Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

arwenka
25. čer 2009

A ten horcik, to jsou muka 😀 😀

lucy82
25. čer 2009

Arwenko konečně dobrý nápad zůstat doma, já to nedávám teď natož ve 30tt 😒
A ten hořčík to je rozpustný prášek na pití? Ten mám taky doma, ale ještě jsem ho nepožila tak asi ani nepožiju 😀

arwenka
25. čer 2009

On je dobrej na chut, Lucy, mne desne chutna, ale kdo ma behat ty maratony na hajzlik???

lucy82
25. čer 2009

Awrenko tak ho taky zkusím, třeba to na mě moc působit nebude 😉

Nu nic jdu to tady dodělat a pak valím pro šaty, oblek, vybrat poslední prachy a na poštu pro prstýnky, večer se snad ukážu, budu dlouho vzhůru protože pak musím k mamče ještě pro dort 😖 takže den na hooooo...... 😝

arwenka
25. čer 2009

Jeste prijd, Ty nase nevesto 🙂 A neber si horcik pred svatbou 🙂

lucy82
25. čer 2009

😀 😀 😀 To by bylo asi blbý co 😀 I tak nevím jak budu chodit čůrat, musím holkám domluvit ať mi neskáčou po močáku 😅 Jinak se počůrám v obřadní síní a chodit s plným močákem, botách na podpatku, svatebních šatek v kterých se nedá hýbat, no to bude pokoukáníčko 😅

arwenka
25. čer 2009

Ja bych se ted uz nenarvala ani do padaku a chodit musim s podeprenym panderem - takze by mi nekdo musel nest kytku nebo drzet to pandero 🙂 A na hostine bych musela sedet misto na zidli na zachode nebo aspon na nocniku, protoze caste moceni a horcik delaji sve 😀 😀 😀
Z toho plyne, ze se nemuzu vdavat 😠

maui
25. čer 2009

😀 Arwenko, můžeš, jen bys byla taková netypická nevěsta...místo vlečky by ti družičky držely bříško 😀

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

maui
25. čer 2009

To jsou mi novinky 🙂 Tak díky za info, Kristo 🙂

maui
25. čer 2009

Teda dneska jsem těhule jak vyšitá. Koukám na Ordinaci a furt u toho brečím. Dojme mě každá volovina 😠 🙂 A zase mě tak strašně pálí žáha ☹ Chtěla jsem žehlit, ale vydržím akorát ležet na levém boku, to docela pomáhá. Jakmile se zvednu, mám pocit, že mám obsah žaludku v tom dolíku na krku 😠 Budu si muset zítra koupit a vyzkoušet to Rennie.
A holky, mimoušci už o sobě dávají krásně vědět, to je nádhera 🙂

arwenka
25. čer 2009

Mauinko, lez, odpocivej. Mne je dneska od odpoledne zle jako psovi ☹

arwenka
26. čer 2009

Ahoj holčinky, jsem tady z kontroly, byla jsem uplne v soku, Sandra ma 1,70 kg a Nicolas 1,60 kg, holcicka se otocila hlavickou a tlaci mi na spodek, proto ty bolesti v podbrisku, otevrena jsem vic, nez minule, ale snad ne o moc.....vcera jsem myslela, ze chcipnu, dneska je to trosku lepsi 🙂

petulka26
26. čer 2009

Ahoj maminy,

Arwenko, tedy ty budeš mít pěkný cvalíky 😀 To je dobře že miminka tak krásně rostou.

arwenka
26. čer 2009

Peti, no, asi nebudu, protoze bude hodne velkej zazrak, kdyz je donosim do 35. tydne....spis to tak dobre nevidim....
Jak je, kocicko?

petulka26
26. čer 2009

Neboj, určitě to do toho 35. týdne zvládnete. Co v práci, dovolí ti teď pracovat z domova? Já mám dneska zase takovou lítostivou náladu. Cítím se strašně opuštěná.

arwenka
26. čer 2009

Peto, mrzi me, ze nebydlis bliz....zasly bychom spolu na kafe a popovidaly si....ten Tvuj blbecek za to trapeni nestoji a pamatuj si, ze prileze, az budou deti na svete a jeste bude prosit ☹

petulka26
26. čer 2009

To je opravdu škoda že to máme tak daleko. Vím že za to nestojí, ale tolik let jsem ho milovala a teď je pro mě strašně těžký všechny ty roky hodit za hlavu. Nevěřím tomu že by přilezl, děti jsou mu úplně ukradený.

arwenka
26. čer 2009

Ja mam jeden takovy vztah za sebou a plne Te chapu. DODNES se z nej vzpamatovavam a myslela jsem, ze se mi to nikdy nepovede. Milovala jsem ho celym svym ja a on se na me vybodl...musela jsem jit dal a ted si vazim toho, co mam. Jen zapomenout uplne nikdy nejde...

maui
26. čer 2009

Holky, co je to tady za pesimistickou náladu?? Hlavu vzhůru, na světě je dost chlapů, kteří za to stojí! A Petulko, věř, že tvůj čas teprve přijde. Pak po tomhle blbounovi ani nevzdychneš 😉

Já dneska běhala po nákupech. Koupila jsem si ty tabletky Rennie, tak jsem zvědavá, jak budou pomáhat. A kojeneckou podprsenku. Z těch mých už mi to všude přetékalo a navíc mám všechny s kosticemi, což přestalo být pohodlné. Tak jsem zamáčkla slzu nad 660,-Kč a teď mám na sobě krásné lehoučké "nic" z mikrovlákna, paráda 🙂

arwenka
26. čer 2009

Maui - ja jsem jen napsala svou zkusenost, vim, jaky to je ☹
Normalne me dre podprda uplne neskutecne, ale kojici jaksi nemam, protoze mi nema co pretejkat. Kdybych na sobe nemela tu vycpanou, mam tam uplny prd, takze trpim jeste na priskrceni pod kozama 😠 😠

A Maui, dneska v noci me to paleni zahy az vzbudilo, normalne hruza a des, uplne to rezalo.....

maui
26. čer 2009

Ježíš, to buď ráda Arwenko! Teď bych se na nějakou vycpanou vybodla. Taky jsem musela jít dolů se svými nároky na svůj vzhled 😒 Tahle těhotenská tedy tvary extra nedělá, erotikou to nezavání už vůbec, ale cítím se v ní pohodlně, takže v ní asi budu i spát. To myslím vážně. Velký prsa jsou za trest, při otáčení se v posteli musím dávat pozor nejen na to, abych si nezalehla břicho, ale taky abych se nepřilehla prsa 😀 Najít polohu je nadlidský úkol, když nemám podprdu, tak jsou prsa prostě všude 😠

maui
26. čer 2009

Teda teď jsem ale v šoku. Vždycky jsem si myslela, že na internetu je nakupování výhodnější, a teď jsem zjistila, že ta moje podprsenka se na netu prodává ještě o 130,-Kč dráž. Když k tomu připočtu poštovný, tak jsem na dvoustovkovém rozdílu 😕 Asi se vrátím k nákupům v kamenných obchodech...

arwenka
26. čer 2009

Maui, mam kamaradku a ta ma osmicky. To jsem v zivote nevidela, to uz je material....pujde na zmenseni, protoze ji strasne bolej zada. Skoda, ze mi nemuze kousek dat 😠
jarda mi porad rika, ze se mu velky prsa nelibej, ale to mu tak bastim 🙂

petulka26
26. čer 2009

Týýýýjo osmičky, no to by mě asi trefil šlak 😀

maui
26. čer 2009

Osmičky? To je co za písmenko? Já mám normálně 75E, mám svoji značku a naučila jsem se, že s prádlem moc experimentovat nemůžu 😒 Můj manža je zase posedlej velkýma prsama, takže, když začnu mluvit o plastice, tak rezolutně prohlašuje, že jedině zvětšit 😀 Už to moc neřeším, na druhou stranu to má silný motivační efekt. Vím, že si musím hlídat každý deko, protože pořád vypadám oplácaněji, než holčiny se stejnou váhou a menšíma prsama 🙂

arwenka
26. čer 2009

Maui, nech toho. MAs v albu fotky a ja vidim, jak jsi hubenoucka. Nevim, co si kupuje za cislo, ale jeste k tomu neni z nejhubenejsich, takze mam dojem, ze to musi byjt nejaky 95G....
A neda kousek a neda 😀

maui
26. čer 2009

Arwen, já neříkám, že nejsem, ale je to (nebo spíš bylo 🙂 ) za cenu velkého odříkání 🙂 Měla jsem štíhlý pas, docela i nohy, trochu jsem vždycky bojovala se zadkem, ale lidi mě vnímali většinou jako drobnou, ale já mám sebe zafixovanou jako baculku (při výšce 167 jsem v posledních letech měla 56-57kg, což bylo fajn, ale ještě před svatbou jsem měla běžně 62kg, a tam už bych se dostat trvale nechtěla) Jenže jakmile si vezmu něco na sebe, mám pocit, že všude jsou jen ta prsa a ostatní drobnější části mého tělo jaksi zaniknou 😝 Velikost S jsem nikdy neobléka, takže je poněkud paradoxní, že těhotenské kalhoty mám v S a ještě jsou mi velký 😀
Teď v těhu se fakt velkoryse cpu, ale už se zas těším, až se začnu vracet do formy 🙂

murecka
26. čer 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu, ale občas mi to nedá a nakukuju, jak se vám daří a tak trochu vzpomínám, jak jsem sem v těhu taky chodila. Teď je holkám 8 měsíců a snaží se vedle v pokoji provádět nějaký lezo - plazo, no moc jim to nejde, spíš dozadu a to je rozčiluje 😀. Všem vám moc přeju, ať vydržíte co nejdýl 3v1, pohodovej porod a zdravý dětičky.

Peťulko, četla jsem tvůj příběh, je mi moc líto, čím procházíš, ale neboj, mimísci ti to stonásobně vynahradí. A věř mi, teď je tvůj expřítel velkej king, ale ono se to otočí a přes tu hubu dostane. Kdo staví svoje štěstí na bolesti druhýho, nikdy se z něho dlouho nebo trvale neraduje. A držím ti pěstičky, aby ses dokázala najít a zas se naplno ze života radovat.

petulka26
26. čer 2009

Murecko, moc ti děkuju. Na miminka už se moc těším, až se narodí tak alespoň budu mít zas pro koho žít. Časem se to všechno zlepší. Jsou dny kdy už jsem úplně v pohodě, ale někdy to prostě na mě dolehne a potom jsem ráda že Vás tady mám, protože mě vždycky podržíte. Moc Vám za to všem holky děkuju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru