Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

vlckulka
24. kvě 2010

Ahoj těhulky,

také jsem dnes po kontrole u Dr., ovšem těšila jsem se, že uvidím miminka na UTZ, ale tentokrát se nekonal, prý ho nechají na 30tt, tak jsem byla trochu zklamaná, ale jinak je vše v pořádku, prý hezky držím zavřená 🙂

@cepecek s tím tlakem jsem to měla také problematičtější, měla jsem 140/95 a kdyby ještě trošku povyskočil, tak mi hrozili nemocnicí, jenže měla jsem i bílkoviny v moči, pak se to ale samo upravilo a teď mám 135/80 a po bílkovinách ani vidu ani slechu 🙂

monika03
24. kvě 2010

Ahoj holky! Tak hlásím, že jsem opět na příjmu! Výsledky se dozvím po telefonu až zítra ráno.
Fiallinka- děcka budou mít v létě- holka 9 a kluk 7let. Už by měli být dle mě samostatní, ale opak je pravdou.
Pavcahola- gratuluji hrdé tetičce!!! 😉
Salu- chudinka Anička- to počasí je hnus! Jedna bouřka mě chytla po cestě a teď zase začala další. Místo toho, aby si to děti užily tak budou někde zalezlé. ☹
Cepecek a Vlckulka- gratuluji ke kontrolám! 🙂

monika03
24. kvě 2010

Holky unavená sice jsem, bílé myši ještě nevidím, ale zato mi tu nějak nesedí čas! Dle mě je 19.40 😀 😀

salu
24. kvě 2010

ahoj Moni, zrovna na ten čas koukám 😉

Tady střídavě průtrž, pak sluníčko. Ale děti jsou v pohodě, jedna mamina tam volala po obědě a my budeme po 21 hod.

monika03
24. kvě 2010

Salu tak hlavně, že tak. Je fakt, že si to asi bez rodičů užijí i tak! 😀

salu
24. kvě 2010

jo, už jela potřetí, teda jsou 10 minut od našeho domova, takže kdyby něco ..... ale tatínek to nese hodně těžce. dneska tam jel na kontrolu, jako že padaly kroupy a jestli něco nepotřebují ....... jsme jak magoři.

monika03
24. kvě 2010

Nejste!!!! 😠 Člověk nikdy nemůže vědět co se děje v takovém nečase a některé děti se bouřek bojí. Takže pokud to máte takový kousek tak bych tam taky jela, abych měla klidné spaní. 😀 Jinak mimča jsou čím dál čilejší, ne jen, že v noci bojové zápasy pokračují, ale oni už i ve dne spí jen sporadicky!!!

monika03
24. kvě 2010

Ten čas se mi fakt nelíbí- jak to vidím tak se mi chce ještě víc spát! 🙂

salu
24. kvě 2010

ja si taky po obědě nedáchla a včera jsme koukali na hokej, takže spaní nic moc. mám pořád nateklý nohy, ani ležení nepomáhá. to už ale asi bude pořád, viď?

monika03
24. kvě 2010

Nechci být pesimista, ale já myslím, že to už bude opravdu až do konce. Já dnes cítila taky hrozně moc jak se mi zvětšujou nohy v botách. 😝

salu
24. kvě 2010

já vím, jenom mám strach, jdu v pátek do poradny, tak aby mě nenechal lehnout.

monika03
24. kvě 2010

To docela chápu, ale nesmíš si to připouštět. Uvidíš bude to dobrý!!! 😉 Zrovna jsem vylezla z vany a koukala se, že mi i po vysvlečení ponožek zůstaly- mám je totálně vyryté v nohách. 😖
Ty jdeš i tento týden na velký ultrazvuk, že? Taky v ten pátek?

salu
24. kvě 2010

měla jsem jít dnes, ale šoupli mi to na čtvrtek

monika03
24. kvě 2010

Tak to budu držet pěstičky!!! 😉 Kam jezdíš- Liberec, nebo Praha?

salu
24. kvě 2010

ne ne, chodím do české lípy do nemocnice. nechodím do žádného spec. centra.

monika03
24. kvě 2010

jo, tak to máš fajn pokud je něco takového poblíž. Myslela jsem, že je to jen ve velkých městech. Ve Varnsdorfu mám sestřenici, takže tam na ten směr docela jezdíme.

salu
24. kvě 2010

fakt ??????? tak se koukej stavit !!!!

monika03
25. kvě 2010

Dobré ránko! Salu až pojedeme výletovat tak to prošpekuluju. 😉 Holky po osmé mám volat na ty pitomé výsledky a jsem napnutá jek kšandy! Čas posunuju očima a ono nic- teda stále až na ten koníkovský- ten má svůj speciální! 😀 Ale to by mi v nemocnici nesežrali. 😀

salu
25. kvě 2010

Moni, čekám s tebou !!!!

monika03
25. kvě 2010

@salu díky! Letěla jsem napsat, ale kousl se mi pc. 😠 Č. krvinky mi mizí protože mám nízkou hladinu B12, takže to v pátek odhadovala správně a k těm injekcím mám dobírat jen ty vitamíny. Fuj jsem si oddychla! 😵 Jen těch vitamínů a tabletek už beru jako důchodci! 😀

salu
25. kvě 2010

@monika03 Tak to je přece ve výsledku dobrá zpráva. Lupneš si vitamín a určitě to bude v pořádku. a do důchodu máme daleko 😀

sarri
25. kvě 2010

@salu

Slovo důchod vypusť ze své mysli - umřeš na pracovišti a prášky budeš lupat o polední pauze všechny najednou i ty ranní, co si nezvládneš popapat.

sarri
25. kvě 2010

Doufám, že se nám co skoro ozve Ali.cka.

sarri
25. kvě 2010

Já si svou smrt na pracovišti dovedu celkem barvitě představit - chystám se zkoušet slovní zásobu, když se zvedna vlna odporu, puberťáci na nebohou stařenku zaútočí i fyzicky, bráním se omoc francouzské hole, leč neúspěšně, au, děti mě tlučou holí do hlavy, když se ozve andělský vypitý a vyhulený hlas třináctileté dívenky:" Je to nelidské, takto babku trápit, už ji konečně dorazte!" a milosrdný výstřel z rukou oblíbeného žáka ukončí mé trápení. Samo, že si to pak budete moci prohlédnout na internetu, bo to jistě někdo natočí mobilem.

salu
25. kvě 2010

Ježiš Sarri 🙂

monika03
25. kvě 2010

@salu ano, jsem za to ráda! 😉
No pravda po příspěvku Sarri fakt už nechci přemýšlet co bude. To je masakr- a to jsem si já myslela, že mám bujnou představivost! 😀

fiallinka
25. kvě 2010

@monika03 super výsledky... jinak já jsem si pak v nemocnici napočítala, včetně vitamínů, magnézka apod., 30 prášků za den 🙂

@sarri nevím, jestli takový konec je dobrý, ale rozhodně je v této chvíli zábavný 🙂

cepecek
25. kvě 2010
monika03
25. kvě 2010

@fiallinka díky! 😉 No jo, jenže já jsem na to trošku lajdák a už ztrácím přehled kdy co slupnu! 😀

monika03
25. kvě 2010

@cepecek- hezký!!! Holky já nemám odvahu to fotit, si připadám proti Vám všem jako koule- by mi praskla čočka u foťáku! Dokonce včera asi dva lidi si mysleli, že už mám těsně před porodem! ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru