Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

arwenka
2. srp 2009

Ty jo, ja bych taky jela k vode, ale uz si to nerisknu 😒
A to by Danecek bral....chudinka se mnou musi byt doma, ach joooo
Jak je?

zuzka72
2. srp 2009

Dívala jsem se na Aukru mají taky dobry kočárky na dvojčata, dokonce některy i levny, a maj tam i ten srandovní za sebou, nebo naproti sobě, ten jsem viděla na pouti-to je ti fakt dělo. 🙂

zuzka72
2. srp 2009

Mě je pořád blbě a ty prášky jsou na ho..., vůbec to nezabírá, ani ta Cola-to bude asi taky tím počasím, mám totiž strašně nízkej tlak, piju kafe z donucení, už mi to vůbec nechutná.

arwenka
2. srp 2009

Ja bych ho zase nemela, mela jsem vyssi tlak, ale ted uz mi zase chutna, v nizsim stupni tehu mi ale taky moc nechutnalo.... zkousela jsi ty Rennie? To fakt bylo to jediny, co mi zabiralo.

Ty kocarky, ja Ti nevim, ale ty z sebou sice vypadaji dobre, ale na jedno z deti nevidis a to by me stvalo, taky pred sebou vleces dva metry, nevim, nejak se mi nevryl pod kuzi ☹
Jdu na to Aukro taky mrknout

arwenka
2. srp 2009

Tak Ti nevim, nejak se mi nelibej - jenze ja uz jsem z tech kocarku tak zpitomela, ze uz nic hledat nebudu a objednala jsem ten DorJan.
Resim, jestli se mam nechat tea zavrit do nemocnice, aby byl ten porod planovanej, ja uz nevim ☹

zuzka72
2. srp 2009

Arwi, mě ty za sebou taky nenadchli, ale je to srandovní, ale asi se s tím dost blbě musí jezdit. Mě zaujalo, že třeba na tom Aukru maj i levny třeba na zahradu víš. A ty jsi si tedy už objednala a kterej to je mám v tom už taky hokej, to je ten zelenej? Arwi těžko říct,ale pokud ti má kdo hlídat chlapečka, tak bych asi do toho špitálu šla, přecejenom jsi tam pod dohledem a už to není žádná sranda, může to přijít každým dnem. To je ale jenom můj názor. Hlavně buď opatrná. 😉

arwenka
2. srp 2009

Nojo, ale když to nepřijde, budu tam třeba 14 dní ležet jak debil a přijdu o peníze za práci ☹
Je to dilema a nejvíc mě štve, že tady není doki a nemůžu se s ním poradit 😠 😠
Já si objednala ten DorJan Danny sport twin v té zelené, pamatuješ si to výborně 🙂

Sice budu vozit mimča dobu ve starém kočárku, co jsem našla zadara na netu a mám ho už doma, ale na novej si počkám až do porodného...by mě zajímalo, kde vezmu na tu zálohu, když teď v srpnu nebude nejspíš ani na nájem 😠 😠

lucy82
2. srp 2009

AHojík holky,
tak jsem včera byla u babí v bazeně a bylo to super, ještě jsem se trošku opálila a dneska to vypadá ještě na větší hicunk, no potěš, ale dneska budu doma, stáhnu si nějaký filmík a budu čučet 🙂
No já budu bez peněz nejspíš září říjen 😒 A v září mám vypláznout 17tis za kočárek to bude sranda. Ted jsem na nemocenský a jestli to chodí jak to chodí tak se mám na co těšit 😒

arwenka
2. srp 2009

Lucy, no, s nemocenskou nevim, protoze jsem na ni vubec nebyla, ale ze zkusenosti maminek kolem si vazne nekdy chodi, jak chce 😠 😠

Mam uplne tvrdy bricho a v nem technoparty, ja se jim divim, ze se muzou jeste vubec hybat...jsem zalezla doma a i tak je hnusnej hic....jela bych na koupalko,ale uz se bojim...

lucy82
2. srp 2009

Taky bych někam jela ale na koupálko si netroufnu aby lidi neutekly jak se mě leknou 🙂 No volala mi mamča že dělá králíka tak at se pro něj stavím tak nemusím dneska vařit, manža si vezme těstoviny ze včera takže super.
No já od září nastupuji na mateřskou a ta si taky chodí jak se í zachce, no bude to něco, radši ani nemyslet. A to nemám ještě hafo věcí koupených tak vůbec nevím z čeho to koupím když nepřijdou peníze 😠

arwenka
2. srp 2009

Ja uz to opet neresim, nemam zaplacen povinny ruceni a od srpna je nejaka novela zakona, kde slibuji za prodleni tucne pokuty, je to v pytli s temi penezi, ale normalne na to zrovna proste nemam 😠 😠
Jarda odjel na ryby (samo s cerstvym ridicakem), tak jen cekam na telefon, ze se neco stalo a uz me vazne jebne.
Do toho moje mamka, kterw za Boha nikam nechodi a je vecne doma, neni ani na skypu, ani nebere mobil, jeden zazitek lepsi, nez druhej teda ☹

lucy82
2. srp 2009

No lepší nic neřešit to je pravda, je když mluvíš o tom ručení tak já si to moje musím odhlásit a přejít někam jinam, páč jako platím jak kdybych jezdila jeepem 😠
No třeba mamka jen spí má puštěnou telku, uvidíš že to bude ok. Ale uplně tě chápu jak mi mamka nebere telefony tak jsem taky nervní co se stalo.
A Jarda neměl řidičák?

