Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

petranela
9. bře 2010

J.cien, graluluju ke kontrole 😉 Hlavně že se tam dole nic nechystá 😀 a holky jsou šikulky, že jsou tak napřed!

Majerovi, kdybych čekala holčičky, hned nakupuju, jsou tam opravdu krásné kousky!!!!

j.cien
9. bře 2010

Taky jsem koukla-fakt krasne kousky,ale uz toho mam mraky a ani nevim,jake velikosti a kolik ceho budu nakonec potrabovat...a jeste mam u kamosky v Praze krabici veci po jejich dvojickach,co ted budou mit rocek...tak ted nic nechci kupovat,at mi to pak nelezi zbytecne..

Jo a mam uz +17kg...OMG! 🙄

balina
9. bře 2010

Ahoj holky, tak my mame od vcerejska den blbec.(takze den a pul blbec) Neco jsem blbe pojedla a chudaci holky to zchytaly. ☹ Obzvlaste Barunka rvala jako tur a kroutila se jako hadek. A me je jich taaaak lito. No a taky sem byla na prasky ... Je to des kdyz srdceryvne placou obe dve.

Ted nastesti uz ulehly a ja jako vzdy po takovem dnu zvazuji vzdat kojeni a dat si lahev vina 😀 😀 😀

j.cien
9. bře 2010

Bali vydrz 😉 !
ale vinko bych si dala hned 😉 ,mam silenou chut na alkohol od prvniho dne po ET 😀 a ted posledni dobou si obcas vecer dam strik cerveneho...nemuzu odolat,tak snad to miminkum neublizi....

hanula83
9. bře 2010

Majerovi, já bych si i objednala, ale to by nám vše už bylo malé, nestihly bysme to unosit.. najíždíme na velikost 74 😀.. navíc jsem v poslední době nakoupila tolik oblečků a šatiček, až mi je stydno... tak musím dát minimálně pauzu.

sarri
9. bře 2010

Ahoj, su MRTVÁ - ještě stále u babičky. Holky po dvou týdnech ŽRANÍ (150ml, někdy i 200) si zas naordinovaly dietu (asi jak jsem je v sobotu vážila, tak si sáhly do svědomí), takže teď jim stačí 120 a klidně přes den i po 4 hodinách. Váhy mají nahnané, tak je mi celkem jedno, kolk sní, ale co u toho dělají - to je o nervy a tak pár na prdel - chytají mi oběma ručičkama tu ruku, co drží flašku, a kvedlají, až jim ten flaškocucek vypadne z pusy - posilněny úspěchem s vítězným úsměvem si nechají dudlík znovu narvat do pusy a zas bojují rukama - to trvá tak 5 minut a pak normálně jí. V noci mě to pěkně naštvalo - krmila jsem Adélu 30 minut (u babičky do rána nikdy nespí, tak se v noci jednou jí) a to už Lišák vybekovala, že by taky chtěla - no naráz by to teda fakt nešlo. Nakonec si to ráno vyžehlily, protože po snídani jsem si je vzala do pelechu a něco si povídaly a osahávaly se a smály a mě nechaly ještě 2 hodiny pospat. Dopoledne až do odpoledne jsme daly tříhodinovou prochajdu, kterou prospaly a pak byly zas nejhodnější miminka na světě - no ale maminku z toho pěkně bolí nožičky ☹ Jo, jo není jak tatínkovi, ten si šel na basket 😠 Ale určitě naklidil a vše připravil na náš slavný zítřejší návrat - už se těším - zase všechno pobalit a vybalit 🙄

sarri
9. bře 2010

Hani, já dnes nakoupila 74 - teda nosíme ještě 62, ale už na léto.

hanula83
9. bře 2010

Sarri, to dobře znám 😉... Ty je krmíš každou zvlášť, že? Já je pořád krmím dohromady, ale nám to přestává tak dobře jít právě kvůli těm nenechavým packám, mají v nich už takovou sílu, že mi nima zadrápnou ruku a tak dlouho ji tlačí od sebe, že si tu flašku vyškubnou... Jsem na ně krátká 😉... A ty už dáváš mrkvičku?

hanula83
9. bře 2010

Sarri, já právě taky, nakoupila jsem i body s krátkým rukávem 74, ale než se to bude dát vzít ven, tak budou potřebovat 80, jak je tak pozoruju... Ony taky oblečou ještě něco i 68 i 62, ale tu 62 mají většinou už velice narvanou a některé právě už i 68...

sarri
9. bře 2010

Hani, nedávám a od toho průjmu Eliščiného ani kaši - zkusím kaši na večer zas až o víkendu (ve čtvrtek jdeme k tomu fešákovi doktorovi, tak uvidíme, co nám řekne - asi budu chtít neurologické vyšetření - přece jenom byly celkem brzy a zdají se mi být trošku lenivé). Teď, když si toho jídla zas ubraly, tak se mi do těch mrkví moc nechce - docela barvitě vidím, jak s nima u toho přes oběd dřepím nekonečně dlouho a budeme jak čuňata všechny 3.

sarri
9. bře 2010

My nosíme ještě něco i 56. Každý výrobce jiná reálná velikost.

hanula83
9. bře 2010

Sarri, to je pravda, podle čísla se člověk nepořídí, ale naše holky mají jakási velká bříška nebo co. Třeba to 68 by jim i ještě v pohodě bylo, akorát přes ta bříška je to už škrtí... Já plánuju, že tu mrkvičku jim dám zatím tak dvě tři lžičky, taky bych nerada, aby stejně 90 % skleničky skončilo na oblečkách 😉

sarri
9. bře 2010

Manžel v čudu, tak si brouzdám a ejhle kočárek v minimalistickém pojetí http://www.emimino.cz/clanky/seed-pli-se-system... teda nic tak ošklivého jsem už dlouho neviděla - všem, kterým se líbí se předem omlouvám 😀

sarri
9. bře 2010

Hani, kolik vypíjí za den?

zuzka72
9. bře 2010

🙂 Novy fotky v albíčku.

zuzka72
9. bře 2010

Sarri-ten je otřesnej.

hanula83
9. bře 2010

Sarri, připojuju se, ten je fakt ohyzdný 😖, bez vkusu... Holky vypijí cca 170 x 5... chi chi, takže zhruba 850 za den (musela jsem si vzít kalkulačku)... Je fakt, že Anička teď taky někdy frfňá a nechá zbytky, ale většinou to vypije. Elenka vždycky všechno beze zbytku do poslední kapičky 😀

sarri
9. bře 2010

Zuzi, kojná dojná - super - jsi můj vzor pro mé další potomstvo. Příště to rozkojím ve velkém stylu. Mně normálně levé prso úplně stávkovalo - vůbec se mi tam mléko netvořilo (na pravém jsem odstříkala 80 a na levém 10 - divné, že?)
Je vidět, že máš děti "v rukách" - já se prva mrňousky málem bála chytit.

sarri
9. bře 2010

To moje zlobivky jí někdy 5x a někdy i 7x. Dnes jenom 5x120 - a to ještě minulý týden dávaly každá skoro litr za den.

hanula83
9. bře 2010

Zuzi, moc pěkní chlapečci, no vidíš, jak ti to jde kojit je zároveň.. No ironií u mě je, že to břicho jsem týden po porodu měla přesně jak ty - tzn. žádné... no ale po tom šestinedělí jsem se tak rozežrala, že pak nakynulo. No a to jsem nekojila 😖

Sarri, takže plánuješ další prcky? 🙂

hancas
9. bře 2010

hanuli...já taky po porodu placka břicho a pak už zase břicho a ne a ne shodit,ale kašlu na to mám dvě krásné děti a lidem kterém se postava nelíbi at táhnou nebo ne??jsme přece matky dvojčat nebo ne

sarri
9. bře 2010

Ono plánovat se dá leccos. Člověk míní a ono se to stejně všechno zařídí jinak, ale momentálně teď bych chtěla, až by holky šly do školy ještě jedno mimčo - teda spíš páreček, ale s mojí dělohou naprosto nevhodnou pro dvojčetné těhotenství nevím, nevím - byly by to zas nervy jak špagáty 😀

zuzka72
9. bře 2010

Holky-vy řešíte břicha-ale co mi to pomůže když mám otřesnej ksicht. 😢 😀 🤐

sarri
9. bře 2010

No já jím úplně hrozně - ráno sice vzorně posnídám, ale oběd dávám až tak ve 4 a to toho sežeru moc, jak už hlady nevidím a pak spíš vínečko a olivy ....

hanula83
9. bře 2010

Hani, jasně, až budu chtít něco s tím začít dělat, tak začnu ze svojí vůle a ne proto, že by se to snad někomu nelíbilo 😒

hancas
9. bře 2010

zuzi...ty???seš blbá!!!!promin ale opravdu

sarri
9. bře 2010

Prosímtě, jsi jak modelka. Kam se hrabou silikonové krásky, co mají ksichty jakoby si mos utáhly v culíku gumičku a pohled sovy pálené po botoxu.

zuzka72
9. bře 2010

Hancas-no mám ksicht, no ale někomu se líbí, tak to neřeším. 😀 No a když se namaluju-tak jsem krásná. 😀 Jako každá-ale já se nemaluju. 😀 Když jsem dělala modeling-tak jak mě namalovali, tak jsem se pokaždé nepoznala-to jsem nebyla já. 😢 😝

hanula83
9. bře 2010

Zuzi, hele, co furt máš, vůbec nevypadáš na svůj věk, máš krásny donošeny chlapce a tři velky chlapy, na co si stěžuješ?? 😉 Mimochodem já sice nejsem na ty dudlíky "kytky", ale jak je ta fotka, jak mají kluci ty tyrkysovy oblečky a v pusinkách kytky, tak ta fotka je úžasná 🙂... My máme naprosto stejné oblečky, i s těma "botičkama", v sytě růžové, tak je taky zkusím nafotit 😉.

hanula83
9. bře 2010

Sarri 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru