Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hancas
19. led 2010

zuzi 34tt
a ten tvůj jezdí taky kamionem???
jsem si četla příspěvky a úplně jsem se lekla že už rodíš 😀 až pak jsem tě tu uviděla znovu hned jsem měla lepší náladu 😉

hanula83
19. led 2010

Hani, jo jo, vypijou 125 a většinou to vypijí celé, někdy taky nechají zbytky. Dokonce Anička (je menší, ale hladovější a tak toho většinou vypije víc) se mi někdy musí dopájet a kterejsi den vypila 250 ml... Jinak já myslím, že už jim to mlíko dávat nemusíš, příjem vitamínů mají v normálním jídle 🙂... Jinak, ty jsi kojila?

hancas
19. led 2010

jen odstříkavala cca 14dnů jenže oni ten sunar na noc vyžadují třeba minulej rok na dovolené jsem jim chtěla dát rohlík a sýr a oni spustili ječeli a pořad ham ham a ukazovali na flašu jinak ráno už nedávám ale na noc chtěji 😒

sarri
19. led 2010

Ach jo, tak my jsme ufrftané - všecky tři. Nejvíc Áda, pak já a Eliška tak nějak se z toho dostává, ale zas vyžaduje pozornost, chce se chovat a málo spí. Byla jsem u doktorky a máme vincentkovat a odsávat - já mám teda chvílema chuť e léčit slivovicú - nejlépe se propít do němoty a celou noc nic neslyšet 🙂
K tomu taťkovi, tak ten náš je super, ale má též své mouchy a když jsem unavená a nedělá věci podle mých představ, tak jsem na něho pak protivná. Zitra jede na služebku a od neděle jsme ho neviděly, bo jsme u babičky. Sama mám péče občas plné zuby - hlavně v noci, když jsou nečekané události - nemůžeme odbrknout nebo se poblinkají apod. - a krmení se pak protáhne, tak to chytám trošku nervíky. Být sama v noci prostě nenávidím a čeká mě to až do soboty - ach jo. A k tomu ještě ta rýma - takže dolujeme soplíky, protože jinak jsme jak 3 čuníci ochrochtané...
Normálně muž pomáhá se vším a jen, co dojde z práce, tak jedeme s dětma půl na půl - pak lezu na hodinku do vany si číst nebo spinning (ten zabere víc jak 2 hod.) - a to vím, že jak manža ostane sám, tak holkám narve dudlíky a do postýlky spinkat, by mět čas na internet a mohl projíždět recenze na elektroniku nebo, když si s nima hraje, tak je u toho puštěná TV. Když jsem pryč přes uspávací čas, tak je většinou ke spánku neuloží, protože je uspí už třeba v 6, a tak v 9 ještě spí. Jinak z postele vstávám dávat vypadlé dudlíky vždycky já, protože jemu pláč až tak moc nevadí a já vyměknu vždycky první. Ale jinak musí všecko.
Taky nerada někam holky vypravuju - obléct je, sebe a ještě jet někam na čas je nadlidský výkon. Včera jsme byli u doktorky - šel se mnou můj brácha, protože samotná u nás nemám šanci. Hodinu a půl před požadovaným časem jsem je začala chystat. Dnes do města 10 km na kyčle - zase oblékací, vyslékací a krmící maraton.
HOLKY, JÁ SU TAK RÁDA, ŽE V TOM JEDETE TAKY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (jj, zoufalý smích matky s ucpaným nosem)

zuzka72
20. led 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš ***ČEKATELKY***

KVETINKA78 - 21.ledna -dvojvaječné
BALINA - 28.ledna - dvojvaječné, holčičky
CLEA.1 - 29.ledna - dvojvaječné, Jakub a Alex
PETKAN - 30.ledna - jednovaječné, Filoména a Cecilka
SWEETHY - 31.ledna - dvojvaječné, Štěpánek a Vendulka
LOPATA49 -8.února - dvojvaječné, děvčátka
MIRADKA - 12.února - dvojvaječné, David a Miriam
KONVER - 24.února - dvojvaječné
HAASINKA 5.března - dvojvaječné, děvčata
ZUZKA 72 - 8. března - dvojvaječné, Petr a Lukáš
RADKA.K - 21.března - dvojvaječné, chlapci
MILUSKA - - ???
KANKOVKA
ZDEPROS - 9.dubna - dvojvaječné, chlapci
HOUSKY - 12.dubna - dvojvaječné, chlapec a děvče
ZUZKA.O - 13.května - dvojvaječné, ???
J.CIEN - 15.května - dvojvaječné, ???
CARINKA 18.května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a na 60% holčička
EIRIN - 27.května -dvojvaječné, chlapeček a holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, zatím nevíme pohlaví

***MAMINY***
HANCAS - (34tt) Klárka 2,5kg, 49cm, Kubík 2,23kg , 46cm leden 2008 (přirozeně)
BERUSKA5 - (37tt) Sašenka(Alexandra) 2,57kg 46cm, Samuel 2,79kg 47cm, 27.srpen 2009 (císař)
MAUI - (32+6) Sofie kg, Sára kg, 16.září 2009 jednovaječné (císař)
SARRI - ( ) Adélka kg, Eliška kg, říjen??? 2009 ( )
ARWENKA - Nikolas, Sandra, září ???2009
KOCULE - (37+2) Adélka, Tomášek, říjen 2009
PETULKA25 - Lukas, Elen, říjen???2009
NAATASA - (33tt) Emička, Michálek, říjen??? 2009
LUCY - (38+5) Nela 2,74kg, 46cm, Sofie 2,72kg, 47cm, 23.říjen 2009 (císař)
IVAAJIRKA - (38+5) Ivánek 2,68 kg 49cm, Zdeneček 2,97kg 50cm, , prosinec 2009??? ???vaječné (přirozeně)
IRMI - Bořek 3kg 47cm, Bruno 3,15kg 47cm, 4.leden 2010 dvojvaječné (císař)
HAŇULA83 - (37+5) Anička 2,82 kg, Elenka 3,29 kg, 11. listopad 2009? (císař)
Darling007 - (31 + 5 tt) Daniel 1670 g a Honzík 1320 g, 18. 11. 2009, dvojvaječná dvojčátka, císařský řez

zuzka72
20. led 2010

Tak jsem ti to Hani opravila-tož to jsi je teda měla brzo, to je jako kdyby já teď. Ty brďo! 😝 Včera, na tom porodním sále řvala nějaká mamina a pak brečelo mimčo a doktoři lítali, že musí na sál s jinou, že nemá ozvy a s další 36tt dvojčata. Fuj-úplně mi běhal mráz po zádech. Já to nepřežiju 😔
Jj Petr je řidič, ale né kamiónu, to je jeho otec-dálkovej. Můj Petřík jezdí jen Česko a velikým autem-MAN. Ale i tak je z toho vyřízenej, hlavně, když jede 12hodin a hledí do sněhu-však to znáš a vyspat se potřebuje, jinak by se nabortil.

zuzka72
20. led 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš ***ČEKATELKY***

KVETINKA78 - 21.ledna -dvojvaječné
BALINA - 28.ledna - dvojvaječné, holčičky
CLEA.1 - 29.ledna - dvojvaječné, Jakub a Alex
PETKAN - 30.ledna - jednovaječné, Filoména a Cecilka
SWEETHY - 31.ledna - dvojvaječné, Štěpánek a Vendulka
LOPATA49 -8.února - dvojvaječné, děvčátka
MIRADKA - 12.února - dvojvaječné, David a Miriam
KONVER - 24.února - dvojvaječné
HAASINKA 5.března - dvojvaječné, děvčata
ZUZKA 72 - 8. března - dvojvaječné, Petr a Lukáš
RADKA.K - 21.března - dvojvaječné, chlapci
MILUSKA - - ???
KANKOVKA
ZDEPROS - 9.dubna - dvojvaječné, chlapci
HOUSKY - 12.dubna - dvojvaječné, chlapec a děvče
ZUZKA.O - 13.května - dvojvaječné, ???
J.CIEN - 15.května - dvojvaječné, ???
CARINKA 18.května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a na 60% holčička
EIRIN - 27.května -dvojvaječné, chlapeček a holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, zatím nevíme pohlaví

***MAMINY***
HANCAS - (34tt) Klárka 2,5kg, 49cm, Kubík 2,23kg , 46cm leden 2008 (přirozeně)
BERUSKA5 - (37tt) Sašenka(Alexandra) 2,57kg 46cm, Samuel 2,79kg 47cm, 27.srpen 2009 (císař)
MAUI - (32+6) Sofie kg, Sára kg, 16.září 2009 jednovaječné (císař)
SARRI - (34+2) Adélka 2,24kg, Eliška 2,17kg, říjen??? 2009 ( )
ARWENKA - Nikolas, Sandra, září ???2009
KOCULE - (37+2) Adélka, Tomášek, říjen 2009
PETULKA25 - Lukas, Elen, říjen???2009
NAATASA - (33tt) Emička, Michálek, říjen??? 2009
LUCY - (38+5) Nela 2,74kg, 46cm, Sofie 2,72kg, 47cm, 23.říjen 2009 (císař)
IVAAJIRKA - (38+5) Ivánek 2,68 kg 49cm, Zdeneček 2,97kg 50cm, , prosinec 2009??? ???vaječné (přirozeně)
IRMI - Bořek 3kg 47cm, Bruno 3,15kg 47cm, 4.leden 2010 dvojvaječné (císař)
HAŇULA83 - (37+5) Anička 2,82 kg, Elenka 3,29 kg, 11. listopad 2009? (císař)
Darling007 - (31 + 5 tt) Daniel 1670 g a Honzík 1320 g, 18. 11. 2009, dvojvaječná dvojčátka, císařský řez

j.cien
20. led 2010

Ahojky 🙂
Teda jste toho nadrbaly zase 😀 😀 to je prima,vse jsem docetla 😉

Zuzko podle ceho poznal,ze ti odteka ta plodovka??Ty to taky poznas na sobe??Moc drzim palce,at se to uklidni a kluci jeste par tydnu vydrzi 😉 a kdyz ne,tak verim,ze uz by to zvladli,podle tabulky,jak mely holky taky tak brzo...ale radeji vydrz pohromade!!!

Vitam holky novacky,uplne se poznavam-spousty otazek 😀 😀 jak bych se videla 😀 😀 ,ale nebojte,je spooousta casu,vsechno nactete od zkusenejsich holek,coz je prima 😉

Lucy teda manzela poradne zaprahni!!Bych ho hnala.kdyby nepomahal 😠 Mam o tom urcite predstavy-haha-mozna pak realita bude jina 😵

Holky jsem ted nejaka porad unavena..nic moc nedelam a jsem k nicemu,mely jste to taky??A konec mam jeste v nedohlednu 😖

beruska5
20. led 2010

dobré ráno všem 😉
tak já sem dnes polomrtví ☹
Samka očkovali a spinkal krásne celou noc,ale slečna trpěla místo něj a budila se každé 2h 😝 😝
2x sme dali teplomer,vyšli hovínka a sttále plač 😝 🙄
asi jsou nejak i ti dvojvaječní dvojčata propojení

sarri souhlas s odchodema s domu,neznášim to 😖
manžel vždy rozkláda venku kočár ale musí ho tam neustále hlídat kvuli potulním, smradlavím kočkám,chvíli nekouká a už se to válí v kočári 😝 🙄
já zatím oblékam jedno,odnesu manželovi,mezitím řve druhý,bežím po schodech zas do baráku(bydlíme sice v rod.dome ale s debilním přístupem 4 schody ke vstupním dveřím a pak ješte 7 schodu už vevnitř 🙄 )
celá spocená obleču druhý odevzdám manželovi a pak se obleču já a to už jsem zrelá na kulku 😕

schody nemáme široký tak kočár musíme pokaždé vkládat a vykládat do kufru auta před domem,
už máme nachystanej duo golfáč i se stříškama,polohovatelní i na spaní tak jak začne jaro hned mením kočáre 😀 😀 😀

zuzka72
20. led 2010

j.cien-měla jsem 3x během týdne durch kalhoty, ale né, že bych se počůrala, prostě hrk z jiné dírky-chápeš, no a vzhledem k tomu, že jsem kvůli tomu už ležela ve špitále tak si mě hlídaj. Mají na to takovou vodičku, pošplíchají a vidí, jestli to reaguje. Jenže já tam dojela vysprchovaná a dali mi jejich vložku a chodila jsem jako pako půl hodiny po chodbě a nic. Tak udělali UTZ a říkali že vody je tam v normě, že se doplňuje, tak, že je to zatím OK. Ale mám nosit vložku a kdyby zase tak pádit i stou fujtajbl vložkou do špitálu.

zuzka72
20. led 2010

Holky to vám musím napsat, já jak mám fotky a mám tam takový ten monitor s dvojčátky, jak se odpočítávají dny, tak není to tak dávno, co jsem tam měla 202dní a já si říkala ať už je tam 199dní a ty 4dny úplně na to upřeně hleděla, pak jsem říkala až tam bude 99 ty brďo to bude super a dnes holky tam mám 49dní a nechápu, je to, jako včera, strašně to běží ten čas. Je to vůbec možny? Takže vy holky, co čekáte a máte to ještě za hodně, tak si nemyslete, ono vám to taky utečeani nebudete vědět jak. 😀 A snažilkám přeji ať už se jim to taky odpočítává.

kocule
20. led 2010

Holky, tak k téhle hitparádě se ráda přidám. 😀 Já s nima budu sama v únoru 10 dní a mám z toho lufty jestli to přežiju. Ve dne to jde, to se dá jít třeba ven, ale ty noci jsou strašné. ☹ Jako by to vycítili, tak se mi mršky budili i co 2,5 h a vůbec jsem se nevyspala. Jen co dojel manža, tak chrní 6 h v kuse a krmíme jen jednou. 😵 To je pak pohoda, dostanou třeba v 6 večer, pak kolem půlnoci, chrní do 6 do rána a pak to většinou ještě ukecám tak do 9 h. 😀 😀 Dávala jsem jim tu kašičku do mlíka a prd; musím zkusit to rýžové mléko, prý to účinkuje víc a děti chrní. 😀 😀

A obléct se ven, jo to je taky maso. Naštěstí máme ty zimní kombinézy, jenže v tom fofru jeden vždycky ječí horkem a já většinou zapomenu na sebe, takže jdu třeba bez rukavic a mrznu. 😠 No už aby bylo tepleji a vytáhneme nové vozidlo, nemůžu se dočkat. 😀

Dneska nám neuroložka řekla, že malý má opravdu polohovou vadu, která je už z bříška, takže nějaké polohování, které se má u miminek dělat, tak to by mu vůbec nepomohlo. Prý je to normální, při prvním těhotenství je svalovina ještě pevná, tak si mrňousci nemůžou točit hlavinkou a je to. 😝 Tím, že má šišku, tak se na to přišlo brzo; kdyby jsme polohovali kvůli hlavě, tak sice šišku nemá, jenže by třeba taky neseděl, nebo blbě a došlo by se na to poději, tak aspoň že tak. Hlava se prý vyvíjí do 1 roku; facan mu trošku zůstane, ale nebude to vidět, zarostou nám vlasy. To paní doktorka neví, že my budeme na ježu. 😀 😀 Holky, fakt prcky pozorujte a jak netočí šíšu, tak s tím leťte k doktorce. Pořád lepší teď, výsledky jsou prý nejlepší do 1 roku. Pak s etaky dá, ale trvá to dýl. 😝 😝

Jdu dlabat, paaaa.

zuzka72
20. led 2010

Holky, neměla jste některá mimčo hlavou dolů a to druhé příčně? Docela z toho mám větr.... 😖

kocule
20. led 2010

Zuzi, já ne, my byli PH a KP. Co ale vím, tak při těchto polohách dělají SC. Měla je takto Arwi, holčička PH a malý příčně a souhlasila s normálním porodem. Přečti si stránky po zpátku; malej se otočil na sále na KP, doktor si myslel, že se stočí PH a byl malér. Taky porodila, ale nebylo to jednoduchý; bojovala bych za císaře. Určitě.

zuzka72
20. led 2010

Jejda, a já myslela, že Arwenka chtěla císaře, ty brďo, tak to mi uniklo. Co asi dělá Arwenka?

kocule
20. led 2010

Zuzi, měla jít na císaře, ale rodil ji prý odborník, kterému důvěřovala a on až v porodce na ni vybafl s normálním porodem a ona souhlasila. Taky jsem se jí na to ptala. 😉

beruska5
20. led 2010

zuzko mi bili od 20tt oba hlavičkama dolu a měla sem císaře

zuzka72
20. led 2010

Berusko-cloumá se mnou bledá závist. 😀 Já chci císaře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kéž by mi to vyšlo a neotočili se a vzali mě na císaře. Prosím,prosím. 😉

monika.tdm
20. led 2010

zuzi a to ten porod tak boli, ze furt touzis po cisari??? To ja bych chtela rodit normal!!!

komver
20. led 2010

Zuzko72 já je mám úplně stejně jako ty.První je hlavičkou dolů a druhá příčně.V pondělí jsem byla v porodnici na ultrazvuku a ptala jsem se na porod s těmato polohama a dr. řekl,že je na to ještě brzo,že se to řeší až těsně před porodem,protože ta poloha se může ještě změnit.Od poslední kontroly (před 14 dny) mají ale tu polohu pořád stejně,takže si myslím,že už se neotočí.No a nakonec z něho vylezlo,že pokud je první hlavičkou dolů,tak že by mohl být normální porod.Mě osobně je to jedno,nějak ven musí,ale co jsem slyšela,tak je pro děti lepší císař,takže bych šla taky raději do něho.Myslím,že hodně záleží na porodnici a dr.,všude je to jinak.Takže se tím nestresuj,ono to nějak dopadne,ale podle mě je těch klasických porodů u dvojek hodně málo,takže císař to jistí 😀

lucy82
20. led 2010

Jééé holky to jsem ráda že v tom nejsem sama, myslím oblíkání atd 😀 Kocule taky máme kombinézu jenže já si naivně myslela že Next věci jsou o trochu větší tak jsem vzala jen od 0-3 měsíce, když jsme přišly z porodky tak bych je do toho zabalila celý a dvakrát, říkala jsem si že jestli se do toho vejdou v lednu tak budu ráda, ještě jsem si nadávala že jsem nevzala newborn, no a dneska? Už je jim to malý a jsou v tom narvaný, no ale co, stejně v tom půjdou, nehodlám je u dr. oblíkat do jeansu do by bylo na dlouho 😀 😀
No ve tři vyrážíme na 3 měsíční prohlídku jsem zvědavá, teď jsem je dala spát aby byly v pohodě, a ještě Nelince říkám že doufám že tam nepředvede divadlo a jestli bude hodná tak se na mě žulí jak sluníčko, a stejně bude řvát, no kdyby jen řvala ale ona u toho až piští 😀
zuzi u mě jedna byla hlavičkou dolů a druhá nahoru, takže mě hned navrhly že je lepší císař, že kdybych chtěla můžu rodit normálně ale že by mi doporučovaly císař 😉

j.cien
20. led 2010

Zuzko tak moc bych ti prala toho cisare!!! 😉 Fakt myslim,ze ti ho udelaji,kdyz bude jeden napric a ty navic budes strasne chtit...tak to by bylo,aby nebylo 😠 😉

kocule
20. led 2010

Prý se dvojky točí max. do 34 tt, ale to asi podle názoru. Většině asi ano, některým se kupodivu otočí i později. Zuzi, já si mylsím, že ti tam už tak vydrží a budu ti držet palce, bojuj! Naprosto tě chápu, já taky bojovala jako lvice a dopadlo to dobře. Naše malá je totiž dáma, která přece nebude hlavou dolů, no považte 😀 😀 a byla nohama celé těhu. Ani se nehla. Jednou se k ní teda přidal i malej a mrzí mě, že tak už nezůstal, neměl by teď problémy s hlavičkou. Asi mu to půjdu vysvětlit. 😀 😀

Lucy, mymáme kombinézy 56 a 62 a jinak oblékáme o číslo větší oblečení. Nechápu, kma na to chodí. 😀 Podle čeho to číslujou je záhada, každej to má jinak a vyznat se v tom, to je fakt síla. 😀 Držím palce, nám se u dr. na prohlídce malej posledně ukázkově vykakal. 😀 😀 Věděla o tom celá čekárna. 😀 😀 😀

zuzka72
20. led 2010

Moni-néééé, nechci strašit, já jen neměla OK porody a měla velké děti. Tak už chci něco jiného. 😀

zuzka72
20. led 2010

Moni hlavně mám taky obavy o to druhé dvojče 😒 po tom všem co jsem četla a slyšela-takže asi tak. To víš, já nejsem nejmladší a beru to už trošku víc vážnějš. 😉

lucy82
20. led 2010

Kocule jéé tak z toho mám taky strach, ale Sofinka kakala před chvílí měla to až na lopatkách nechápu 😀 😀 😀 No čekám až se probudí i Nelinka, obleču je postupně do punčocháču, pak jim dám napapat, obleču mikinu, a budeme čekat na tatku, a uvidíme jak to dopadne. Jestli nám dají hexu nebo ne, nepoznám jestli je očkování zahojený 😕

rejchl
20. led 2010

Ahoj holky,moc drbete,ja vas nestiham cist 😀
Mám takovou hodne intimni otazku.Jak to mate s holenim😀 Ja uz si dolu nevidim a kdyz prosim partnera o oholeni,tak ma plnou hubu kecu.Nerada chodim do poradny zarostla 😅 .Přijde mi to trapne.
Jinak mam za sebou dalsi poradnu a podle mereni bricha mam velikost jako zenska s jednim prdolkou pred porodem😀
K těm bolestem břicha co jsem četla.Mě bolí bricho tak 2x do tydne.Jsou to az silene krece.Tak by me zajimalo,kolik se bude deloha jeste roztahovat.
Mě partner nepomaha vubec.Od rana do vecera sedi u pc.Neprichazi v uvahu,ze by umyl nadobi.Na to proste neni nauceny.
Zuzi drz se a bojuj za cisare.Ja furt nejsem rozhodnu,ale pokud budou hlavickama,tak asi pujdu normalne.

sweethy
20. led 2010

Pěkný den, děvčata 🙂
Nestíhám dočítat, ani vlastně napsat, tak jen oznámení:
14.1.2010 se nám v 8:06 narodila Vendulka- 3000g a 47cm a v 8:07 Štěpánek-3400g a 50cm.
Víc nestíhám, snad se trošku zajedem, pa,pa 😅

rejchl
20. led 2010

Gratuluji sweethy.To jsou nadherne miry🙂)

kocule
20. led 2010

Rejchl, honem partnera zapoj, nebo tě klepne. Já ke konci těhu jen spala a manža dělal všechno. Často se mi ani nemohl dovolat, prostě jsem chrněla, byt jak po třicetileté válce a mě bylo dobře. 😅 A to nemluvím o tom, až jsem byla s prckama doma. Dnes jsem s nima přes den, manža odchází kolem 7 h ráno, někdy i dřív a chodí mi tak kolem 8 h večer, někdy i později. Fyzicky je uběhám, psychicky jsem vyřízená. Vůbec mi neva, že pracuje doma, hlavně, že je tady a dělá psychickou podporu, to je fakt strašně důležité.

Jinak "údržbu" dělal manžel, taky se mi to ekluje. 😀 😀 Nemohla jsem ani vstát z vany, zvládla jsem si tak akorát ostříhat nehty na nohách (trvalo mi to i hodinu 😅).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru