Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

salu
26. kvě 2010

@monika03 a bude svatba?

salu
26. kvě 2010

@beatrice7 tak já ti nevím, ale na páreček to bohužel nevidím 😒

monika03
26. kvě 2010

@salu jo tak to je ve hvězdách- tatínek by chtěl, já taky, ale nějak mi chybí čas na uskutečnění.

sarri
26. kvě 2010

Kurňa, já poučuju a vy to víte nakonec nejlíp. 😀 😀 Potřebovala bych být taky svobodná, bo jedině hubnutí do šatů by mě přinutilo nežrat. Esli to tak ale půjde dál, tož bude další příležitost, bo si asi taťka najde nekoho šlank a já budu hubnout, abych někoho sbalila 😝

salu
26. kvě 2010

Žádný spěch, taky jsem to přežila, nám rybičkám jde o klidné harmonické domácí prostředí a papír není důležitý.

beatrice7
26. kvě 2010

@sarri, řekli mi, to v tom 13tt ještě není vidět ani náhodou 🙂

salu
26. kvě 2010

Sarri, tak to by hodně litoval !!! Ví, jak jsi sportovala před těhu a přijdeš mi dost akční. Všechno se časem vrátí do normálu. Holky budou sportovat s vámi a on bude ten nejšťastnější taťka.

monika03
26. kvě 2010

No uvidíme- nějak to dopadne! 🙂
Holky jdu asi poledňovat- mimča spinkají tak toho musím využít. 😉

sarri
26. kvě 2010

Jinak mám radost, že bratři v Brně byli fakt milosrdní a v tom 37 či 38tt Aličce udělali císaře. Možná, že kdyby nebyla tolik asertivní, tak ji nechají ještě i přenášet.

salu
26. kvě 2010

@monika03 Psala jsem ohledně té obj. na kočárek a termín dodání do ČR budou vědět až příští týden. Snad to stihnou ☹ Jak jsi na tom ty na Malviku?

sarri
26. kvě 2010

Beatrice, chce to dobrého diagnostika - pohlaví vidět nejde, ale gut doktor to pozná podle toho, jak se zakládá.

monika03
26. kvě 2010

@beatrice7 tak pokud tam nic neviděli tak, že by holčičky??? 😀 a já jsem se spíš přikláněla k párečku nebo klukům. 😲

salu
26. kvě 2010

O Reddwarf žádné zprávy? Ale ta už určitě taky porodila.

***ČEKATELKY***

REDDWARF - 2. června - holčičky
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné, holčička a ???
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

beatrice7
26. kvě 2010

@ali.cka, my jsme se tady asi ani nepotkaly, ale moc moc gratuluju, až mi vyhrkly slzy, to ty hormony 😉

monika03
26. kvě 2010

@salu shodou okolností mi dnes psali, že ještě není, ale mají objednávku zaregistrovanou. No a jak jsem tam tehdy volala tak mi říkali, že nemám mít strach, že jich přijde dost.

sarri
26. kvě 2010

S těma kočárkama - bych nevěřila, že v dnešní době je něčeho nedostatek. Já včera sháněla taková ta body se sukýnkou na léto a ve 4 obchodech po strop narvaných věcma pro děti nesehnala - prostě požadovaná velikost ve dvou kusech není možno sehnat - 2 stejné nebo stejné, ale odlišné barvy taky ne.

monika03
26. kvě 2010

@salu hahá už jseš skoro v čele!!! 🙂

salu
26. kvě 2010

@monika03 há há, pak se budu smát já tobě 😀 hrozný to vidět.

sarri
26. kvě 2010

Taky myslím, že je Salu na řadě. REDDWARF to už musí mít za sebou.

beatrice7
26. kvě 2010

Jé, holky, už je jedna. Já budu muset nakoupit a něco uvařit, strašně to tu s vámi utíká 🙂

Mějte se krásně 🙂

salu
26. kvě 2010

@monika03 jo ty trička a ponožky nosím jenom doma 😀

sarri
26. kvě 2010

Dám vám jednu radu - vezmete ještě zelené makůvky, uvaříte z toho čajík a pak vám děti budou krásně spát a můžete se tu vykecávat 😀 😀 😀
Ale nemyslete, já jen tak nezahálím - jsem aktivní a cpu se u toho obědem. Mňam.

salu
26. kvě 2010

Do mě !!!!!! ženský jedny 😀 😀 😀

Ne - beru to s humorem, ještě že je zatím to datum, ale nemám vůbec nerva, nemám ...... 😖 😖 😖

salu
26. kvě 2010

@sarri a holky spinkají ???? po makůvkách 😀

sarri
26. kvě 2010

Salu,jedou židle - volalo PPL. Sláva - se vždycky těším jak malé děcko.

monika03
26. kvě 2010

@salu tak to já mám taky doma luxusní módu- tepláky a vytahané tričko, které je věčně od něčeho pobrindané. 😀 Přijde mi, že takové čuně jsem dřív nebyla, nebo je to tím břichem, že se všude cpe. 😀 No radost pohledět....

fiallinka
26. kvě 2010

jé, vy jste nakecaly...

Ali, moc gratuluju 🙂

@beatrice7 já znám pár holek s dvojkama, které na triply už nešly, když byly na NT+, ono totiž stejně jakékoliv tyhle testy u dvojčat nejsou přesné... a taky triply sice pojištovna hradí, ale nahnat tě na ně vyloženě nemůžou, pokud nechceš... jinak u toho pohlaví strašně moc záleží i na kvalitě ultrazvuku, když ho mají výborný a jde všechno vidět, tak to občas tipnou už tak brzo, ale přesně to vědí až později...

musím se pochlubit - dnes jsem měla čas vlítnout do města a za 20,- Kč jsem vyhrabala v sekáči úžasné těhotenské rifle 🙂 a za 250,- nové šaty z Nextu, taky vhodné na velké břucho...jsem nadšená 🙂

salu
26. kvě 2010

@monika03 Já se taky už nad talíř neohnu, talíř mám na břichu.

salu
26. kvě 2010

@fiallinka To je moc dobře, radost si musíš dělat !!!!!

salu
26. kvě 2010

@sarri Supeeer. To budou holky čučet 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru