Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

daiquiri
14. bře 2008

Začínala jsem na 47kg a teď mám už 53 - 54 kg 😠

fiallinka
14. bře 2008

dai: no ty jsi štíhlounká, u tebe to poletí rychle 🙂

daiquiri
14. bře 2008

Štíhlounká už dávno nejsem 🙂
A jak se cítíš? Je ti dobře? A dáš sem nějaké fotečky?

daiquiri
14. bře 2008

Tady je dneska nějak mrtvo 😠

luciask1986
14. bře 2008

ahoj ja dvojcata necakam ale ak chces mozme popisat aky to je pocit cakat dve baba naraz

chiwule
autor
14. bře 2008

ahoj holky, jak se máte? já toho mám tolik v poslední době na vyřizování s tou koupí bytu a se školou a zaměstnáním, že se divím, že ještě stojím na nohou... ani nemám čas si užívat těhu... copak je tu nového? jdu si vás přečíst...

chiwule
autor
14. bře 2008

no jak tu nejsem tak se flákáte 😉 já toho mám taky dost, ještě že už je pátek, trochu přes víkend vydechnout a nabrat síly do dalšího maratonu v novém týdnu 😒
copak plánujete na víkend? My jdeme na golfovou výstavu a v neděli povezeme švagrovou navečer z letiště ke tchýňovejm, kde budeme na večeři. a mezitím budu jen spát a nic nebudu dělat! 😀 😎
no možná sundám vánoční nálepky z oken, když už sousedka věší ty velikonoční 😀

simonac
14. bře 2008

ahoj holky, já se budu ted několik dnů jen poflakovat, manžel odjel se synem na týden do Francie lyžovat, odjeli dnes v 17,00 hod. a mně už je ted šíleně smutno 😔 😔 😔

daniellka
14. bře 2008

ženský, neštvěte mě s tím spaním a odpočinkem, jo?! 😀 😎
Nebo vám na víkend nadělím ty moje drobečky! 😀 😀

simonac
15. bře 2008

dobré ráno holky, je tu někdo už vzhůru, nebo ještě všechny spíte?? 😉

daniellka
15. bře 2008

já už jsem vzhůru 😀 bré ránko 😉

daiquiri
15. bře 2008

Ahoj holky, konečně někdo 🙂
chiwu: já jsem celý víkend v práci, takže jenom večer si jdeme na chvíli sednout s kamarádama.

daniellka: musíme načerpat síly, než ty prcci vykouknou na svět, pak už se nevyspíme 😀

helisek84
15. bře 2008

ahoj holky, jsem tuuu. ale je mi dnes divně, jsem jak po pařbě

daniellka
15. bře 2008

dai - jen naíbrejte, budou potřeba. 😀

helisek- kdepak jsi pařila?? 😀

daiquiri
15. bře 2008

helisek: to já měla včera, pořád jsem měla žaludek na vodě, ať jsem se najedla nebo ne....Dneska už je mi fajn.
Neboj, to přejde!

Jenže já stejně dneska vstávala už půl hodiny před budíkem a v noci jsem si hodinu četla. Bohužel nejsem žádný velký spáč, tak nevím, kde ty rezervy budu brát.

daniellka
15. bře 2008

to já bych spala pořád. nikdy jsem nebyla skřivan, spíš sova. To ranní vstávání, furt s tím bojuju 😝

daiquiri
15. bře 2008

A musíš co? to mě problém nedělá, my pracujeme i od sedmi od rána a když jsem někdy chtěla jít dřív domů,
tak jsem chodila i na šestou 😉
dani a jaký jsou prckové povahově, už vidíš rozdíly?

daniellka
15. bře 2008

jj, povahově jsou rozdílní, ale mění se. Dřív ze začátku byl Erik úplně bohorovnej, usměvavej klidnej mazel a ALýskovi jsem říkala "nerudný Ali" 😀 . Někdy se vztekal.
Ted, poslední dva měsíce - Erik je ten uřvanější, v noci se budí a řve jednině Erik, je takovej vznětlivější, citlivější, uvztekanější, Alex - naprostá pohoda, klídek, cigáro.. 😀

daniellka
15. bře 2008

ale jsou zlatí oba. kdybys je třeba ted viděla - sedí a hrajou si spolu a krásně vykládají tím jejich nesrozumitelným žvatláním 😀

chiwule
autor
15. bře 2008

ahoj holky, jak se máte? my jsme dneska taky vstávali brzy, ale ležíme v postýlce a relaxujeme... včera jsem to fakt asi přepískla, dneska trochu špiním... bojím bojím, musím víc odpočívat....

simonac
15. bře 2008

ahojky, početla jsem si co u koho nového a jdu si chvilku zdřímnout, jsem unavená 😉

marrha
15. bře 2008

Dobréráno holky...

se poslední dva dny nemůžu ráno dostat z postele,ale musíííííím 😝

Nechcete je některá na víkend? 😀 já si zpočnu a vy si to vyzkoušíte na nečisto 😀 😀

Chiwu 😠 zlobíš holka..... 😉 musíš fakt odpočívat 🙂

daiquiri
15. bře 2008

to je jasný, nemůžou být oba stejný, zase je s nima sranda ne? 😀

chiwu: já taky jednou trochu špinila, byla jsem vyděšená, ale prý je to normální, třeba v období kdy bys měla dostat klasickou menstruaci. Pokud to není čistá krev, tak neboj!

simonac: závidím!

marrha: tak jo, přivez mi je sem do práce, aspoň tu bude veselo 😀

chiwule
autor
15. bře 2008

jj, já vím. jenže teď je toho moc kolem koupě bytu a manža se nemůže uvolňovat z práce na běhání po úřadech, takže musím já...
já špinila a mírně krvácela hned první měsíc, kdy jsem měla dostat menzes, takže k tomu asi budu mít sklony... teď jsem zhruba v čase mezi ovulací a menzes /kdyby byly 🙂 / takže je to fakt asi z přetažení...

daiquiri
15. bře 2008

Tak na sebe dávej hlavně pozor, ještě jsi v rizikovým období, já se taky snažila šetřit, bála jsem se. Teď už lítám všude možně 😀

marrha
15. bře 2008

Daiq 😀 😀 no to jo... by jste měli v práci o zábavu postaráno 😀 ,ale bacha na klávesnice..jsou to likvidátoři 😀 😀 nám už taky jednu málem dorazili 😀

u nás je dominantní Kristýnka....už v bříšku byla...více kopala,bráchu utiskovala apři narození vážila o půl kila víc jak on.. 😀
ten váhový rozdíl si drží,takže je větší..bráchovi všechno bere 😀

jednou jsem viděla dokument,kde se říkalo,že které z dvojčat je v bříšku dominantní,že mu to zůstavá i po narození...a u nás to teda zatím platí 😀

simonac
15. bře 2008

to já už nelítám nikde, docela dost mě to tlačí na spodek, manžel dělá kromě žehlení úplně všechno, musím ho pochváálit, ale říkal že už se těsí až to skončí, a my to musíme dělat celý život, že? 😒

marrha
15. bře 2008

Simon 😉 koukám,že už sis udělala nastavení 🙂

u nás to bylo to samé.....taky dělal všechno krom žehlení...já už jsem na konci nemohla vůbec chodit...měla jsem pocit,že mi ten pupek upadne 😀
no ale přiznám se,že v těch horkách jsemhlavně teda žehlila rukama 😝
a jinak hajala a ládovala se melounama 😀 😀

simonac
15. bře 2008

ted je manzel s petou ve francii na horách, tak to vidím, že celý týden prolenoším 🙂
chci si ted jít zdrímnou, ale prckům se to nezdá, kopou jak vzteklí 😲 🙂

simonac
15. bře 2008

marrha: v kolikátem týdnu jsi rodila, musela jsi nějakou dobu ležet v nemocnici??, rodila jsi císarem? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru