Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

megara
16. zář 2016

@smallinka krásná fotka 🙂

pavlapavlapavlapavla
16. zář 2016

@smallinka jeeee dekuju za podporu. Jj ikdyz miminko je miminko tak uz se tesim az holky povyrostou a budou z nich partacky 😊. Ono ale kazde to obdobi bude mit neco a pak mi bude lito ze uz nejsou miminka 😊. Je fakt mazec jak to leti. Taky bych nechtela jedno mimco 😊. Ikdyz je to narocny tak to za to stoji 😊😊😊.

java250
16. zář 2016

Ahoj holky, jelikoz ty moje cacoerky budoou uz mit skoro rok, taaki doma prebyva dostt oblecku. Kdyby nejaka maminka cekala holcicky tak k podzimu. Je toho tak 5 kg cca 66ks. Kdyz tak dejte vedet je mi to lito jen tak vyhodit. 😀

tanapa1
16. zář 2016

@java250 jaké velikosti? Protože těch nejmenších už mám dost a koukám už po těch trochu větších od 68 nahoru.

odvarkova
16. zář 2016

@java250 kdyžtak taky prosím info 🙂

java250
17. zář 2016

@tanapa1 je to od narozeni po vel. 74

tanapa1
17. zář 2016

@java250 Tak mohli bychom se domluvit? Kolik za to jak to pošlete.

blanick
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelabrazdilova
18. zář 2016

Ahoj maminky, měly jste v 35tt také nepříjemné bolesti v podbřišku? Jakoby mě to řeže a táhne v podbřišku, přestože celý den ležím. Trvá to od včerejšího večera a nevím, jestli panikařit a jet na pohotovost anebo je to normální.

tanapa1
20. zář 2016

Tak dnes kontrola u MUDr. vše v pořádku a holky jsou pořád nahoře, ještě ani neklesly. Velikostně odpovídají a jsou skoro stejně velké. Žádný velký rozdíl mezi nimi není. Příští týden kontrola v rizikové poradně tak se snad dozvíme víc jak to bude vlastně před porodem. Už mi zbývá jen necelých 5 týdnu.

ivanka86
22. zář 2016

@pavlapavlapavlapavla ty tvoje holky už jsou tak veliké?! To snad není možné, jak to letí... Tedy naše už mají taky přes čtyři kila a přijdou mi obrovské, proti tomu, jak byly velké, když se narodily... Dnes už na mě šly myšlenky, že snad, až holky vyrostou, chtělo by to ještě nějaké to miminko, aby si to člověk užil 😀 A to jsem si říkala, že tři děti opravdu stačí... No jo, no, už mi z toho hrabe 😀 Ale taky si říkám, jestli tři, nebo čtyři, to už je pak jedno 😀 Jen bychom museli přistavět... A to jsem, prosím pěkně, kdysi tvrdila, že max. dvě děti...pak jsem si říkala, že tři by byly fajn, pokud zvládneme jedno, příp. dvě...hmmm... 😀

ivanka86
22. zář 2016

@pavlapavlapavlapavla a koukám, že je oblékáš úplně stejně. Jak je pak poznáváš, když jsi psala, že to jde těžko? 😉 Já je sice poznám, ale vzhledem k tomu, že jen podle detailů, tak se je snažím sladit, ale neoblékat úplně stejně. A když mají stejné, tak se snažím dát třeba aspoň jiné ponožky 😉

ivanka86
22. zář 2016

@pavlapavlapavlapavla Jak ses ptala (dlouho jsem tu nebyla), my je označené nemáme. Bezpečně je poznám - každá má vlasový vír na jinou stranu a mají jiný pupík. Jinak jsou ale stejné. Co budeme dělat, až jim dorostou vlásky a ten vír nebude vidět, to teda nevím 😝 Na první pohled z dálky, pokud jsou oblečené stejně, to je prostě nepoznám ☹ Ty jo? O tom náramku jsem taky uvažovala, dokonce kamarádka vyrobila, ale báli jsme se, aby se něj holky někde nezachytily, tak jsme je nakonec nepoužili.

pavlapavlapavlapavla
22. zář 2016

@ivanka86 😃 my uz skoro ctyri a pul kila 😊 a skoro sedesat centimetru. Jj rosteme. Ted devatenacteho holkam byly ctyri mesice, korigovane dva. Jsou to urvanci a opravdu jsou dny, kdy beze me nevydrzi ani vterinku. Rev a rev. No a v lepsi dny vydri treba pet 😊😊😊. Taky jsem mojemu rikala co si takhle zkusit pak jedno mimco. To uz by pak byla brnkacka 😊 ... a chlapecka 😊 .... ale nejspis ne 😊😊😊. A jak valcite vy s trema detma ???

pavlapavlapavlapavla
22. zář 2016

@ivanka86 Sarinka ma na rucce jen nitku. Z dalky je taky nepoznam 😊. Jj oblekam je stejne ... libi se mi to. Zas si nedovedu predstavit jak premyslet jeste nad tim, ktere jsem dala jake ponozky a nebo ktera ma cervene a ktera zelene teplacky 😊. My uz jdem na ockovani tak pak dame nausnicky a bude 😊. Mame stejne jen jine ocko. Teda reseni dokud nam nanarostou vlasky 😊. Pak zas houby 😊

tanapa1
29. zář 2016

Ahoj holky, už jsem dnes úplně hotová. Už přes týden vstávám snad co hodinu kvůli čůrání a já si říkám proč jsem pořád tak unavená. Tak jsem na to dnes přišla, protože jsem včera navíc chytla ještě nějakého bacila od dětí a zase vstávala co hodinu a teď tu sedím jako nějaký zombie. Štípe mě v krku, mám rýmu a nejraději bych zalehla. A asi ještě půjdu až odejdou děti do školy než vztane ten nejmladší. Tak zatím ještě dobrou noc.

milovnikkoni
30. zář 2016

Hezký večer děvčata. Tak dnes další ultrazvuk, všechno v pořádku, miminka rostou nějak rychle. Na utz jsou dle měření o týden starší než ve skutečnosti. Asi je moc krmím. Jinak minule paní doktorka řekla,že si myslí,že je tam jeden kluk a teď,ze je tam jedna holka. Druhé miminko není dobře natočené. Tak to jsem zvědavá 😀

megara
30. zář 2016

Ahoj, můžu se zeptat podle čeho jste vybírali kočárek? a jestli jste si jeli někam kočárek "osahat" než jste jej koupili? Ještě nekupujeme, je brzo a já se trochu bojím, abychom to nezakřikly, jen se snažíme trochu zorientovat 🙂

broucziyk
1. říj 2016

@megara hele buď v pohodě, já byla v 8tt a jeli jsme mrknout jak ty kočárky vůbec vypadají, protože jsem byla ze zjištění dvojčat docela hotová....vybírala jsem já hlavně kvůli šířce aby se nám vlezli do dveří a abych ten kočárek ukočírovala jsem menší a nechtěla jsem s prominutím krávu o šířce 92 i když zas je to lepší že prckové maj víc místa...ono ale stejně v korách moc dlouho nevydrží my máme tři měsíce skoro a bez stažených korbiček nemůžu vyjet musí koukat takže počítám že dáme zimu a pak budou tak zvídaví že půjdou do sporťáku...a chlap vybíral samo kvůli skladnosti do auta

hel18
1. říj 2016

@megara my jeli do Kolina. Tam maji hodne dvojcecich kocarku vystavene. Vybirali jsme podle toho,jak lehce se kocar sklada a jak je kvalitni.

milovnikkoni
1. říj 2016

@megara My už máme kočárek koupený. Měli jsme skvělou příležitost koupit kočárek z druhé ruky, ale v neskutečně dobrém stavu. Chtěla jsem totiž trojkombinaci za sebou, právě kvůli šířce kočárku a manipulaci. A těchto je méně a stojí neskutečnej ranec. Každopádně doporučuji vše si prohlédnout a vyzkoušet. Zkusila jsem si otočit všechny korbičky (další můj požadavek, aby mohly děti sedět proti sobě i od sebe), kočárek složit atd. Bez toho bych ho nekoupila. Ale kočárek je kvůli pověrám u babičky na půdě (máma nedala jinak 🙂).

nukyna
1. říj 2016

@megara Jestli máš nějakou možnost tak doporučuji kouknout na nějaký veletrh. Mi zajeli na ForKids v Letňanech. Mam pocit že teď v říjnu je taky něco. Bývá tam spousty kočárku a podobných věcí a dobře se porovnává a mívají i zajímavý slevy.

luckamb
1. říj 2016

Máme Peg Perego Duette. Taky jsem chtěla korby za sebou. Ač ma 165cm na délku, manipulace s ním je snadná a zvládne to i naše 6ti letá dcera. Zkoušela to po obýváku. Uz se těším až ho náplním 😉

kaczenka2
1. říj 2016

My máme koupený tenhle - TFK Twinner twist DUO, také ho máme z druhé ruky a ve skvělém stavu.. I když máme do konce ještě čas, tak jsem si ho koupili.. protože byl za dobrou cenu a v hnědé barvě, kterou jsem chtěla, takže jsme neváhali a koupili 🙂

nukyna
1. říj 2016

@kaczenka2 tak přesně v tomhle kočárku i se stejnou barvou jako na obrázku naši kluci už téměř 15 měsíců drandí a všichni jsme spokojení 😁

kaczenka2
1. říj 2016

@nukyna To je dobře, také jsem četla spoustu kladných recenzí a hlavně jsem se do něj zamilovala.. 🙂 Láska na první pohled 🙂 Už se těším až bude doma a budeme v něm vozit prcky 🙂

megara
1. říj 2016

Děkuju všem za informace 🙂

milovnikkoni
3. říj 2016

Hezký večer děvčata. Chtěla bych se zeptat, zda některá používáte, nebo jste používala, břišní pás? Bolí mě záda a prý by to mohlo pomoct. Břicho už mám docela velký. Případně můžete doporučit značku? Jsou v nich velké rozdíly. Děkuji.

mirkamartin
5. říj 2016

Ahoj maminky dvojčátek. Já jsem 16tt. a začínám přemýšlet nad kočárkem. Už se tady určitě o tom mluvilo hodně, ale mě se nechce pročítat. Jaký máte kočárek a jste spokojené?

kaczenka2
5. říj 2016

@mirkamartin Já jsem 20+5, kočárek máme vybraný viz víše o 5 příspěvků, je na této stránce ;) Má spoustu kladných hodnoceních a měla jsem štěstí na bazoši, že jsem na něj narazila za pohádkovou cenu, takže jsem neváhala, tohle byla pro mě láska na první pohled, dotek.. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru