Bílá pusinka po kojení. Máte zkušenost?

berunka
24. únor 2009

Ahojky maminky nemáte některá zkušenost s tím,že miminko má po kojení bílé rtíky?vypada to jako když mátě puchýř který by jste namočili.děkuju moc všem za příspěvky.

astrane
24. únor 2009

to jsme měli taky...nijak sem to neřešila,jelikož to malému evidentně nevadilo 🙂
Co mámvypozorováno-má to většina miminek 😉

beruska2x
24. únor 2009

jojo meli jsem to taky, odloupne se to je to jako skraloup 😀 vypadalo to jak kdyz to ma namalovane... mel to i u Dr a nic nerekla a preslo to samo

berunka
autor
24. únor 2009

beruska jo presne tak to vypada.ja jsem se toho docela lekla.zacalo se to delat najednou pomalu ze dne na den.v kolika mesicich se to delalo vam?

fiallinka
24. únor 2009

jo, taky máme občas puchýř, doktor řekl, že je to normální 🙂, měl to nahoře uprostřed

beruska2x
24. únor 2009

no hned na zacatku to bylo v cca 3 tydnech, nebo 4 ja jsem pak uz dlouho nekojila... 😒

beruska2x
24. únor 2009

podle me je to z toho jak dlouhodobe maji tu pusinecku pri kojeni 1. v kontaktu s mlikem 2. namahanou ve stejne poloze - sani.... nedej si s tim hlavu, sloupne se to a pak se udela zase, je to normalni... 😉

robi
24. únor 2009

Ahoj,
naše malá to měla taky - na horním rtu uprostřed a synovec taky. Je to z kojení, nic to není 🙂

berunka
autor
24. únor 2009

my to prave mame na dolnim rtu celem.tak jsem se lekla jestli to ze mi ted po kojeni place neni z toho 😒

beruska2x
24. únor 2009

muzes zajit k Dr ale nemyslim si to, mozna prdik nebo tak... 😉 jinak to je jen kosmeticka zalezitost 😉

berunka
autor
24. únor 2009

no je pravda ze po jidle dost strili chudinka tak to asi bude tim ze ji boli brisko.

beruska2x
24. únor 2009

a kojis normal nebo s klobouckama?? ja kojila s klobouckama a malej se nalokal vzduchu pri tom ze mel koliku jak blazen, to byl zacatek konce naseho kojeni mimo jine ☹

ale pokud place jen malinko po jidle tak to bude lepsi, on rval porad 😖

dej pozor co jis a pijes..

berunka
autor
25. únor 2009

uz mesic kojime bez kloboucku.my jsme z nich zase mely porad moucnivku.a mala teda taky hodne trpela na boleni a ublinkavala protoze se moc nalokala.ted si myslim davam pozor dost a stejne ji to trapi.place ale po jidle tak pet minute a pak se uklidni.

gabrielamikes
28. únor 2009

Já jsem to malé otírala vlhkou plenou moje mamina mi vždycky říkala at malé při koupáni tou vlhkou plenku vytřu pusenku

alik30
2. bře 2009

Ty puchýřky jsou prý naprosto normální u kojených dětí, aspoň tak nám to řekla naše dětská doktorka. Je to z toho jak sají.