Bolesti, teplota, odcházely kousky sražené krve. Potrat?

backooorka
6. lis 2012

Maminky prosím o radu,ač mám 2 děti,tak jsem zmatená.S manželem chceme ještě "poslední" 🙂 miminko.Minulý měsíc jsem měla takové to divné tušení,že se miminko povedlo.Byla jsem 100% přesvědčená,tak jako u holčiček.MS opožděná +4dny...ale pak se MS dostavila,poprvé jsem měla veliké bolesti,zvýšenou teplotu.A odcházely ze mne jako kousky sražené krve.No asi bych to přirovnala prvním dnům po porodu.MS normálně skončila a vše se srovnalo do normálu.je možné prodělat potrat aniž bych cokoliv pozorovala?Děkuji vám

dendinka
6. lis 2012

@backoorka ano možné to je, stává se to, mnoho žen, co jsou zvyklé mít silnější menstruaci, to ani nepozná, jen si myslí, že se o pár dní opozdila

evulinkab
6. lis 2012

Je to možné...Mohla jsi být skutečně tehu, ale také to být nemuselo, mohla jsi proste jen mit silnejsí ms...Taky to tak mivam, nekdy slabší a z toho to mám nekdy tak silné, že trávím celý den na wc...

tehulka12
7. lis 2012

Jo,těhotná jsi být mohla,ale taky ne.Já bych to brala jako opožděnou menstruaci,z toho taky mohly být ty větší kousky.

zoriazz
26. lis 2012

Po takové MS lze provést ještě test - krevní rozbor, protože prý HCG ještě chvíli v krvi zůstane. Ale klasicky se u Dr. neprovádí.

ebsian
26. lis 2012

Mohlo, ale podobné příznaky jsem také měla u prasklé větší cysty..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru