Bazální teplota 37,1-37,6, nateklá prsa, žaludek na vodě

surri
27. led 2014

Ahoj všem , chci se zeptat všude čtu ze se da hodne poznat těhotenství z měření bazalni teploty . Tento mesic mi přišli MS. O týden dřív a zdrželi se jen 2-3 dny úplne slabě .... Od te doby je mi zle , točení hlavy únava žaludek jako by na vode ... Prsa nateklá a bolestiva.a porad chodím curat :-O ... Merim bazalni teplotu od poslední MS a jsem az do dnes okolo 37,1-37,6 ... Týden po poslední MS jak jsem uvedla jsem byla na GYN. a zádný zánět zádný problém s mocakem ani nic podobnýho...
Dělala jsem test 6 dni po MS a negativni ...
Za 9 dni mi ma přijít tak uvidíme no ...
Ale budu strašně rada za všechny nazory 🙂
* dodávám pohl.styk pravidelný bez ochrany....

prapodivna
27. led 2014

Ahoj! Klidně můžeš být těhotná, já měla ukázkově každé ráno 37,1 🙂 A taky bolely mě prsa a byla nateklá, tak jsem si začala pravidelně dělat testy a toto trvalo, než se objevil "duch"

surri
autor
28. led 2014

Ahooj @prapodivna 🙂 dekuji za odpověd ! Dneska rano zase 37,3 a tlaky v podbrisku ... A nevolnost ..... No uvidíme každopádně je NEocekavam tento mesic 🙂)

ladyes
29. led 2014

Ahojky mam dotaz 🙂
Posledni menstruace zacatek 31.12.2013 i DOP dneska 29.1.2014 menstruace nikde rano namerena BT 37.1 a vecer 37.5 vim ze mam teprv druhy den spozdeni ale teplota se mi nezda nejak. To same nevim jesrli vunec lze prvni den pri menstruaci otehotnet ale ta teplota me zarazi . Dekuji 🙂

mamuska3
20. kvě 2014

ahoj ja mam taky dotaz pred menstruaci jsem mela BT 37,4 dostala jsem to o den driv a furt mam BT vysokou az 37,6 a boli me prsa TT jsem si delala a nic myslite ze muzu byt tehu?dekuji za odpovedi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru