Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

maui
20. srp 2009

Dobré ránko🙂
Zuzka, řekla bych, že je to jediný důvod, ale ono hodně záleží na doktorovi. Ten můj by mě asi hnal na císaře, i kdyby mo-mo nebyly, protože už jednoho císaře za sebou mám a někteří doktoři ho v takových případech rádi opakují. A pro některé jiné doktory znamenají jakákoli dvojčata raději císařský řez....

arwenka
20. srp 2009

Ahoj maminky, prezila jsem dalsi noc s podezrenim na zacatek porodu - vecer sila, bolesti, stahy, ale presly a ted to jde.
Pojedu odhlasit svoji Fabinku 😢 😢

zuzka72
20. srp 2009

Arwi ty jsi nezmar-obdivuji tě. 🙂

arwenka
20. srp 2009

Zuzi, ahojky 🙂
Ale jdi. Mne nejak nic jineho nezbyva...jak je, kocicko?

zuzka72
20. srp 2009

Pořád tak nějak blbě, furt stejny už se těším na to úterý na kontrolu, snad bude vše OK, pořád špiním-sice jen trošku, ale je to protivny. 😒

arwenka
20. srp 2009

To bude dobry, uvidis, mas pred sebou jeste hooooooooodne dlouhou cestu a vsichni tri ji spolehlive vydrzite 😵 😵

maui
20. srp 2009

Arwenko,ty ten porod určitě prošvihneš🙂
Já se teď vrátila z města. Venku je nádherně,ale já už dneska zaručeně nevytáhnu paty, jsem úplně vyřízená. Už je to tíha tahat se s tím po betonových chodníkách☹ Bolí mě chodidla, stydká kost, záda... no fuj.
Zato jsem utratila tisícovku, ani jsem nemrkla. A to jsem si koupila akorát dvě noční košile na zapínání u Vietnamců (jedna za 40 a druhá za 80,- 😀 ) a pár věcí do nemocnice v drogerii 😒

lucy82
20. srp 2009

Ahojík 🙂 Tak já v noci nespím a pak ráno vstávám kolem půl jedenáctý, ale jsem konečně vyspalá 🙂 Manža dneska odjel na montáž do Prahy, tak ani prý neví kdy se vrátí, ach jo, když to nestihnou budou spát ve spacáku na stavbě. Tak říkal že mladý bude hnát aby se neulívaly a makaly aby tam nemusely spát. No dneska se mi nechce ani ven, ale nakoupit musím, a asi pojedu autem i když to mám pár metrů ale už to nějak nedávám, procházky, chození do kopce 😒
Arwenko ty nakonec fakt budeš ještě přenášet, fakt jsi booorka jak to vše zvládáš 😉 Já se jdu zítra podívat s mamkou jestli nemají někde nějaký pláťáky, už mi opět je všechno na těsno ☹

balina
20. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem to dneska poprve nezvladla do prace. Uz rano pri snidani mi bylo jasny ze v tomhle pocasi mi to dneska nevyjde. 😖 Arwen a i ostatni holky s vetsima briskama fakt nevim jak to zvladate. Ja sem nejaka polomrtva a jentak si bloudim po byte.

maui
20. srp 2009

Bali, nezvládáme🙂 Tedy aspoň já ne. Dneska jsem dvě hodiny měla zařizování ve městě a hned,jak jsem přišla, upadla jsem na vic než hodinu do kómatu. Od té doby jsem jak mátoha. Ta horka opravdu nejsou nic moc 😒

lucy82
20. srp 2009

Bali tady to zvládá jen Arwenka 😀 Já jsem měla jít dneska odhlásit moje autí z pojišťovny abych mohla přejít k jiné a jako v tomhle vedru mě ani nehlo, a to mám auto před barákem a nebyla jsem schopná, byla jsem jen s mamkou u babči. Teď čekám na šestou hodinu a pojedu nakoupit, mám sice vycházky jen do šesti ale v tomhle vedru jako nikam nejedu, navíc parkoviště před obchodákem je napraskané, protože tam parkují i ti co jdou na koupák takže sehnat volné místo se rovná zázraku. 😠

arwenka
20. srp 2009

Holčinky, já si koupila auto s klimatizací, huráááááá, já se v něm nevařím 😵 😵 😵
Dělám segedín, jsem si zkusila zakázat únavu, ale někdy mě to tělo ne a ne poslechnout 😠 😠

lucy82
20. srp 2009

Arwenko a jakej je to rok?
Já mám taky auto s klimatizací 😀 Akorát když jí zapnu tak to auto skoro nejede 😀

arwenka
20. srp 2009

Lucisku, normalne do provozu v roce 2000, ale to auto je netknuty, ja ho dala jeste prohlednout kamaradovi, ktery se auty zabyva a byl z nej nadseny.

Koukej, to je on:

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/renault/...

Jenomze on hazi na slunicku odlesky sede, fialove a zelene barvy a tady na te fotce neni ta barva moc autenticka, ale mrkni na tu vybavu....

arwenka
20. srp 2009

A mas v klimosce napln? To je zvlastni, aby nejelo 😀 😀

lucy82
20. srp 2009

Za 95 tis?! To je super cena 🙂 J8 už chci taky autooooo, sakra musíme si k tomu sednout, ale v Praze jsou Focusy v bazaru levný , ale u nás se prodávají o dvacet tisíc dráž 😠

lucy82
20. srp 2009

Arwenko no když dá nějakej chytrák do Káčka obsah motoru 1,3 klimošku tak se není čemu divit že to auto má potíže 🙂 Jako chladí to hezky ale skáče to 😀 A do kopce na dvojku jako fakt nepojedu 😀

arwenka
20. srp 2009

No tak to chapu, ale zas bych rekla, ze by to ti konstrukteri byvali meli lip promyslet 🙂 Jak je videt, maji to na haku. Ja jeste Scenika vyfotim sama, abys videla, jak fakt vypada.....
Jak daleko od Tebe je Kraslice a Karlovy Vary? Vim o jednom uplne stejnem a vazne muzu rict, ze je to super auticko (doufam, ze se neposere a ja ho tady nechvalim zbytecne) 😀 😀

lucy82
20. srp 2009

Autí je to krásný, ségra ho taky chtěla, ale David Renaulta nechce 😒 Máme na auto jen 70 tis, víc nedáme teď dohromady, když moje auto neprodáme, chtěla jsem za něj aspoň dvacku a prý to nehrozí a za deset ho prodávatg nebudu to to radši dorasujeme. Focus se do 70ti sehnat dá, snad. No a jak to vidím já tak si pro něj asi taky pojedu ve 38tt 😀

arwenka
20. srp 2009

Luci to nemyslis vazne, ze bys za Kacko dostala tak malo?????

lucy82
20. srp 2009

Jojo Arwenko to myslím vážně, před pěti lety jsem ho koupila za 70 a teď za něj nedostanu ani dvacku 😠 Ptala jsem se třech mechaniků a jednoho co provozuje bazar, je to rok 1997, a den výroby 31.12.1997 tudíž je to bráno jako 97 o den dýl a už bych to prodala i za 35tis 😠
Navíc tam teče olej servovej, ale servo je ok, je tam montážní dírka a nejde to opravit, leda že by se rozebralo komlpet celý auto 😠 Tu dírku tam udělal někdo kdo tam dával to servo, takže je to tam asi od začátku ale kapička po kapičce a projevilo se to až za několik let 😠
Ted jsem dojela z obchodu a jdu dělat špagety ještě jsem nic pořádnýho nejedla 😠

arwenka
20. srp 2009

To je teda sila ☹
Zkousela jsi ho prodat pres net A NE PRES BAZAR? Normalne ho nafot a zkus, za to prece nic nedas!
Kdyz jsem v roce 2002 kupovala Fabinku, byla jeji hodnota 299 000. Kc. Leasingem jsem do ni celkem narvala 385 000 Kc. A prodala jsem ji o 300 000 lacineji 😠 😠

Ja jsem takovy hovado, ze jsem udelala kotel segedinu, narvala se a ted to zajidam jogurtem. Pak mi nema bejt zle....kdyby me ted chytly porodni bolesti, tutove jim pobliju celej porodni sal 😀 😀

A pozor - aktualni velryba je v albu. Mam na chodbe tmu a je to divny, ale na rozmerech to neubira 😀 😀

lucy82
20. srp 2009

No to je síla, jen auto koupíš hned přijde o polovinu hodnoty, takže já nový auto nechci, protože za 5 let ho stejně nemáš šansci prodat a narveš do něj víc peněz 😒

Jůůůůů ty máš náhodou krásný břucho, ale jako fakt nevím do čeho se oblékáš???? 😀
A postýlky jsou krásný a načančaný, tam se bude dvojčátkům líbit 😉

lucy82
20. srp 2009

No my se dohodly že to necháme tak jak to je, já budu mít auto co se koupí a David bude jezdit do práce Káčkem, jen musím změnit pojištovnu, Kooperativa mě akorát okrádá, platím za ten křáp skoro 4litry ročně 😠

arwenka
20. srp 2009

Lucisku, tak jako TOHLE uz krasny neni. To proste neni hezky ☹ Jasny, tehulky jsou hezky, ale do jisty miry 😠 😠
Kdybys videla, jak na me na ulici cumej....
Mam kolegyni, ktera neni uplne nejhubenejsi a nosi rada hooooodne vytahany veci, ta mi pujcila dve halenky, je to, prosim, 6XL. Tak to obleknu, ale saty od Vietnamcu, taky 6XL, uz nezapnu 😠
A to bricho jsem fakt mela nepopraskany a teprve asi pred 14-ti dny prasklo 😢 😢

arwenka
20. srp 2009

A mela bys mit nejake bonusy, o ktere se Ti ponizi rocni castka 😉

lucy82
20. srp 2009

No to měla, ale nemám nic, žádná nehoda, nic jsem po nich nikdy nechtěla, a oni mi to ted v lednu zvedly o 60 kč čtvrtletně takže já za čtvrt roku platím 911 Kč a to už je teda dost na to že to auto je starý, to neplatí známej u jiný pojištovny a to má jeepa. U který to máš ty?

lucy82
20. srp 2009

Je to je ěkoda že popraskalo ☹ No já jsem zvědeavá na sebe, protože já teda tyk nevím co bych nosila, Ale zase ber to tak že to máš za pár dní a pak se bříška zbavíš, máš to jen v bčichu a jinak jsi huběňoučká 😉
No a věřím že po tobě lidi koukají po mě už začaly taky, a prý jestli už půjdu rodit, když jsem jim řekla že až v listopadu tak jim málem vypadly oči. 😀 Tak musím hned dodat že tam jsou dvě, proto mám velký břicho 😀

arwenka
20. srp 2009

Ja radsi nedodavam nic a necham je cucet. Nejhorsi jsou ty pubertacky patnactilety, vzdycky me propichnou ocima a pak kousek popojdou a uz to jede 😀 😀
Pritom maji mnohdy vetsi prdel nez ja....
Ja mela auto celou dobu u Ceske pojistovny a nemuzu si stezovat, jenze me ted napadlo, ze cim starsi auti, tim vetsi pojistka, oni s tim ty potvory takhle vycuravaji ☹

lucy82
20. srp 2009

jo ty pubertačky jsou dobrý, dneska na mě taky dvě čučely, byly teda vychrtlý to je fakt, a i když tričko mám dlouhý tak mi břicho stejně bylo vidět, no vypadala jsem celkem nevábně, zítra se jdu podívat jestli nemají někde nějaký pláťáky, nějak mi i ty jediný kalhoty jsou už těsný 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru