Bolestivé křeče v podbřišku po orgasmu, v těhotenství

dukie
17. led 2008

Zdravím všechny těhulky. 🙂

Chci se Vás zeptat, jestli se Vám některé stalo, že Vás ihned po orgasmu (resp. přímo při takových těch správných a krásných stazích) chytly velké křeče v podbřišku. A zda některá víte, čím je to způsobeno a zda to nějakým způsobem neohrožuje mimi. 😕 Případně... jak tomu předcházet...

Já jdu na kontrolu až příští týden, takže názor své paní doktorky zatím neznám. 😒 Stalo se mi to, světe div se, ve spánku (asi se mi zdály nějaké lechtivosti 😀 ...) a pořádně mě to tedy vyděsilo... Bolest to byla vcelku velká, trvala asi tak 1 minutu. 😒

markky
17. led 2008

já mám úplně stejný problém a není to vůbec nic příjemného. Já se na to své doktorky ptala a říkala mi, že to mimi nemůže ohrozit, že to bývá vyšší citlivostí dělohy

dukie
autor
17. led 2008

markky: Jéé, tak to jsi mě moc uklidnila. Příjemné to skutečně není. Ale je úleva, že mimi to neohrožuje. Děkuji moc. 😵

markky
17. led 2008

není zač, já si myslela že jsem zase nějaká výjimka 😵 že to potkalo jenom mě

dukie
autor
17. led 2008

markky: No já si to myslela taky. 😀 Nikomu nepřeju žádné bolesti, ale na druhou stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama. 😵

anngie
17. led 2008

ahoj, dochází ke stahům dělohy a pokud jsi těhotná tak to mimi opravdu neublíží 😉

lenulin
17. led 2008

No mě se to stalo po orgazmu, ale ne přímo .Člověk ma po tom tělo hodně citlivé a když se mě manžel dotknul na bříšku, tak se mi stáhly vzrušením svaly a to mě dost zabolelo v podbřišku. Jen mě trápí, že se mi do sexu vůbec nechce i když je vše ok ☹ je to asi v mé hlavě, že by se mohlo něco stát. A manžela je mi líto. Doufám, že se to časem zlepší.Člověk neví co se s ním děje pořád cítí různé píchání,napínání a přitom je vše ok.

many
17. led 2008

no tak to jsem ráda,že to tu čtu,já totiž teď nedávno někde četla,že orgazmus není dobrý v těhu,že můžu vyvolat porod 😉

tommik
17. led 2008

Ahoj, nejsem těhotná, ale někdy v noci, když mám "divoké" sny 😀 tak se mi to stává. Při sexu ne, pouze v noci, když mám tyto sny. Prý je to normální. Nemusíš se bát.

many
17. led 2008

tak mně se to teď v těhu stalo dvakrát,že jsem měla ve spaní orgazmus a vzbudila jsem se a hrozně mě bolelo břicho,říkala jsem to kámošce,co už je v 7.měsíci a ta mi řekla,že to taky mívá 😀

anta
17. led 2008

many - 😀 teda, co se ti to zdá 😀 I když je pravda, že mě se asi taky několikrát stalo, že jsem se v noci vzbudila a úplně jsem měla pocit, jako bych s manželem....., ale v tom snu to nebyl on 😀 😀 😀

many
17. led 2008

😀 😀 😀 😀 pst 😀 😀 😀 😀 😀

anta
17. led 2008

Jojo, potichoučku jako hrobeček 😀 Manžel by mě určitě za trest narval vitamínama až k prasknutí 😀 😀 😀

mysojc
17. led 2008

já mám stejnej problém....takže kdybych byla těhotná...tak se nemůže nic moc stát, ne? 😀

many: Já jsem zase řetla, že se to může stát až v pokročilým stádiu těhu - teda jako že to vyvolá porod, ale že to není častý 😉

sina
18. led 2008

Já mám ty bolesti po orgasmu taky, vlastně takhle jsem zjistila, že se asi u mě v bříšku něco chystá. Bolesti tedy začaly hodně brzy, ještě před vynecháním menstruace.Ta bolest je nepříjemná ale orgasmus mám teď v těhotenství 100x intenzivnější, což fakt stojí za to a miminko musí mít taky radost, že je maminka spokojená. 🙂

lisounek
19. led 2008

ahoj holky, zajimave tema. Musim rict, ze ja jsem ted byla dlouho v nemocnici, mela jsem u plodu hematom a ohrozoval plod, ale jinak mi nic nebylo jen na sledovani, ale pritom vsem stresu a tak jsem porad mela hroznou chut na sex a porad mam (ale my nesmime).. takze ty sny se mi zdaly taky a je to fakt zvlastni ....ze je to tak intenzivni a je fakt, ze jde i orgasmus bez sexu a musim rict, ze jsem taky pocitovala pichani v podbrisku potom a ze jsem se bala ze jsem ten svuj plod snad odkrvila nebo tak neco. Hruza, kdyz uz jednou prijdou nejake problemy, tak mam clovek porad strach .....

cipin
19. led 2008

Lisounek, taky jsem byla v nemocnici, taky jsem tam měla hematom, naštěstí se vstřebal, ale od počátku toho co to víme, že jsme těhotní musíme abstinovat ☹ Trpím 😀

lisounek
19. led 2008

cipin: no vim jak se citis, je to fakt hruza... a ted po tom hematomu uz to mas v pohode?? porad se bojim, aby se neobjevil zase 😕

cipin
19. led 2008

Já od začátku, kdy jsem se to dozvěděla pořád špinila (cca 5.tt), nebyli si jistí, ale zdálo se jim, že tam mám hematom a měla jsem ho tam asi i v 9 tt, kdy jsem byla na kontrole. Teď, když jsem byla na konci 11.tt, tak už tam nic neviděla, tak snad to bude OK,ale je fakt, že od té nemocnice se hlavně válím v posteli a normálně se flákám, dřív jsem nato trochu kašlala, myslela si, že se mi nemůže nic stát a pak jsem poznala, že to fakt pomáhá, takže se snažím... Jsi na PN?

lisounek
19. led 2008

PN? nevim, co to je za zkratku 😒

cipin
19. led 2008

Pracovní neschopnost... pojď na tu hospitalizaci, tam se to asi hodí spíš...

lisounek
19. led 2008

ok 🙂

nikulka83
24. led 2008

Holky, mně se to dnes k ránu stalo taky... taky nějakej "pěknej" sen... přišel orgasmus a pak takový děsný křeče do podbřišku, jako kdyby měla přijít mrcha...
Nevim, jestli jsem těhu, mam 41 DC, 11 DPO, v sobotu si chystam udělat test.

dukie
autor
24. led 2008

nikulka83: Moc, moc držím pěstičky, aby to vyšlo. 😉 😵

sylvka
3. únor 2008

To jsem ráda,že jsem normalní,já to mám skoro každou noc 😀

hankakynclova
4. únor 2008

Holky jsem vděčná za tohle téma 😵 Já mám úplně stejné pocity jako vy.Jsem ve 12tt, až do 10tt jsem neměla na sex chut, ale ted šílenej ale bojím se, že se mimi něco stane, takže sex neprovozujeme(založila jsem i téma Sex v těhu) ale asi to tělo potřebuje protože se mi zdají samé erotické sny a když se vzbudím, cítím strašný tlak a píchání, ale ne úplně v podbřišku, ale jakoby v rodidlech, prostě tam uvnitř, nevím jak to popsat 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru