Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
16. dub 2010

Moni jj,to chapu 😉 mne taky "potesilo" ze se mnou v poradne byla pani,co mela+20kg s jednim miminkem 😵 hned mi tech mych +21 pripadalo peknych 😀 😀

salu
16. dub 2010

J. Cien - a nenapadá tě něco k té Elle? Musíme mít krátké kvůli příjmení. Co si myslíš o té Lucii?

monika03
16. dub 2010

Tomu fakt rozumím 😀 - já jsem malý krpec a ještě to tak letí. Jo přiznám se- sežeru na co přijdu. ☹ K dnešnímu dni krásných osm kilo nahoře- a to ty poslední čtyři týdny- čtyři kila! Jěště chvilku a bude stačit, když se do mě šťouchne- kutálet se už budu sama! 😀 😀 😀

j.cien
16. dub 2010

Lucie se mi libi,ale je trochu z "jineho soudku" k te Anne a Elle...ale to je tezko radit jmena...kazdemu se libi jina....mne treba Linda,Tina,Lena.... 😉

monika03
16. dub 2010

Salu já jsem chtěla Nelu- ale zřejmě mi to taky neprojde!!! 😉

salu
16. dub 2010

Nela se mi taky líbí, ale taky neprošla 😒 Chlapi jedni zatracení !!!! 😎

monika03
16. dub 2010

To je pak těžký něco vybírat, když jsou tak vymyšlení, že??? 🙂

hanula83
16. dub 2010

Holky, tak jsem trochu šmejdila tady na koníkovi a zjistila jsem, že Petkan už má dávno holčičky, jasně, když termín už dávno prošel, že 🙂))... Narodily se jí na Štědrý den a našla jsem to na jiné diskuzi... Holky, já s ní musela být v porodce, prý tam byla už dva měsíce, což je třeba od konce října, což jsem byla taky. Mohla by se taky ozvat baba jedna 🙂

sarri
16. dub 2010

Tak to už je fakt na postolicování - u nás zas prší - prádlo na šňůře, děti krmím, bysme konečně mohly vyrazit a ono zaséj leje 😢

hanula83
16. dub 2010

Sarri, naprosto chápu tvoje pocity ☹ ☹ 😝

sarri
16. dub 2010

Aby vám to nebylo líto, odfoukávám mraky směr Olomouc - za půl hoďky to tam máte.

monika03
16. dub 2010

Jo tak to ti Sarri pěkně děkujeme!!! 😠 Ale naštěstí mi to nebude až tak vadit, protože už se půjdu balit a tak kolem třetí razíme do Brna k doktorce. No a na víkend zůstaneme asi raději na jihu Moravy. Holky držte mi palce a mějte krásný víkend!!!!

hanula83
16. dub 2010

Sarri, díky moc 😒 😉 ... No já budu mít stejně za chvíli návštěvu, tak třeba se to doby rozežene a pak ještě půjdem ven.

j.cien
16. dub 2010

Holky,jdu ke tchyni po pul roce...oMG,asi jsem se zblaznila..to ty tehu hormony...ma narozeniny a manzel me prosil,at jdu s nim...a ja kobyla souhlasila!!OMG,snad tam stresem neporodim 😖

hanula83
16. dub 2010

J.Cien, buď nad věcí, to zvládneš a pak budeš vítěz 🙂

zuzka72
16. dub 2010

Tak mě konečně po třech dnech zprovoznili net-prej zateklo do té antény na střeše, tak tam dnes lítali s fénem a už je to Ok. Řeknu vám, hroznej život bez netu. 😀
Pokud jste mi někdo dávali nějakou otázku a já neodpověděla, zeptejte se znovu 😝 , dočítat to teda nebudu.
Co ta Martinka? Ví se o ní něco?
Holky z Ol nemáte někdo kočár s oranžovýma stříškama a žluty deky? Já včera na městě potkala dvojky-holky a pak V bleděmodrym TWN. Nebyl to někdo z Vás?

zuzka72
16. dub 2010

Hanula-tak to já jsem taky mohla být s Petkan v porodce-co se jí narodilo?

hanula83
16. dub 2010

Zuzi, já to určitě nebyla, my máme takový světle hnědý 🙂... a ještě jsem s ním v Olmiku ani nebyla.... A kdy jsi v té době byla v porodce? Narodily se jí jednovajky holky a jména teda fakt nevím, ale pořád říkala ta Filoména a Vilemína 😉

hanula83
16. dub 2010

A měly kolem dvou kil, nevím, jak dopředu se jí narodily, ale asi moc ne.

petranela
16. dub 2010

Ahoj holky, u nás je naprosto nádherně, sluníčko, teplo, až jsem přišla domů zpocená.

U nás je to se jménama taky pořád nejistý. Celý těhu jsme se nemohli shodnout, já chtěla Simonku nebo Elenku, manžel Sáru. Nakonec jsme se shodli na Adriance. Chlapečka chtěl manžel Ondru, já Davida, nakonec zvítězil David 😉 , ale ještě přemýšlíme o Patrikovi. Já to jméno znovu nadhodila a manžel ho chce víc než Davida, teď ho musím znova přesvědčovat, že chci raději Davida. Je to hrozně těžké se shodnout a navíc mám dojem, že ti chlapi s ničím nechtějí souhlasit a trvají na těch svých jménech co vybrali oni. Asi zase nějaká chlapská ješitnost, že právě oni jsou ti důležití, kteří vybírají jména. 😨

Na pátou mám ultrazvuk, tak už jsem celá nesvá, jen hlavně aby bylo všechno ok.

Lito, taky moc držím palce, ať je malej úplně v pořádku.

Zuzko72, život bez netu je vážně strašnej, já jsem na netu závislák, nedovedu si předsatvit nemít net! Ještě že ho tak brzo u vás zprovoznili!

simonac
16. dub 2010

holky, jen tak nakukuju a přeji všem at vše dobře dopadne a at vydržíte co nejdýl 3v1 😉

betina
16. dub 2010

ahoj holky,

já vás nestíhám dočítat ☹ , ale napravím to.....jen jsem se vám dneska musela svěřit, že jsem byla na NT screeningu,miminka jsou v pořádku, žádný podezření na nemoci, jsou krásná a já jsem šťastná. jsme 14 týden a podle dr.na 90% jsou to chlapečci, já si to tak nějak myslela 😀 tak hlavně, aby se u mě drželi co nejdéle a byli dál tak hodní, jak jsou.

jinak s těma jménama, máme Verunku a tatka chtěl za každou cenu Emu, nakonec jsem v den porodu řekla Verunka 😀 a tatka dneska tak na mě koukal a říkal, že teda budeme muset mít čtvrtý, aby měl tu Emu, tak jsem řekla, at poprosí sousedku 😀

Moni, ty jsi z Brna? je tady ještě někdo z vás z Brna holky?

betina
16. dub 2010

jinak těhulky a maminky hezký víkend!

j.cien
16. dub 2010

Hola hej-tak jsem to prezila 😝
Rozhovor:Tak jak se citis Martino?
ja:No,uz je to narocne....
ona:Ale prosim te,vzdyt jsme to kazda zazila!!!!
😝 😝 😝

j.cien
16. dub 2010

Betina-gratulka k NT 😉 a k tomu pohlavi....mne na NT rekli,ze to jedno je 100%kluk...ale od te doby na kazdem UZ vidi dr.2holcicky 😵 😵 😵

betina
16. dub 2010

cien 😀 , já vím, ono je to možný, ale prostě tohle jsou kluci a basta...možná, že se mýlí dr., ale já a můj mateřský instinkt nelže 😀 😀 víš co, jde hlavně o zdraví, ale myslím si, že by to moje zlobidlo Verunka líp snesla vedle sebe kluky než holčičí konkurenci 😀

petranela
16. dub 2010

J.cien, tak Tvoje tchýně je teda fakt dost hrozná 🙄 Se nedivím, že k ní nechceš chodit. Mluví, jako kdyby věděla jaké to je čekat dvojčata...

Betino, gratuluju k úspěšné kontrole a k chlapečkům 😉 Teď budete zase vymýšlet klučičí jména, třeba se tentokrát shodnete 🙂

Já mám taky dnešní kontrolu úspěšně za sebou, všechno vypadá vpohodě, mimina váží jedno přibližně 2,5 kg a druhé 2,6 kg, jsem s nima spokojena, rostou u mne pěkně, ještě je budu ale hezky vykrmovat., no a je možný, že jim i ty čokoládičky, kterýma se poslední dobou dost láduju pomáhají 😅

betina
16. dub 2010

Petranelo, moc gratuluju k váhám miminek, to je můj sen...jste všichni šikulky. Jména už máme Honzíka a Matěje 😀

j.cien
16. dub 2010

Petranel-prima,ze na kontrolce vse OK 😉 a cokoladicky 100%pomahaji 😉 rekla bych,ze jsou primo povinne 😀 😀
Jj,mam tu pravou "tychyni",co o ni plati to porekaldo,o vzniku toho slova 😀 😀 😀 vsak to znate 😉

irminka
16. dub 2010

ahojte,

u nás dnes svítilo slunko, ale byla kosa, šla jsem dopoledne na prochajdu, tak kluky uložila do fusaků, za půl hodky deštové tornádo, já zmoklá jak kača, jdu k mamce, že tam tu naší havět nakrmíme, opět svítilo sluníčko, vyjdeme od našich a zase pršelo, tak jsme se vrátili, půl hodinky jsme počkali a když jsme vyšli, tak jsem fusaky musela hodit pod kočar a zakryla je jen dekou....tož jak u blbých 😝

Cien? tchýnku nezávidím...já ji mám moooc hodnou, jsem si ji vysnila 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru