Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lita
26. únor 2010

Sarri - ty brdo, ten kroj je ale nadherny! A fakt ti to v nem teda sekne 🙂 To je super, ted uz se to jen tak nevidi, alespon u nas v Cechach.
A jakto ze mas svatebni fotku? Jsi tu psala, ze by ses vdavala hned, mit o kila dolu atd. Nebo jsem to zase nejak naivne nepochopila? 😀

hanula83
26. únor 2010

Sarri a to tlačil, aby ses ostříhala? No to ten můj zas nechce, abych se stříhala. Ale já taky ne, jsem na vlasy zvyklá a něco by mi chybělo.. S holkama je teď akorát musím mít většinou svázané, jinak toho mají plné packy...

lita
26. únor 2010

Ja mela taky dlouhy vlasy, pred svatbou az nad pas. Ale uz jsem je dlouhe mela dlouho, tak jsem do nich nedavno dala fiknout na mikado. Ja jsem driv byla jak chameleon a porad jsem na te hlave neco vymyslela, nejakou domu jsem chodila i dohola - na 3 mm. Ted uz to clovek vidi casteji, ale driv se i v Praze na ulici otacely babicky, aby se ujistili, ze se nespletly - ma to prsa ale hlavu jako chlap 😀

Ale vlasy asi ted zase necham dorust, je to asi nejlevnejsi na udrzbu a ve Statech jsou kadernicke sluzby nehorazne drahe. Takze zase budu nekolik mesicu trpet, nez to doroste do sepnutelneho culiku 🙂

j.cien
26. únor 2010

😀 😀 😀 Lito,ty jsi numero 😀 se tu chlamu,jak se babicky otacely 😀
Ja bych sla hned do dlouhych,prijde mi to nejpohodlnejsi..ale mam je mizerne,takove chciplatka..tak je to lepsi,kdyz jsou kratsi a strapatejsi,to aspon se tvari,ze je jich vic 😀

lita
26. únor 2010

J.cien - urcite ta vase pohadka bude mit stastny konec 😉 Zitra uz budes zacinat 30tt, vid? Tak kdyby neco, uz nam je vypiplaji, musime tomu verit a snazit se, abychom je donosily co nejdele 😉

j.cien
26. únor 2010

Jj,sama tomu neverim,ze uz budu zacinak tt s 3kou 😉

lita
26. únor 2010

J.cien - ja mam desnou kvalitu vlasu, horsi jak ja mit nemuzes! 😉
Jak jsem psala, pocurana slama, nic na ne neplati. Takze jsem zjistila, ze je nejlip zkrotim culikem. To mikado jsem nejakou dobu porad foukala, aby to nejak vypadalo, ale pak jsem se na to vybodla a tak si vlasy na me hlave ziji svym nezavislym zivotem 😀
To mas super, kdyz to muzes nastrapatit, tobe se asi trochu vlni, vid. Ale ja je mam rovny jak hrebiky a zadna alternativa nic nezmuze, jen culik nebo vylepana hlava 😀

sarri
26. únor 2010

No jako znovu - jenže víte, jak to je - církevní sňatek to bych musela být .... (nechcu to přivolat), abych mohla znova. Vdávala jsem se normálně v bílých, ale druhý den mě čepily (starší ženy), takže jsem byla znovu za nevěstu a pak v kroji pro vdané. Pro každou příležitost a věk je jiný kroj. Mám jich plno, ale holkám budu muset pořídit ještě jeden 😉

sarri
26. únor 2010

Můj muž chtěl, abych měla krátké - sluší mi to víc, ale údržba horší než při dlouhých - to jsem udělala drdol a bylo, ale teď když se nevyfoukám nebo mi to přeroste, tak vypadám jak kretén.

kocule
26. únor 2010

Čauky babizny, tak Zuzík už to má za sebou, huráááááá. 😀 😀 😀 😀 😀 Moc blahopřejeme, konečně se drbečků očkala. 😀 😀 Zdeničko, taky veliká gratulace k chlapečkům, neboj, oni to vybojují. 😉 😉

My byli dneska zase s ledvinama, zdvojení se nepotvrdilo 😵 a dilatace je snad v čudu. 😀 Toma se totiž vyčural, takže paní doktorka neviděla močovody a půjdeme pro sichr ještě na jednu kontrolu, kde nám to stopro potvrdí. Teda pokud se Tomča zase nepočurá. 😀 😀

j.cien
26. únor 2010

Jj,mne se praveze vlni 😝 nejhorsi je to ,kdyz jsme u more..v tom vlhku mam okamzite berana 😝 a mne se tolik libi ucesy z rovnych!!

Sari,to je uzasne s temi kroji-takova nadherna tradice 🙂 a holkam poridis i detske ??V jakem veku??

j.cien
26. únor 2010

Kocul,takze prima zpravicky z kontroly 😉 ,to je super,ze je vse OK a jeste tam pak budete muset dochazet??

lita
26. únor 2010

Sarri - tak nejak, hezky si ty vlasy popsala i pro muj pripad 😀
Ja se na ten tvuj kroj nemuzu vynadivat, jak je krasny! 😉
A ty kroje se treba dedi nebo se pokazde sije novy? Asi dedi,vid - kdyz pises, ze budes muset holkam poridit jeste jeden. A kdy je do kroje obleknes poprve?

lita
26. únor 2010

Kocule - tak to je uzasne, ze nejsou zadne komplikace, hned je den hezci, ze 😉

J.cien - a jak ja bych chtela mit kudunaty vlasky 😀 Krasne si s nima muzes hrat, das gelik nebo tuzidlo a mas vlny cely den. Zadnou helmu nebo neco uplacle nic 😀

kocule
26. únor 2010

J.cien, snad už ne. Je to jen na potvrzení nálezu, mělo by to snad být dobré. 😵

Musím si vás dočíst, teda nějak to nezvládám. 😀 😀 😀

j.cien
26. únor 2010

JJ,Lito klasika.ja chci rovne,protoze mam vlnite a ty bys radeji kudrliny,ze mas rovne 😉
😀
Kocul to se nactes!Jsme zase drbaly 😀

kocule
26. únor 2010

No vidím vidím. 😀 😀 😀 Za chvíli dojde manža, dostane na krk koťata, tak na to vlítnu. 😀 😀 😀

lita
26. únor 2010

Jsem taky zrovna koukala, ze jsme nadrbaly 4-5 stranek, holt zensky 😀

irminka
26. únor 2010

holky, také přidávám foto, ale nesmějte se moooc, protože je to je z 96.roku, takže jiný čas, jiná moda......
a také o 20 kg méně jak já, tak i Staníček 😉

Už mně tam řvou chlapečci, potom si vás dočtu...jste toho zase nakecali 🙂

irminka
26. únor 2010

se omlouvám za nadpisek .....blbnu, má tam být z minulosti 😎

lita
26. únor 2010

Kdyz jsem se vratila z nemocnice a pak se mi vratil laptop od doktora, tak jsem vas poctive docitla - a to se jednalo o drbarnu za 2 tydny! Bylo to intenzivni jak bifleni na zkousky 😀

j.cien
26. únor 2010

Irmi-jsi tam kocka jako hrom 😉

lita
26. únor 2010

Irmi, teda necelych 15 let a ty jsi se skoro nezmenila, vubec nestarnes 😉 Je si manzel vubec vedom toho, jaky ma stesti, ze je vedle nej porad ta sama stabajzna? 😀

j.cien
26. únor 2010

jj,mne to taky neda...a pokazde docitam 😵 je to jak droga 😀

lita
26. únor 2010

J.cien - si predstav, ze by nam neco uteklo 😉 😀

j.cien
26. únor 2010

😀 😀 jj,to bych neprezila 😀
Jen jsem zvedava,jestli budu mit energii sem psat,az budou milackove na svete 😵 ,holky maminky ocividne stihaji 😉 ,tak to me motivuje a dava mi to nadeji 😵

lita
26. únor 2010

Presne to jsem si take rikala! 😉 Laseckam je par mesicu a holky se tady aktivne zapojuji a jeste docitaji! Jak pises, dobra motivace a nadejne vyhlidky 🙂 Ale urcite to take zrcadli jejich koordinacni talent, snad tedy nejaky take v sobe najdeme 😀

zuzka.o
26. únor 2010

SARRI...paráda, nevěstinka krásná....a ten kroj je nádhernej 😵

JJ, vlasy mám pořád dlouhé, manža by to neunesl. Dřív jsem je měla až po zadek,zkrátila je pro jejich zdraví, ale od té doby se jim nechce nějak růst.

zuzka.o
26. únor 2010

J.Cien...určitě to dobře dopadne a ty svá miminka donosíš.... a třeba i předhoníš Zuzku 😉

LITA.... na 3mm??? Ty brďo, já bych vypadala jako trotl....ale líbí se mi to, když na to má někdo ksichtík. A bezva se to udržuje 😉

IRMI....krásné foto ze svatby, moc ti to tam sluší.

KOCULE...gratuluju ke skvělým výsledkům z kontroly.

zuzka.o
26. únor 2010

Tak mi právě přišel email, že v po nebo út mi budou posílat kočárek Bumble IT 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru