těhotenství stává ale jinak v tom nevidím problém..

janca_dobi
19. zář 2011

Ahojky, já mám kolem sebe spoustu kamarádek, které to vůbec neřešily a vlasy si normálně barvily. 😉 Mně to ale můj gynekolog zakázal a ukecala jsem ho až někdy v 33. týdnu alespoň na melíry. Ty mu tolik nevadily. Takže jsem ho poslechla a těch cca 8 měsíců to opravdu vydržela bez barvení, i když to bylo strašnýýýý. 😀 Zeptej se svého gynekologa, jaký on na to má názor. 😉

ilonne
19. zář 2011

Co to je za blbost, já normálně na melíry chodila v průběhu těhotenství. Tohle je fakt hloupost.

berinka1
19. zář 2011

taky si myslim, ze v dnesni dobe to je uz jedno... chodim na melir co cca 1,5 mesice, kazdy mesic na doplneni nehtu a dr me nic takoveho nezakazal..

michaela2310
19. zář 2011

ahoj, já se o tom bavila s kadeřnicí a ta mi to nedoporučovala ☹ jsme domluvené, že mi udělá melíry v 8M.... štve mě to, barvím se od SŠ a teď jak to mám odrostlé tak vypadám strašně, ale co bych pro mimčo neudělala 🙂

jenniffer
20. zář 2011

Já si barvila vlasy celé těhotenství, přeci nebudu chodit s odrosty. Neboj, klidně si barvu dej. 😉 Gynekoložka proti tomu nic neměla a moje kadeřnice taky ne - sama má dvě zdravé děti a v těhu se barvila.

coxa
20. zář 2011

Já se barvila a v pohodě. Je ale pravda, že barva může chytnout jinak než obvykle.

monny89
20. zář 2011

Barvila jsem se v pohodě během těhu. Kámoška tě zbytečně plaší 🙂

miarosa
20. zář 2011

Myslím že ne, i moje doktroka to říkala, ptala sem se jí, akorát se mi to obarvila na příšernou barvu , chtěla sem blond a bylo to na zrzlé 🙂))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru