Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika03
7. kvě 2010

Pavcahola- popravdě by mě na tu otázku taky zajímala odpověď!? 😀 Už teď si připadám jako vorvaň!!! 🙂

pavcahola
7. kvě 2010

no právě takové bříško a ted dělat nějaké pohyby no nevím,nevím.

monika03
7. kvě 2010

No asi to bude tak jak píše Ali.cka- když se chce.... 😀 Prostě funící nepohyblivý vorvaň! 😀 😀 😀 Ale chlapi to berou asi jinak- jim se většinou to bříško líbí. 😉

fiallinka
7. kvě 2010

pavčo, já jsem se na to od 6. měsíce necítila vůbec, taky jsem si připadala jak velryba a navíc jsem měla strach... a teď to není lepší 🙂, asi nebude celé těhu nic 🙂

salu
8. kvě 2010

Elly, jsou úžasní ! To bych nikdy nevěřila, že se tam dva 3-kiláčci vejdou! Závidím 🙂
Užívej miminek a rytmus si určitě najdete, neboj.

monika03
8. kvě 2010

Dobré ránko! Salu ty už taky strašíš vzhůru??? 😎

salu
8. kvě 2010

Ahoj Moni 🙂
no jo, včera jsem si nedala odpolední siestu, takže jsem tozalomila už ve 21 a dnska ráno v 5,30 budíček

salu
8. kvě 2010

Měla jsem z toho včerejšího dne takový nervíky, ale snad se to srovná. Holky se tam pěkně v noci mrskaly, až mě to vzbudilo. Ani jeden bok se jim nelíbíl 😝

salu
8. kvě 2010

Moni - budeš si kupovat tu ohřívačku a sterilizátor dopředu? já ti pořád nevím.

monika03
8. kvě 2010

No vidíš já včera sice poledňovala, ale v noci jsem vytuhla kolem půl jedenácté. No a před šestou jsem se nějak probrala. 🙂 Jak se cítíš???

salu
8. kvě 2010

U Aničky jsem nic takového nepotřebovala, kojila jsem do 2 let, čaj pít nechtěla, takže jsme pak přešly až na hrníček. Flašky taky vůbec neznám. Je jasný, že teď to bude jiný, ale ....

monika03
8. kvě 2010

No já nad tím taky pořád uvažuju, ale asi to nechám až na pozdějc.

salu
8. kvě 2010

Cítím se dobře, ale jsem taková opatrná, víš, jako nechci ani nic raději dělat .....

monika03
8. kvě 2010

To je pochopitelné, já když mi řekl o tom čípku tak jsem se snažila taky co nejvíc ležet.

salu
8. kvě 2010

Moni, Áňa je vzhůru, tak musím jít - oblíkat, snídaně ...... tak zase večer. pa

monika03
8. kvě 2010

ok. tak zatím pa a pozdrav princeznu! 😉

alsou
8. kvě 2010

No teda teď jsem vás dočetla 😀 To jsou novinky 😝
elly - krásná miminka a pěkně oplácaný
petro - no to jsou nádherné váhy moc vám to přeju

pavco já cítím pohyby už tento celý týden, ale čekám už podruhé tak je to asi dřív 😎 v prvním těhotenství jsem cítila pohyby až od 20. týdne

Jinak jsem byla v úterý u dr. a zatím vše v pořádku dokonce spodní placenta se posunula nahoru tak je ryziko odloučení placenty mnohem menčí, ale sex do další kontroly tabu ☹ Jinak měříme 16+2 A - 145g a B - 150g

pavcahola
8. kvě 2010

Ahoj holky vy teda brzičko vstáváte,já v tomhle období bych jenom spala a spala,ale vím že si to ted musím užívat,protože pak dýl už s tým spaním to nebude tak valný. 😒
V pondělí jdu na kontrolu jsem zjedavá na ty moje poklady v bříšku jak za čtyři týdny povyrostly a jestli jsou v pořádku.

salu
8. kvě 2010

Zajímavý odkaz, pokud ho teda už neznáte 😉

http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale...

pavcahola
8. kvě 2010

dobrý odkaz a pravdivý

rejchl
8. kvě 2010

Ahoj holky,tak ja se s vami prozatim loucim.Zitra asi nebude cas🙂 Mam cislo na salu tak az budu schopna,poslu info o drobeckach.Mejte se krasne a drzte se🙂

pavcahola
8. kvě 2010

ty se taky drž ahoj

betina
8. kvě 2010

rejchl, budeme na tebe a miminka myslet, abyste to co nejlépe zvládli a byli brzo všichni doma!!!!

eirin
8. kvě 2010

Rejchl, taky na vás budu myslet 😵 😵 😵 Ať jde vše bez problémů a těšíme se na návrat!

monika03
8. kvě 2010

Rejchl držíme pěstičky!!!!

alsou
8. kvě 2010

Rejchl taky na vás budu myslet a držím všech deset!

salu
8. kvě 2010

rejchl, užij si poslední den těhulkování a těš se na sluníčka. Ničeho se neboj, všechno zvládnete. Drž se. pa

salu
8. kvě 2010

Holky, J. Cien a Zuzka.o už vložily fotky, tak jukněte 🙂

monika03
8. kvě 2010

Já už kukala- krásné zlatíčka! 😉

mrkvicka28
9. kvě 2010

Holky nemáte někdo info o reichl?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru