Bolí mě bradavky, často čůrám. Jsou to příznaky těhu?

radulka57
19. dub 2013

Ahoj, je možné těhotenství i přes negativní test? Jinak mám zpoždění 5dní, ale bolí mě na dotek bradavky,takovou bolest ještě neznám a připadám si , že mám zánět močáku,furt mě to nutí čurat a štípe mě to a řeže. Mohu být těhotná když test dnes ukázal jednu čárku?

2hanah
19. dub 2013

Sanmozřejmě ano, já měla první test také negativní, a přesto už byly příznaky (test jsem ale dělala z odpolední moči) za dva dny ráno už byly čárky dvě.

andulka86
19. dub 2013

já budu asi skeptik, testům věřím, nikdy se mi nestalo, že by mi neukázaly těhotenství nebo naopak. Vím, že v těhu je vše možné, ale s pětidenním zpožděním by měl již pozitivní být. Navíc logicky, příznaky jsou díky hladině HCG, kterou test determinuje. Mně bylo opravdu na zvracení v den pozitivního těhotenského testu. Samozřejmě Ti přeju, abys byla těhu jestli si to přeješ, ale kdyžtak budeš holt až příští měsíc 🙂 určitě to bude dřív než na nové šaty, jak říkaly naše babičky

veronikanel
20. dub 2013

Zkusila bych digitální test ClearBlue a budeš mít jasno (nebo dr. 😀 )

lucyvivien
20. dub 2013

ja si myslím, že záleží na citlivosti testu, pri prvom tehu , som mala negat. test až do 6 týždna , teraz pri druhom tehu pozit. test už v 3 týž. tehu (použila som ale citlivost 10 ) , takže by som to ešte nevzdávala 🙂

hofka1
21. dub 2013

a nemáš opravdu zánět močáku?🙂 A bolavý prsa z opožděný MS. Čas prostě ukáže🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru