Bolest v podbřišku na začátku těhotenství

zetpee
4. bře 2019

Holky, dnes měla dojít menstruace ale zjistila jsem, že jsem těhotná. Bolí mě v podbřišku jako by měla přijít. Není to silná bolest, je taková lehká. 3x jsem potratila takže se bojím, aby se to neopakovalo.. Na gyndu se chystám nejdřív za 2-3tydny. Podle menses bych měla být cca v 5tt a podle digi testu, jsem otěhotněla před 2 týdny.. Existuje něco, co pomůže miminko udržet? Děkuji.

malytlustyhroch
4. bře 2019

Vetsinu tech odpovedi neznam, ale muzu te uklidnit, ze 4tt a 5tt podle MS me bolelo bricho furt, jako bych mela dostat MS, jeste silneji a vytrvaleji nez pred MS a pak to samo prestalo a vse ok.

lillinka08
4. bře 2019

Ahoj. Neboj, mňa v prvom trimestri bolelo podbruško takmer stále. Veľmi ti držím palce, aby všetko dopadlo dobre, tiež som sa celé tehotenstvo strašne strachovala, aby bolo miminko v poriadku, pretože o jedno sme už prišli :( čo sa týka udržania tehotenstva, asi len prenatálne vitamíny, dobrá životospráva atd, ale pokial ti dr nepredpise nejaké speci hormonálne lieky na udržanie, tak moc neudelas..bohužiaľ. Držím palce a ticho gratulujem 🙂

verusch
4. bře 2019

Taky me bolelo k tem potratum nejsi domluvena s lekarem ??? Mela sem prit hned po objeveni dvou carek a nasadil utrogesten

zetpee
autor
4. bře 2019

@verusch no popravdě, mám blbou gynekoložku. A navíc, teď stejně nebude nic vidět takže se k ní chystám až opravdu za ty 2-3tydny.. Strašně se bojím aby to bylo všechno v pořádku. Zítra si skočím pro nějaké vitamíny a budu doufat. Navíc chodím do práce na celé dny.

lillinka08
4. bře 2019

@zetpee možno by bolo fajn zmeniť gynekológa a keď si o dieťatko prišla niekoľkokrát, tak by bolo fajn, keby ta možno aj vypísali na PN

jitulka87
4. bře 2019

@zetpee mela by sis dojit pro ten utrogestan. Zvlast po 3 potratech by ti ho gyndarka mela dat automaticky. Ale k tem bolestem...je to urco normalni, taky jsem to tak mela v obou tehu

zetpee
autor
4. bře 2019

Na neschopenku jít nechci. Vyhodili by mě, nejspíš.. No a má cenu běžet na gyndu když ještě nebude nic vidět? Minule šlo o biochemické a vystrasila mě mimodeloznim. Nakonec to odešlo samo v létě.

jitulka87
4. bře 2019

Na tvem miste bych upalovala pro utrogestan, at si mysli dr co chce. Jde o miminko. Udelala bych pro to maximum

dejvitka
4. bře 2019

@zetpee jsem na tom stejne jako ty 🙂. MS mela dorazit v nedeli, nedorazila, test pozitivni. Mam za sebou 1 potrat a Utrogestan mi doktorka pro jistotu napsala a mela jsem ho nasadit s pozitivnim testem. On sam o sobe spatne tehotenstvi nezachrani, priroda dela co delat ma. Ale pokud je problem se slabym zlutym teliskem, tak to zabrat muze. Automaticky se to nedava, ale u predchozich potratu muze byt indikace. Dojdi si k lekarce nebo do nemocnice. Někteří doktory jsou proti tomu, ale je dost velke procentozen, kterym zaberw. Drzim pesti ;)

verusch
4. bře 2019

@zetpee no jestli to vuvec neresi tak bych v první rade menila lekare !!! Jde o tvoje dite!! Ja sla hned samozrejme nic videt nebylo rikal ze to odpovida tak 3 4 tyden byka zvetsena sliznice a vzal krev na druhy den to bylo jiste s krve a leky mi nasadil hned ....a stou PN taky jsem se cukala co jsem mohla ale doktor sam rekl ze az bude neco videt napisemi ji hned ...a manzel chtel taky ....cukala jsem se obreceka to ze nechci sedet doma ale konec konců jsem rada ze jsem doma a prcek si tam vesele roste ono zalezi co clovek vic chce jestli praci nebo dite a myslim ze jsu ska stin ze stejne tam nebudes naveky

slunecnice358
5. bře 2019

@zetpee běž ještě dne k jiné dr., alespoň budeš mít klid!