arwenka
2. srp 2009

Mamka se nasla, byla u sousedky, nastesti.
Jarda si delal papiry ted, on je spéis sportovec a cyklista a nepotreboval je, ale uznal, ze pro hledani prace a muj odvoz do porodky by je mit mel (nakonec je po nem v praci nikdo nechce a jezdi tim autem na ryby 😀 😀 😀 )

Ja to ruceni platim ctvrtletne, ale ted jsem cvakla najem, jidlo, vyplata bude kolem 15. a vim, ze na nej zase nezbyde. To je fakt v haji vsecko, kopla bych do toho 😠 😠

lucy82
2. srp 2009

já taky platím čtvrtletně, ale platím 911kč což je na takovýho prcka dost přemrštěná cena 😠
Nu já jedu k mamce na obídek, David prý jde sázet aby vyhrál aspoň dvacku a bylo na Focuse 😀 Jsem zvědavá 😀

arwenka
2. srp 2009

Jarda sazi dvakrat do tydne....a asi je Ti jasny, jak to dopada 😀 😀 😀

lucy82
2. srp 2009

Tak jsem zpět, tady se hezky zatáhlo a je teda strašně dusno ☹

Arwenko Dave taky sází, každý den, i po netu i v tiposportech ale ne velký částky takže vsadí za 50 maximálně 200 a stejně je vždy šul nul. Takže pokud vyhraje něco většího tak je to maximálně 2 litry a to jednou za půl roku 😀 Takže jsem zvědavá jak vyhraje dvacet tisíc.
No a koukala jsem se že bych mohla auto prodat na protiucet a rovnou si vzit něco jinýho. To by bylo super, než čekat jestli si to moje přenosný vozítko někdo koupí 😔

arwenka
2. srp 2009

Lucy, to víš, že ano, to krásně jde a pokud můžeš, je to nej řešení, to já nemůžu, protože bych nemohla splácet leasing 😠 😠

Byli jsme u rybníka, no já seděla normálně pod slunečníkem a ani se nehnula - a to normálně sluníčko miluju. Nedalo se to....jak jsem záviděla těm všem, co se opalovali na dekách - já tam rozdýchávala křeče do podbřišku 😠 😠

lucy82
2. srp 2009

Arwenko ani se ti nedivím, dneska bylo fakt hnusně, a ted je ještě hůř, zatím tady neprší ale je mi nějak divně, blbě se mi dýchá a píchá mě v břiše 😒 Sakra blíží se bouřka, a já musím čekat až se vzbudí můj otec na druhé straně zeměkoule a laskavě mi zavolá, to zase bude, zase vyslechnu plno věcí jak se má blbě a blala už ted mám z toho hrůůůzu 😖
No ale už by se ten déšt mohl spustit jinak to fakt nepřežiju 😕

arwenka
2. srp 2009

No, tady uz prsi a konecne se vycistil vzduch, ted jsem se pokousela naveceret a kdybys to videla - funela jsem u toho jak kardiak a veslo se do mne jen trosku...

Jak to, ze se ma nekdo na druhe strane zemekoule spatne? 😲 😲 😲

lucy82
2. srp 2009

Arwenko on se bude mít vždycky špatně, pokud se ke všem bude chovat jak se choval tady, ale to asi nikdy nepochopí. Nu momentálně přišel o práci, takže místo hledání (už měsíc povídá že nikde nic není) brečí že nemá na nájem, na leasing auta atd. Musí mít nejlepší auto tady by se koupilo tak za 700.tis tak at brecí, si jako myslí že mu něco pošlu nebo cooooo 😠 Navíc mi slíbil chuvičky že mi koupí a monitory dechu takže s tímhle jsem nějak nepočítala a vypadá to že si to budu muset pořídit sama 😖

NU holky kopají jak divý, asi se jim něco nelíbí 😨

A pošli k nám déšť už se to tady musí taky vyšistit, i když ted v telce říkaly že na jihlavsku řádí šílený deště ale jako tady ještě nepršííí 🙄 Tak kde ten reportér byl 😝 😲

arwenka
2. srp 2009

Ty jo, ja mam taky v brisku zas technoparty....s rodicema to neni jednoduchy, ja mam zas mamku strasne hodnou, ale prehani to, sice by se rozdala, ale je duchodkyne a nema penize, takze je to nakonec vsude stejny...
Chuvicky tedy jeste nevim , ale kazdopadne bych chtela ty monitorovaci podlozky, co by rvaly, kdyby prestaly dychat, ale kamaradka ji ma a jednou ji u toho dosly baterky, zaclo to rvat a ona malem dostala infarkt 😠

Tady prselo, ale bourka ani vichr neprisly 😀 😀

lucy82
2. srp 2009

Tak tady už bouřka je tak nemůžu spát a na ty střešní okna ten déšt bouchá víc takže čekám až to přestane, a jako manža lehne a už je tuhej, fakt nechápu 😖
Ty podložky chci taky musím najít někde výhodnou, oni je půjčují za poplatek i v nemocnici ale nevím, uvidíme.

Ju maminu mám taky hodnou a strašně, jsem ráda že ji mám, bez ní bych plno věcí nedokázala ani zvládnout 😉 Vždycky mě uklidní, i když teda má větší strach než já, někdy bude asi na ranu až se děti narodí 😀 Ale to mi už řekla abych až mi poleze na nervy jí na to upozornila 😀

arwenka
3. srp 2009

Dobre ranko 🙂
Tak u nas bourka zacala az v noci, ale taky moc pekna, ted koukam na balkon, ze mi to znicilio kyticku ☹
V noci se mi zdalo, ze mi lupla voda, takze jsem to porad kontrolovala a spala strasne mizerne, jsem cela rozlamana a boli me bricho jak blazen. Potrebovala bych vyriznout diru do postele, nacpat do ni bricho a tak spat 🙂
Moje mamka nechce, abych ji upozornila, ze mi leze na nervy ( a leze, protoze to prehani, porad lita s hadrem a radi mi, co a jak mam delat, je o dve generace starsi, nez ja a je to proste znat, ma uplne jine nazory na vsecko). Vubec nevim, jestli ji mam do vychovy zpojovat vzhledem k jejimu veku, uz vidim, jak se budeme kazdou chvili jen hadat a myslim, ze ji to uz neprospiva ☹

zuzka72
3. srp 2009

😖 Z8vidím vám holky bouřky-tady se to ani nehlo-žádná kapka-jen ze mě kape-pot. 😖

darling007
3. srp 2009

Ahoj holky, nás chytla ukrutná bouřka už včera odpoledne a od té doby každou chvíli prší. Ale je zase lepší vzduch. To já naštěstí s mojí maminou vycházím perfektně, dá se říct, že to je moje nejlepší přítelkyně. Nevím, jak bych všechno zvládala bez ní.
Pojedeme se asi vyvětrat na chatu do lesa. Tak se zatím mějte krásně, Arwenko, ty se drž, už se brzy dočkáš svého doktora, viď? 🙂

arwenka
3. srp 2009

Kocinky, muj syn si vymyslel cocku a ja misto prace ted musim jet do obchodu. Mam bricho jak skalu, horcik nezabira....snad se toho doktora dockam.
Muzete mi rict, jak se k vam chovaji Vasi manzele a partneri? Mam ten dojem, ze to neni tak horky, jenom ja?
On se o me staral na zacatku tehu, to jo, byl strasne pozornej, ale ted to vubec neni takovy a ja jsem doufala, ze se o mne bude prave na konci starat....

zuzka72
3. srp 2009

Arwi, já dnes vařím taky čočku na kyselo a taky nemám tu čočku, takže valím do města. To víš chlapy-zkus si s ním o tom promluvit, třeba jen neví, jak se chovat, nebo co dělat. Ale s chlapama je to těžky, ty píchne komár a umírají a nás když by bolelo cokoli-tak to přece nic není a musíme fungovat, jako by nic.

arwenka
3. srp 2009

Ale on takovej nebyl, dobre vedel, jak se ke mne chovat, ted je v praci a ja mu jen rekla, ze jdu pro tu cocku a jediny, co mi bylo vycteno je to, ze mam byt doma a ne litat po kramech a Dan musi jist to, co je, napr. michany vajicka (Dan je neji je pravda, ze je mlsnej, ale s tim za jeden den nic neudelam).
Kdyz me neco boli, mam odpocivat (doted jem to nedelala a nikdo nic nerekl - a jak se da odpocivat s sestiletym klukem, aniz bych ho nenechala cucet na DVD, na to tak jeste nikdo recept nenasel)...
Za cele tehu jsem si neodpocala ani na chvilku a ted bych to mela dohanet? Malinko pozde....

zuzka72
3. srp 2009

Třeba měl jenobavu, aby jsi v tom krámě v tom hicu nezkolabovala. Fakt je, že s kloučkem toho moc nenaodpočíváš, i když se mu nemusíš věnovat, jako miminu stejně je to pořád hlídání a starost, ale taky radost.A mlsnej? Moji chlapci taky jí jen to nejlepší a hlavně jí očima musí to mít pěkně naaranžované, až si někdy říkám, že až si je někdo vezme bude chudák. Ale jsou to děti a člověk pro ně udělá cokoliv. 😉

arwenka
3. srp 2009

Ja se ho snazim nerozmazlovat, omacky a takovy veci mi ji normalne, jenze kdyz ma clovek v lednici vajicka a jinak hladovyho polarniho pavouka, je to tezky a moc z toho neuvarim. Ani bych si nedovolila, aby Jarda uvareno nemel - a ze by nemel....
Cely tehu jsem projezdila v tech hicech v aute s neustalym vystupovanim, tedka to uz nezachranim 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru