Bolest jako na MS na začátku těhotenství, měly jste to?

jirinula
30. kvě 2012

Mám prosbičku jsem na smím začátku těhotenství teprve to mám dostat ale testy mluvejí samy za sebe. A pořád mě bolí podbříšek jako na MS měla jste to nekterá?? MOc děkuju

xsuzzi
30. kvě 2012

téměř všichni, věř mi 🙂

llluckaaa
30. kvě 2012

Já tu bolest bolest podbřišku neměla, proto jsem taky poznala, že jsem těhotná (ale vím, že spousty těhulek ji mívají). Zato mě příšerně bolely prsa, že jsem nesnesla ani podprdu 😉

jankadudova
30. kvě 2012

Mela 😉

denousek
30. kvě 2012

ano je to normální roste ti děloha 🙂 a jinak moc gratuluji maminko.. 😉

eficenka
30. kvě 2012

měla snad až do 11 tt.... pak to přešlo a zase "bolí" něco jiného 😀

monahr
30. kvě 2012

Ahojik,na to jsem se ptala sve dr.a ta rekla,ze je to normalni 🙂 a uz to preslo🙂 jsem v 13+5tt a preslo me to v 11+3tt cca 🙂 tak se neboj a bud v klidku 🙂 jinak preji hezke tehu 🙂

smudlinka2019
31. kvě 2012

já to měla také,dokonce mě pobolívaly i záda jako před ms,několikrát jsem letěla na záchod,abych se přesvědčila,že ms nakonec nepřišla a nebylo z toho nic 🙂

dona01
31. kvě 2012

taky tak 🙂 delala jsem si test jeste pred ms a byl pozitivní a odpol.me bolelo bricho a vsechny priznaky jako pri menses a nakonec nic... 😉

coufii
31. kvě 2012

Ahojky 🙂 jojo taky sem to tak měla 🙂 MS v nedohlednu a pořád ty bolesti....Říkala sem si každym dnem ře to přijde....Po týdenním zpoždění sem si udělala test a zjistili jsme že jsme 2 🙂 pak mi doktor vysvětlil že je to tím jak se zvětšuje děloha jak miminko roste 🙂 pak mi pomalu bolesti začaly ustupovat až mě to chytlo třeba 1x do týdne na půl minutky 😉 teď už skoro vůbec...jen mě tak píchne 2x do měsíce a je klid 😝 přeju hodně štěstíčka s miminkem a pohodový těhulkování 🙂

lucikvr
9. čer 2012

Ahoj holky,
mám zrovna takové pobolívání jak píšete, na potvrzení těhu jdu teprve v pondělí to budu asi5t, ale začala jsem špinit. někdo říká že je to na začátku normální, ale já nevím 🙂

ebsian
9. čer 2012

Měla jsem hodně do 8tt a dneska se to vrátilo ve 13tt 😔 😀 A gratuluji 😵 😵 😵

slundo
9. čer 2012

jj je to normální 🙂 nesmí to bolet moc, to je jasný, ale určitě poznáš , pokud by šlo o jinou bolest ;) přeju pěkné a pohodové těhotenství a zdravé mimčo

petramarie
9. čer 2012

Ahojky, řeším stejnou věc, akorát jsem si ještě test nedělala... ale od ovulace mě pobolívá podbřišek už týden pořád stejně, takže uvidíme 🙂

lolli007
14. čer 2012

To je úplně normální...

hanka208
15. čer 2012

Ahojky já jsem teď v 9. týdnu a na začátku od plánované menstruace cca do 7 týdne jsem měla strašné bolesti v podbříšku. Tak jsem si občas na noc dávlala na bříško teplé obklady a doktor mi říkal, že zdravému těhotenství to neublíží. Teď už tu bolest mám jen občas a většinou během půl hod. přejde. Ale vím že to není nic příjemného. Teď zas ale bojuji se zánětem dásní, takže jedna věc ti přestana a další se oběví 🙂 Ale jsme ženy a tak to zvládnem 🙂 Přeju Vám všem co nepohodovější těhotenství.

kajina7
1. črc 2012

Ahojky, právě včera jsem našla na testu dlouho očekávané // sice je ta jedna ještě slabá, ale je tam 😉 Taky mě trápí nafouklé břicho a bolesti v podbřišku, ale snad to tak má být. Všem těhulkám gratuluji a držím pěsti, aby bylo vše v pořádku.

saminomimino
1. črc 2012

ano u všech tří dětí,trvalo to i do 8tt,je to normální 😉

karlam
2. črc 2012

já měla bolesti jako na MS v podstatě od začátku a teď čím dál víc (35. tt)

majinkaxd
30. dub 2013

Měla 🙂 asi do 8 tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru