Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

petulka26
12. kvě 2009

Oni v těch obchodech fakt nevědí co by za ty věcičky měli chtít a pak ještě zjistíš že to stejně nakupujou u větnamců 😠

arwenka
12. kvě 2009

Já někdy natrefím na MMB na balíček, ktzerý je skoro zadarmo nebo třeba za symbolických 100. Když věci vyperu, což bych stejně musela - a naavivážuju, jsou krásný jako ty z obchodu....holčinky, budeme dostávat jednu mateřskou, ne dvě.... ☹

petulka26
12. kvě 2009

Já ani to ne 😠

arwenka
12. kvě 2009

Peťulí, posílám Ti do IP kontakt naq masérku - řekni, že jsi od Karoliny a Aničky Sattranů, že jsem Ti ji doporučila a chceš olejíček na těhu bolesti zad a Myorel

lucy82
12. kvě 2009

No to mě štve Arwenko nejvíc ☹ Ale prý by měla být mateřská o něco víc, aspoň víc než minimální mzda. Tak doufejme, stejně nechápu proč tady je všechno tak drahý. Jsem psala kámošce z USA o tom kočárku co mám v albíčku a ona že tam je dost drahej a přitom tam vyjde na 12tis a tady na 18 tis. A pro ně je to mooc drahý. Věcičky tam seženeš za pusinku a tady vše předražený 😠 Nu nic pádím domů, ozvu se z domova 🙂

petulka26
12. kvě 2009

Arwenko, díky hned jí jdu zavolat 🙂

lucy82
12. kvě 2009

Ahojík
Tak jsem se snažila najít nějaké fotečky, tak adwar nic lepšího jsem nenašla 😀 Ale musím si znova vyfotit aktuální břuch 😀

arwenka
12. kvě 2009

Lucinko, jsi tady????

lucy82
12. kvě 2009

juju jsem 🙂

arwenka
12. kvě 2009

Tak jsem koukala na fotecky.....dovolim si tvrdit, ze cekas holcicky, kdyz ne dve, minimalne jednu 🙂 Ale spis obe 🙂

lucy82
12. kvě 2009

jůůůů to by bylo úplně super, to bych si mooooc přála 🙂 Mě totiž tchýně a švagrová říká že to budou dva kluci, a já bych ráda aspoň jednu holčičku 🙂 No to jsem arwi zvědavá co mi na tom UTZ řeknou 🙂

arwenka
12. kvě 2009

Ja bych Ti to taky prala, kocicko - jsem napnuta jako ksandy 🙂 Opravdu vypadas na devcatka 🙂

lucy82
13. kvě 2009

Dobré ránko 🙂
Tak kdepak je kdo?

Arwenko já jsem taky napnutá, jestli mi to příští týden neřekne nebo aspoň nenaznačí tak asi prasknu 😀

arwenka
13. kvě 2009

Lucinko, to je brzo na to, aby Ti to rekl, to by se musely deticky sakra dobre otocit 🙂

lucy82
13. kvě 2009

No většině holčin už to řekl kolem toho 16-17tt tak uvidím, aspoň náznak 😉 Jinak budu muset vydržet, ale bude to sakra dlouhý 😀

arwenka
13. kvě 2009

Tak to mne ne, mne snad poprve kolem 19.tt - a jeste si pak doktor nebyl jisty, pak jsem sla na 3D a tam mi to teprve potvrdili na 100%. Myslela jsem si to ale 🙂
Jak je dneska? Mne zas od rana strasne bolej zada - usnula jsem nekdy v deset a spala do 7.30 jak mimi - je to desny, jak strasne jsme unavena 😠

lucy82
13. kvě 2009

No dneska jsem taky ospalá, v noci lítám na záchod tak se moc nevyspím a v šest vstávám do práce, takže nic moc☹ No s těma zádama nestraš, mám skoliozu a čekám kdy mě ty bolesti taky popadnou 😖
Navíc chlap v noci chrápe takže někdy na pěst ☹
Ale včera jsem konečně vyklidila jednu skříňku v děcáku takže jsem ráda že jsem se přemluvila 😎

arwenka
13. kvě 2009

Ty se mas, ja nemam co vyklizet nebot zadnou nemam. Ted jsem sehnala na MMB satni skrin za odvoz, ale nemuzu sehnat ten odvoz. Uz se z toho fakt pícnu. U nas chrape mamka, nekdy Danecek, kocka i pritel - a ted v tehu i ja. To musi byt prisernej koncert 😀
Necjci strasit se zadama, Boze chran, me tohle trapilo i u Danulicka....

lucy82
13. kvě 2009

A od kdy tě začaly záda bolet? A vy se s přítelem budete brát nebo jak to máte?

arwenka
13. kvě 2009

Uz me to timhle silenym stylem boli pres mesic. Pomaha ten olejicek a Myorel, ale pokud zapomenu nebo nemam nikoho, kdo me namaze, jsem v haji. Jestli se budeme brat, to teda vazne nevim,mne osobne se do toho moc nechce, ale asi by to bylo dobre....

lucy82
13. kvě 2009

No David je taky ,,jen,, přítel, nevím jestli se to pak finančně víc vyplatí se vzít nebo ne ☹ Chtěly jsme se vzít, ale pak jsme šli do toho umělka, a nebyla nálada na to vše obýhat, pak jsem otěhu a bylo mi špatně, pak jsme zjistily že budou dvojčátka takže peníze na svatbu se budou spíš hodit pro dvojčátka, větší auto, kočár..... No tak nevíme a tápeme 😢 Kdyby vše někdo oběhal za mě tak by to bylo super, ale takhle se mi do toho nechce, je toho moc co zařizovat ☹

aannggiie
13. kvě 2009

Ahoj Lucy.koukám ti do alba a máš vybranej hezkej kočárek.Můžeš mi říct jaký to je?

lucy82
13. kvě 2009

Ahojky jmenuje se Bumbleride India Twin 🙂

aannggiie
13. kvě 2009

jj díky moc.Koukám na kočárky tenhle jsem měla taky napsanej,ale u tebe na fotce vypadá ještě líp 😉 A teď mě překvap celkovou částkou za vše co k tomu patří 😔

lucy82
13. kvě 2009

Angie a ty taky čekáš dvojčátka?
No sporťák, s vloženýma taškama a fusakem vyjde na 18tis. Takže si myslím že na dvojčecí kočárek je to celkem dobrá cena, lepší než Easy Walker, u něj je cena brutální 😒

aannggiie
13. kvě 2009

ještě nevim,ale psychicky se na ně připravuji 😉 jak tak brouzdám po netu a čučim na výbavičky tak jukám i na kočár pro dvojky.To je super cena i super kočár.a viděla si na vlastní oči všechny barvy?

lucy82
13. kvě 2009

to je hezký psychicky se na ně připravovat 🙂 A vy je máte v rodině? Nebo se chystáte na IVF?
No kočárek jsem na živo viděla jen ten zeleno modrej a ty barvy jsou ve skutečnosti ještě hezčí než na obrázku, je to novinka tak ho ještě moc lidí nemá ☹

aannggiie
13. kvě 2009

Byla jsem na 3 a posledním pokusu IVF ISCI a povedlo se 😉

lucy82
13. kvě 2009

Jůůů tak to moc moc moc blahopřeji a ještě ti neřekly jestli to jsou dvojčátka? 🙂

arwenka
13. kvě 2009

Jsem zase tady, kočičky, nějak nestíhám. Ahoj Angie - tak drzim palecky - Ty bys chtela, aby byly dve?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru