Bolest a křeče v podbřišku. Je to v pořádku?

sabinasretr
27. kvě 2011

Ahojda holky chtěla bych se vás zeptat jestli je všechno v pořádku když mě bolí v podbřišku,jsem v 5týdnu těhotenství,cekam první miminko a mám strach aby bylo vše tak jak má.možná se moc hlídám.Předem moc díky

anicka164
27. kvě 2011

Mě doktorka říkala, že když to jakoby tahá, že je to ok. Prostě miminko roste a dělá si místo. Zvlášť, pokud máš ještě slepé střevo, tak to na pravé straně může bolet víc.
Samozřejmě pokud by bolest byla veliká, křeče, krvácení, honem k doktorce!

marinka
27. kvě 2011

Mně na to doktor v CARu řekl, že je to snad dobře, že mě bolí břicho, když jsem těhotná 😀 Je to úplně v pořádku, roztahuje se děloha a bolesti jsou v prvních týdnech normální, většinou jsou podobné MS bolestem a pak taky různé tlaky, píchání apod..

loretana
27. kvě 2011

já jsem na tom podobně... na mimi jsme čekali rok a půl a teď to vyšlo🙂 mám to potvrzené z krve, na UTZ jdu za 14 dní... právě že mě břicho bolí jako před MS a taky jsem měla strach, jestli to není třeba znamení, že je něco špatně... Jo a taky jsem si koupila Calibrum Babyplan a těhotenský čaj🙂

usounek25
27. kvě 2011

taky jsem mívala bolesti podbřišku a někdy docela nepříjemný píchání. Měla jsem strach protože jsme o jedno mimi přišli, ale dr. mi sdělil, že je to o.k. Tak jak píše anicka164 a marinka nesmí to být křeče a nedej bože krvácení.

alushka
27. kvě 2011

ja jsme mela takhle na zacatku tehotenstvi bolest v podbrisku a pichani jako slabe menstruacni, cetla jsme, ze pry je to OK, jak se deloha roztahuje a ze je to normalni, nesmi to byt opravdu velke krece a masivni krvaceni (to by mohly byt znamky potratu nebo mimodelozniho tehotenstvi☹ Ale me bolel podbrisek asi do 8.tt a taky jsem dost spinila, dr. mi predepsal utrogestan a bylo to OK. Nakonec vsechno dobred dopadlo a mimisek sladce spinka v postylce🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru