Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lucy82
11. čer 2009

Arwenko máme Kačko, a tam nevím jak bych je narvala 😒 Nechce se mi to teď dávat do bazaru když to tam může stát třeba půl roku a auto teď potřebuji, tak nevím co jako vymyslí 😖

arwenka
12. čer 2009

Lucy, tak dvě tam narveš určo, i když je to malý - to bych se nebála 🙂

belatka
12. čer 2009

ahojky holky,chtěla jsem se zeptat,bolí některou z vás v tříslech třeba při chůzi???já jsem 16tt+3 a normálně mě bnolej třísla když jdu...pak se to zklidní když odpočinu....trošku se bojím,páč už mi i tvrdne bříško..sice doktor říkal že je to u dvojčat normální ale ten strach znáte...díky moc 🙂

arwenka
12. čer 2009

Belat, ahoj. Prosim Te, ja mam tytez problemy s tim rozdilem, ze moc odpocivat nemuzu. Dokonce me to bricho boli a mam ho jak sutr, taky me od vcerejska proserne pne, pali, proste si myslim, ze praskne a budu mit strie jako blazen 😒
Nejde s tím nic delat, jen byt v klidu, ale to stejne nehrozi, takze to budu muset vydrzet....

lucy82
12. čer 2009

Ahojík holky, tak jsem dorazila domů, dnes opět šrumec, takže jsem mrtvolka, byla jsem ještě po městě se ségrou tak jsem dnešní ulovek vyfotila je to v albíčku 🙂
Jak poznáte že vám tvrdne břicho? Já ho měla dneska trošku těžší, chvilku jsem měla pocit že mi tam něco pne, tak se tam holky asi prdelily 😀

arwenka
12. čer 2009

Ty brdo, Lucy, super. A krasnej kocarek, no fakt.....prozradis cenu?

lucy82
12. čer 2009

Arwenko 18tis ☹ Ale je super, lehkej, není tak širokej jako ostatní dvojčecí kočáry a přesto prostornej 🙂

arwenka
12. čer 2009

Ty vogo.......tak to se mi stat nemuze, ze bych takovy mela 🙂 Presne tytez pozadavky mam taky 🙂
A vecicek mas, to je parada 🙂

lucy82
12. čer 2009

Arwenko já spoléhám na svatební finanční dary 😀 😀 Ale tenhle kočík prostě chci, nechci se tahat s těžkým kočárkem 😒 No začala jsem nakupovat, dneska jsem koupila jednen balík plínek, příště koupím dalším musím postupně ať mě to pak na konci měsíce nevyplaší 😠

sarri
13. čer 2009

Zdravím všechny, mám dotázek na Lucy - co to má za kočárek. Já mám totiž favorita Bumbleride Indie Twin ten její mi příde, že je to snad on. Akorát, že jsem myslela, že i s vloženýma taškama pro novorozence budou děti po směru jízdy a já tak na ně neuvidím. Podle fotek od Lucy to však vypadá, že to jde i tak, aby bylo na dětičky pěkně vidět. Díky za případné info 😉

lucy82
13. čer 2009

Ahojík Sarri juju je to on 🙂 Kolekce 2009 už je dělaná tak že ty stříšky jdou otočit tzn že na děti vidíš 🙂 Minulá kolekce to tak neměla, což bylo blbý ale tahle je vylepšená 🙂

A kde jinak všechny jste? Dneska bylo konečně pěkně tak jsem byla u babičky na zahradě 🙂

sarri
14. čer 2009

Tak to jsi mě potěšila - to jediné mně na tom kočárku vadilo. Tady je to s dvojčecíma kočárkama bída - v obchodech nic a vůbec ne to, co bych si představovala, tak budu asi objednávat na internetu. Jsem ráda, že ho měl někdo v ruce a podal svědectví, že je OK 😀

lucy82
16. čer 2009

Ahojík, kde je kdo? Mě včera koník celý den blbnul, i o víkendu ☹
Jste v pořádku?

arwenka
16. čer 2009

Ahoj holky.

Včera jsme se přes den vůbec nedostala na Koníka, zlobil dokonale. Mám tak debilní náladu, že nevím, co sem vůbec lezu, ale stýskalo se mi po vás.....

Mi teda včera připadlo, že nejdu slavit narozky svého syna, ale že jdu na popravu

Byly jsme dohodnuté s mamkou na třetí, že přijede do Jičína a půjdeme vybrat stěnu do obýváku, vzala nám ji totiž na splátky. Jenomže ve dvě přijel zákazník a ze šéfa vylezlo, že je porada. Tak jsme ho ukecala, abych na ni nemusela a ve tři jsme vypadla s mamkou do toho nábytku v domnění, že budem za půl hodinky venku, jenže to byla chyba, děsně to trvalo a já jsem ji tam musela nechat a jet po lidech. V tu dobu už stepovaly u baráku holky s dětma, které jsme pozvala, vyložila jsem mamku a letěla pro Danečka, kterého málem zavřeli ve školce a divně na mně koukali (no jak je možný, že těhotná, co se beztak válí doma, nestíhá vyzvednout ani vlastní dítě....)....ještě s Danem jsem jela za dalšími lidmi a pak teda domů, kde už venku stála kamarádka, a že máme málo balonků a musíme pro další. Tak jsme jely...ještě, že mi druhá kamarádka nachystala doma chlebíčky a občerstvení a přinesla to, jinak by tam nebylo asi nic

Potom si Daneček rozbalil dárky ( dokumentace v albu Arwen) a všichni i přes to zataženo museli do bazénu (taky v albu).
Když začalo šíleně pršet, holky s dětmi odjely a já šla uklízet ten bordel. Když jsme byla v nejlepším a s brutálně tvrdým břichem, zavolala maanažerka, že si jede pro desky. No pochopitelně jsem neměla kdy to udělat,tak jsem ji ukecala na dnešní ráno a místo toho, abych si s Danym hrála, jsme šla dělat papíry. Lilo jak z konve a já si uvědomila, že jsme nepřikryla bazén, tak jsem se v tom počasí na balkóně snažila, ale nic moc, tudíž mi do něj napršelo a nalítal humus.
Do toho lítala moje mamka po bytě s hadrem a koštětem, přesně to, co nesnáším, pořád někde hledala bordel a prskala, že nemáme vytřeno a má špinavý ponožky. Taky se jí děsně dotklo, že dovezla řízky a já se nemám k tomu, abych je udělala, to už se ve mně vařila krev.Nakonec lilo a nestihla autobus, tak u nás spala - lítání s těmi věcmi na uklízení se opakovalo ráno. No a v noci mě budily hrozný bolesti břicha, jenomže na to jsem sama, to nikoho z okolí nezajímá - snad jen mamku, ale té to říkat nebudu, protože ji nechci strašit.
Jsem ráda, že je Daneček spokojenej, ale připravit mu oslavu v klidu by bylo fakt někdy lepší....

lucy82
16. čer 2009

Arwenko teda jo ty si taky užíváš 😒 Hlavně v klídku ať se něco nestane 😔
No já jsem na tom obdobně, nasraná jsem taky festovně, v práci je to šílený, hrozně moc práce, kolegyně si vzala dovolenou a my nestíháme, takže paráda. Do toho mi začalo tvrdnout břicho
Problémy s tou debilní svatbou, nemůžeme sehnat košily, boty. Strašnej problém. David je divně stravěnej a nic na něj nemají 😠 Navíc mi mamka se ségrou slíbily že mi s tím pomůžou a houby s octem, akorát si vymýšlejí blbosti, jako svatební oznámení, to že budou dělat cukroví a samý kraviny 😠 Sama jsem jim řekla že nic takovýho nechci ale ne, prostě mě neposlouchají.
Do toho poslouchám od tchýně že nemá co na sebe a že tam nepůjde. Už aby to bylo za mnou, akorát to stojí mraky peněz a nic z toho. KOšily jsme nakonec sehnaly, za 800Kč no na to že to öbleče jednou je to drsný 😠

arwenka
16. čer 2009

Lucy, no, to je peknej mazec.....mozna jste mohli taky vydrzet, az budou miminka na svete, ale ted uz je to jedno a Ty musis davat dobry pozor hlavne na sebe. Bricho mi tvrdne taky, opravdu hodne a vim, ze kdybych to rekla doktorovi, uz me do prace nepusti 😖
Tak mamku segru nech, at si cukrovi placaji, kdyz chteji 🙂

A pohyby - uz jsou na svete???

lucy82
16. čer 2009

Arwenko pohyby nevím, něco tam občas zabulbá, ale že by to bylo zrovna ono to se mi nezdá už jsem z toho nervní a už chci aby byl čtvrtek abych věděla že jsou holky v pořádku.
No a to tvrdnutí mám od čtvrtka, jak celý den sedím tak pak mám pocit že mám v břiše šutr, myslela jsem že je Sofa moc naboku ale asi ne, v sobotu jsem taky seděla u babičky docela dlouho a pak jsem nemohla ani řídit jak to bolelo ☹ Tak uvidím dneska, co mi to sezení udělá 😖

No kdybych to s tou svatbou tušila že bude problém sehnat věci tak se na ni vykašlu a počkám až by jim byl rok, ale takhleuž je to příští týden, tak to už musím nějak přežít 😒

arwenka
16. čer 2009

Jen se neboj, bude krasna svatba....
presne takhlke zacinalo to tvrdnuti u mne, hlavne, kdyz jsem dlouho sedela (coz delam v praci denne) - pak jsem vstala a bolest jako krava, u mne to zacinalo stydkou kosti a ted je to prestenovane v zadech a pod zebry, stydka kost zlobi v noci, kdyz lezim a chci se prekulit, to jsou muka. Hrozne bych chtela mit volno jako ostatni tehule 😠
Holky JSOU v poradku, zlobis 🙂

lucy82
16. čer 2009

Já vím zlobím 😅

Mě to bolí taky dole jakoby na levém boku, ale mudrovi to řeknu, snad se slituje 😀

A papáš magnézko? Já ho mám předepsaný na křeče v lýtkách a mělo by to pomoc i na tohle, tak si to taky obstarej 😉 Já to teda nejedla pravidelně ale teď už to poctivě papám 😉

A v noci nevím jak spát 😒 Spím jakoby na boku ale ráno se probudím a jsem jakoby skoro na břiše, bojím se aby se něco nestalo, jako abych je neulehla, nebo něco takovýho 😒

arwenka
16. čer 2009

Tyyyyyyyyjo, ani mi nemluv o krecich v lytku...normalne ja vzdycky raano zapomenu a protaahnu se, proste natahnu nohy a uplne hodne se protahnu - a krec je na svete. Fuj!!! Taky mam napsane Magnesko, ale samo na nej zaapominam a vzpomenu si az tehdy, kdy mam bricho jak kamen 😠
Proto nemuzu brat antikoncepci - vzpomnela bych si az ve chvili, kdy bych to nedostala 😀 😀 😀 😀

lucy82
16. čer 2009

No u mě je to taky děsný, jeden dva dny prášek nevezmu a ráno se probudím s šílenou křečí v lýtku, pak mě bolí noha celý den 😠 Takže teď se snažím dvakrát denně to jíst, a zatím je jedna hodina a břicho netvrdne, musím zaklepat..... 😉 No uvidím v pět jak na tom budu 😒
Co Maui ta se tady dlouho neukázala ani v listopadu 09 není vidět ☹ Doufám že jsi v pořádku

Arwenk a co bříško už zase vyrostlo? 🙂

arwenka
16. čer 2009

To jo, to mas pravdu - a taky by to chtelo, aby prisla Peta, jestli je vsecko OK, chudak.....

Brisko, jo? 😀 😀 😀 To uz nema s briskem co delat, to je taaaaaaaaaaaaaaaaaakovahle megahruza.....

lucy82
16. čer 2009

Jsem se na chvíli odmlčela, byl tu šrumec, ale mě to nenaštve 😀
Arwenko nepřeháněj 😀 😀 😀 😀

arwenka
16. čer 2009

¨No tak to teda neprehanim, ted jsme byla dole na ulici, samo, ze si koupit neco sladkyho (mimochodem to letelo do kose, protoze to bylo pekne hnusny) a sla tam tehule, taky v pekne pokrocilym stadiu a rozhodne se min valila a byla celkove nejaka ladnejsi....

lucy82
16. čer 2009

Nu co chceš však jsi už ve 30tt 🙂 No mě se růst břicha teď nějak pozastavil, nebo se mi to zdá, asi se zase vyfotím abych viděla ten rozdíl 😅

petulka26
16. čer 2009

Ahoj maminy, tak jsem se sem po delší době zase dostala. Dnes jsem byla na genetickém ultrazvuku, a miminka jsou úplně v pořádku, tak mi spadl kámen ze srdce. Čekám chlapečka a holčičku, tak jsem úplně nadšená. Paní doktoraka byla moc milá, všechno mi popisovala. Chlapeček je o týden větší než by měl být, ale prý je to v normě. Prostě to bude kluk jak buk. Holčička je o trošku menší, pořád si dávala ručičky před obličej, tak to bude asi pěknej stydlínek.

lucy82
17. čer 2009

Ahojík, Peti jsem moc ráda že jsi v pořádku a gratuluji k párečku, jů to je skvělý 🙂 Moc moc gratuluji, já jdu na genetický UTZ zítra, bojím bojím 😒

arwenka
17. čer 2009

Petrusko, ahoj 🙂 No tak blahopreju - super - hlavne, ze jste zdravi vsichn i tri 🙂 Jsem rada. Rikala jsem, ze aspon jedna kocicka tam bude 😎
A jinak? Jsi v pohode? Je neco noveho?

Lucy, jdi Ty, prosim Te.....jak to, ze na geneticky? Neco nebylo OK? Neco mi uniklo???

lucy82
17. čer 2009

Arwenko jdu na velký UTZ já to nějak popletla, 😒 Těhu demence to víš 😀

Ty jo já mám zase dneska nohy jak konve, mám jen pantofle a kotníky opět nejsou vidět a vypadá to jak kdybych měla neviditelnou ponožku 😀 😖

arwenka
17. čer 2009

Lucy, já na svoje kotníky totiž už nevidím 😀 😀 😀
Ale přemohla jsem se a koukla pod stůl - já ty kotníky vůbec nemám 😠 😠

Ultrazvuku se nebojíme, že - zítra je čtvrtek a řeknou nám JEN nejhezčí zprávy!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru