Bílý výtok. Je to ten těhotenský nebo infekce?

milchovaa
18. dub 2012

Ahoj, jsem v 14+1 a chtěla bych se zeptat jestli některá z vás neměla bílý kašovitý výtok (aspoň tak mi to připadá)? Je to ten těhotenský výtok jak čtu nebo nějaká infekce? Děkuji

luciemeli
18. dub 2012

@milchovaa Ahoj, mohu tě ujistit, že je to úplně běžná, normální věc. Bude tě doprovázet po celou dobu těhotenství. Pokud zjistíš, že tě výtok svědí, pálí, řeže nebo je nažlotlý či jinné barvy. Navštiv tvého obvodního gynekologa. 😀

svoba
20. dub 2012

Přesně jak píše @luciemeli. kdyby se ti něco nezdálo, zajdi za gynekologem. já na to taky trpim. ale je to časté.

eicul82
20. dub 2012

Jj taky ho mám, mělo by to být běžný...

salomee
20. dub 2012

Taky ho mám od začátku, u mě se nemění, ani když jsem neměla v pořádku stěry brala na to léky, furt ten stejný výtok jak v době, kdy stěry byly čisté... žádné pálení, bolest, změny konzistence a nevím co.. klidně se zmiň na příští kontrole, ať jsi v klidu.

slundo
20. dub 2012

Měla jsem to celé těhu. Je to nepříjemné, ale pokud nesvědí, je to normální 🙂 Dr. si toho při kontrole určitě všimne . Pokud by to dělalo neplechu, raději zajdi a nebo můžeš zkusit čípky v lékárně, jsou i pro těhotné.

karlam
21. dub 2012

já ho taky mám, skoro pořád to říkám na kontrole, ale nic to prý není

ajuse21
21. dub 2012

Já ho mám taky po celé tehotenství.Musim nosit slipovky a to jsem si myslela ze se v těhu vložek zbavim 😉

milchovaa
autor
22. dub 2012

Děkuji, jsem těhotná poprvé, tak všechno je pro mě nové 😉

luciemeli
23. dub 2012

@svoba Už mám skušenosti 😀 jak jsem byla já nemocná ....až jsem z toho byla v prdelce na fialce 😀 😀 😀

svoba
23. dub 2012

@luciemeli já na to taky trpim. ☹ měla jsem už jedny globule. ted mám mast.

luciemeli
23. dub 2012

@svoba To bude v poho uvidíš...ja jsem imrvére nemocná pořád... 😀 😀

svoba
23. dub 2012

@luciemeli já se ted měsíc cítila parádně. žádný bolesti, nic. a ted asi tři dny jsem nachcípaná. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru