Během několika dnů mi neuvěřitelně narostlo bříško

smajlik
23. čer 2008

Ahoj těhulky a maminky,

chci se zeptat, jestli některé z vás taky rychle vyskočilo bříško. Já jsem momentálně 11tt+2 a během několika dnů mi neuvěřitelně narostlo 😀 (viz foto v albu). Co se týče váhy, přibrala jsem od začátku těhu "jen" 1,2 kg, takže v tom to asi není. Známí říkají že vypadám na 4-5 měsíc těhotenství. Máte s tím některá zkušenosti 🙂?

miruskaaa
23. čer 2008

smajlik to je teda brisko ja u me bylo brisko videt az na zacatku 7 mesice

sisstin
23. čer 2008

smajlik: já měla břicho snad už od9tt..naskočilo strašně rychle...holky neměly nic a na mně bylo od začátku vidět, že jsem těhu...ale pak ke konci už moc nerostlo..tak od toho 30tt bylo furt stejný 😉

meleri
23. čer 2008

já jsem v mé knize o těhotenství četla, že prý záleží na tom, jak moc jste měly před těhotenstvím povolené břišní svalstvo..nevěřím ale, že je to závislé jen na tom..

sisstin
23. čer 2008

já vám hodim rychle foto a pak to smažu 😉

sisstin
23. čer 2008

tak už, ted když na to čučim, tak jsem fakt měla buben docela 😅

kristynaw
23. čer 2008

siss,vsak my jsme si prece mysleli,ze mas dvojcata ,pamatujes?

sisstin
23. čer 2008

kristynaw: no to jo, ale pak už fakt moc nerostlo..takže u porodu mi doktor řekl, že mám pěkný malý bříško 😅

kristynaw
23. čer 2008

ja mela taky maly, ale to kvuli te deloze..ale je pravda,ze bylo videt uz od 9tt... v 11tt uz bylo poznat,ze jsem tehu... ono to asi fakt zalezi na tech brisnich svalech nebo ja nevim

sisstin
23. čer 2008

taky někomu jde to těhu spíš do pánve a do boků a někomu jen do bříška..přes boky mám ještě mín jak před těhu 😝

bebinka
23. čer 2008

Smajlik ono taky asi záleží na tom, jak se bříško jakej den "vyvalí" 🙂 - já jsem minulej pátek byla v práci v šatech a večer, když jsem šla domů, tak břicho fakt nešlo zatáhnout a říkala jsem si - aha, je to tady - vypadalo přesně jako to na tvojí fotce 😉 No a dneska mám svojí sukni z minulýho léta, přes pas úplně v poho...o víkendu jsem neměla moc hlad a měla jsem v tom horku hroznou chuť na chlazenou activii...tak to taky udělalo svoje 😉

meleri
23. čer 2008

Sisstin,
jestli myslíš pánví jako ty bolesti, tak těch si teda užívám... 😒 už od druhého týdne po oplodnění až do ted..beru na to nějaké prášky ale stejně naprd..sorry, že odpočuju od tématu.

bebinka
23. čer 2008

Jo a jinak těhukalhoty vždycky to břicho udělaj větší... 😉 Moc se teda do nich neženu 😅

sisstin
23. čer 2008

meleri: ne, jsem tím spíš myslela, že někomu to jde prostě do zadku 😉 😅 takže spíš než břichatej je prdelatej 😉 záleží prostě na celkový stavbě těla..já sice byla dost štíhlá celý těhu, ted jsem mega dřinou ještě o2kg lehčí jak před těhu, ale to břicho to odneslo..samá strie..a i když dost cvičim, tak v nějakých pozicích visí 😖

sisstin
23. čer 2008

bebi: já nemít těhu kalhoty..tak asi umřu na uškrcení 😅 to byla jediná těhu věc, co jsem měla 😅

meleri
23. čer 2008

Sisstin,

já se taky už psychicky připravila na strije...už tak jsem jak zebra...aha, no já slyším slovo pánev a chce se mi blít... 😠 To je jediné co mě fakt v tom těhotenství zatím trápí...zácpa tu byla, ale zmizela..nevolnosti ani moc nebyly..spíš nechut....ale s tou pánví jsem si to vybrala! 🙂

Bebinko,
já ani žádné pěkné těhotenské gatě nenašla..všechny jsou takové mrkváče hnusné....možná tepláky nějaké na gumku, ale jestli to bude stačit?

sisstin
23. čer 2008

meleri: já měla vcelku pěkný těhu gatě, jsou na tý fotce ze 20tt 😉

bebinka
23. čer 2008

Nojó siss, ale tys na to taky měla hned obsah! 😀 😀 😀
Navíc já mám skoro 180 cm a i když malý těhulky mi přijdou roztomilý, tak my vysoký...no, dejme tomu, že zaplaťpánbůh že na nás to břicho neni tak vidět 😀

sisstin
23. čer 2008

meleri: ono to teda není moc vidět, ale byly fakt pěkný..moderní, kdyby nebyly těhu, tak je nosim klidně ted 😅

bebi: no to je pravda, já mám 155,5cm..a to je fakt vidět hned 😉

meleri
23. čer 2008

Sisstin,

jo vypadají pěkně, jestli jsou to ty na první fotce?
Já viděla fakt samé hnusné...tedy v česku..tady jsem se zatím ještě nedívala, protože už předem vím že to bude drahé jak prase, tak jako všecky věci na těhotné ženské...

kristynaw
23. čer 2008

meleri,kde zijes?tady je tehu moda naopak levnejsi nez v cesku a moc pekna (ja jsem v USA)

sisstin
23. čer 2008

meleri:já byla u nás v Pce v těhu mode v Intersparu 😉 a stály 900Kč, nosila jsem je celý těhu a pak jsem je ještě asi za 400 prodala 😉 jinak např. v CA..to je fakt šílenost...tam počítaj, že každá těhule má asi 100kg 😅

meleri
23. čer 2008

jo, tak přesně v CA jsem byla, a pak v takových stáncích kde měli věci na těhotné, ale fakt o ničem...tak jsem to vzdala...dík za tip, Interspar v Ostravě je..

Kristynolaw, no já jsem ve Francii...a tady se to fakt nedá..i oblečení na děti je takové málo barevné a drahé...zjistila jsem, ale že v supermarketech je levnější a pěknější! Ovšem na těhotné ženské v supermarketu nic nekoupim..páč tam nic na ně nemají...

zusma
23. čer 2008

jj CaA děs běs.
Já si objednala dvoje tříčtvrťáky na léto a dvoje dlouhý z netu (rifle), když jsem byla těhule a všechny super. Nebyly nejlevnější, ale hlavně troje z nich můžu nosit i nyní bez břicha a jsou mooc pěkný a moderní 😵 a vůbec na nich není znát, že by byly pro těhotný

spetra
23. čer 2008

já myslím že je to úplně normální že bříško najednou vyskočí. 😉 Aspoň jsem to slyšela. Mě dokonce vyrostlo bříško za den. Ráno v den své svatby když mě holky oblékali do svatebních šatů - na mě nic nebylo vidět a druhý den ráno už jsem měla bříško. 😉

bebinka
23. čer 2008

Haha, meleri, tepláky na gumku 😀 Nojo, asi budou muset stačit, vyhrábnu nějaká z půdy po babce a bude 😀

chiwule
23. čer 2008

ahojky babublky, nestíhám vás přečíst, ale já mám pupík velký už od začátku a to přibírám 1kg měsíčně. Možná to bylo podpořeno stimulací na IVF, ale teď už by tenhle vliv měl být dávno pryč... tak taky nevím - mě se zas už lidi ptají, kdy rodím 😉

meleri
23. čer 2008

Chiwule, holky,

já jsem taky po IVF, a musím říct, že jsem měla první týdny po oplodnění fakt brutálně velké břicho..jak to tak typuju tak na 20-25 týden..já hloupá jsem myslela, že je to tak i normálně...jenže ono ty byly hormony. pak to splasklo!

Bebinko..

mno... 😀 myslela jsem takové ty hezké, dokonce i sametové jsem viděla... 🙂

bebinka
23. čer 2008

Jo já už vííííím, jaký myslíš 😀 No jo, ty jo, takový jsou super 🙂

Já si představila takový ty modrý s gumou pod patu 😀 😀 😀

smajlik
autor
23. čer 2008

tak jsem si přečetla vaše názory a prohlédla poctivě všechny pupíčky - jsem ráda že nejsem sama 😉 . A mimochodem, moc vám to holky sekne 😵

adulkababulka
23. čer 2008

meleri - pohlavi miminka nechci vedet, protoze za prve me to nejak nelaka to vedet, proste mi to je jedno, jsem stastna ze cekam miminko, takze co se tyce pohlavi, tak mi to je fakt jedno, jenom at mam zdrave mimineckooooo 🙂 je to me prvni tehotenstvi. Za druhe se nechci pripravit o ten moment prekvapeni na porodnim sale. Pokud se to ale behem tehotenstvi zmeni a ja budu chtit vedet pohlavi, tak se tomu nebudu branit... 🙂
Holky, proc si davate zjistit pohlavi miminka? je to pouze zvedavost, nebo i z prakticke stranky? jako napr. barva vybavicky atd....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru