Bolest podbřišku, zad v kříži. Co by pomohlo?

miselinka2
1. led 2012

ahojky holky maminky a všechny tady .. mám otazku už dva dny mě bolí podbřišek a vždy to na chvíli přestane.. intervaly zatím nejsou moc pravidelné ale vždy + - 20 30minut. ted mě do toho začaly bolet ještě záda v kříži už nevím co by mi pomohlo sprcha mi na chvííli pomohla že sempak usnula ale ted je to vše na novo .. děkuji za odpovedi

jeudi
1. led 2012

@miselinka2 dobry vecer pokud nejste tehotna mohly by to byt vajecniky nebo zanet mocovych cest doporucuji ale urcite navstivit lekare

melis7
1. led 2012

@miselinka2 no, a jsi těhotná nebo né?jestli těhotná jsi,tak jak moc.Jestli jsi někdy před termínem,tak by to mohly být poslíčci.Jestli těhotná nejsi,tak třeba zánět močáku.Jestli jsi třeba málo těhotná,tak třeba hrozící potrat.takhle těžko říct.

sabcav
1. led 2012

@melis7 podle fotoblogu @miselinka2 těhotná je, termín cca půlka března 😕 ? (pokud dobře počítám), zřejmě to budou poslíčci 😉, i když teda dost brzy , @miselinka2 návštěvou dr. nebo pohotovosti nic nezkazíš, vyšetří tě, případně natočí ctg a uvidíš 😉

melis7
2. led 2012

@miselinka2 ,
@sabcav
Jestli jsi tedy těhotná, s termínem v březnu,tak bych se taky přikláněla k návštěvě gynekologa, v tomhle týdnu určitě.Uvidíš,co ti řeknou.

miselinka2
autor
2. led 2012

@sabcav děkuji děkuji je to pčřesne tak v breznu cekam mimiska .. u doktorky sem dneska byla .. tak ze to mam vse za sebou uvidime jak dlouho budu jeste 2 v 1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru