Bolesti v podbříšku jako při menstruaci. Proč to je?

alca22
4. led 2011

Jsem v 9tt a mám už 4 dny bolest v podbříšku jako při MS. Nekrvácím ani nešpiním. Někdy bolest je a někdy je to zase v pohodě. Může to být způsobeno zvětšujcí se dělohou? Díky moc.

zazulka
4. led 2011

@alca22 já myslím, že určitě, mě taky bříško takhle pobolívalo, celkem dlouho, možná do 15.tt a někdy opravdu fest, pak to přestalo. Podle mě nemusíš mít obavy 😉

smolinek
4. led 2011

@alca22 ahoj, já mám to stejné a jsem teď na začátku cca 4tt.Včera mě Dr. ujistil, že to nic není, pořád jsem se bála, že dostanu menzes 🙂

marketuska
4. led 2011

jéda, tak to je pro mě taky uklidnění, bolelo mě to před očekávanou MS, která nedorazila, pak byl týden klid no a teď přelom 6-7tt to zase začíná, většinou teda až odpoledne nebo večer, pak běhám na záchod, zjišťuji jestli nekrvácím a stresuji se ☹

beruskanula
4. led 2011

@alca22 : ze zacatku se to stava, pokud se ta bolest da vydrzet, nespinis, nekrvacis, je to v poho 🙂

@marketuska : nestresuj se 🙂 , prenasis to na mimi

zazulka
4. led 2011

@beruskanula na to "nestresování" bych potřebovala nějakej recept 😀 Nemyslím ohledně těhu, ale jak má člověk zůstat 9 měsíců v klidu, když má stresový zaměstnání, to by mě teda zajímalo 😉

marketuska
4. led 2011

@beruskanula děkuji, ale nestresovat se, když jsme už o 1 mimi přišli se dá špatně, teď se asi budu bát, aby bylo ok až do narození a pak se budu celý život bát, aby se mu něco nestalo 🙂

alca22
autor
4. led 2011

@marketuska Já se právě taky bojím, když už to člověk zažil.

alca22
autor
4. led 2011

Moc díky za uklidnění. 🙂 😉

beruskanula
4. led 2011

@zazulka ,
@marketuska : 😔 recept nemam, navic vim, ze pri dalsim tehu budu mit taky strachy... chtela jsem vas povzbudit 🙂 (kdyz sama vim, ze kdyz mi vsichni rikali nestresuj se, bud v klidu, jsem si vzdycky rekla, jo vam se to mluvi, jak to udelat? 🙄 , moc vam drzim palecky 🙂 .... tehu si uzivejte 🙂
market... ja mela v tehu taky problemy 😔 , ...nastesti byl malej bojovnicek...

marketuska
4. led 2011

přesně tak - taky si říkám - no jo, vám se to mluví. Navíc si myslím, že kdo už aspoň 1 dítě má, tak ten to zvládá líp. My co čekáme na 1. jsem víc vyplašené - i když mám taky chvíle kdy si to nepřipouštím a říkám si, že je to stejně na přírodě

zazulka
4. led 2011

@beruskanula mluvíš mi z duše, tyhle rady jsou k nezaplacení 😀

beruskanula
4. led 2011

@zazulka : 😀 ja vim,ted se mi to keca, ale proste taky jsem to prozila, tak vim, o cem mluvite 🙂 a uplne jsme nesnasela rady maminek od ditek😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru