Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beatrice7
3. čer 2010

🙂 Já už syna mám, je mu 13. Takže repeté po 13 letech...

monika03
3. čer 2010

No tak aspoň si to zopákneš a víš do čeho jdeš, i když to budeš mít double!!! 😀

beatrice7
3. čer 2010

No právě že už si nic nepamatuju, i v té poradně je to jiné, tenkrát ještě ani nebyly vnitřní uzv 🙂 a těch testů na všechno možný je taky víc, i ten sreaning... ale užívám si to, tenkrát jsem 3 měsíce zvracela, teď vůbec nic, tak jsem ráda 🙂

beatrice7
3. čer 2010

Teď mi volala kamarádka, že je doma, tak ať přijdu na kafe, najednou mám náplň dne 😉 😀

vlckulka
3. čer 2010

Hezké dopoledne, ačkoliv tedy poměrně hodně mokré 😖 Začínám už ten déšť dosti nelibě snášet, bydlíme u Labe, tedy pár set metrů od něj, jsme mimo zátopové pásmo, ale jak byly povodně v roce 2002, tak to došlo i sem, tak pořád koukám z okna a sleduji oblohu - mám o zábavu na dnešní den postaráno 😒

monika03
3. čer 2010

@vlckulka takže taky máš program!? Je to hnus- už to přece nemůže trvat dlouho. 😝

vlckulka
3. čer 2010

@monika03 no doufám, že už to poleví, raději bych věnovala myšlenky něčemu příjemnějšímu

monika03
3. čer 2010

@vlckulka to docela chápu! 😉 Na sobotu hlásili sluníčko tak snad to klapne!

vlckulka
3. čer 2010

@monika03 doufám, že jim ta předpověď vyjde, s vydatnýma srážkama se také nepletli, tak jim budu věřit - chtěla bych už konečně vyprat věci pro miminka 🙂

monika03
3. čer 2010

@vlckulka haha tak to já už aspoň před někým můžu machrovat, že to mám hotové! 😀 😀 😀

vlckulka
3. čer 2010

@monika03 tak to jsi dobrá, mám úplně megahromadu na vyprání a netvrdím, že by se mi do toho nějak zvlášť chtělo, hlavně nenávidím žehlení, pro nás to dost odflinkávám, ale pro mimi musím. A říkám si, jestli bych neměla začít koukat po postýlkách a všem do nich nebo jestli to mám nechat až na manželovi, ať si s tím poradí, až budu v porodnici. Máš už nějaké vybrané?

monika03
3. čer 2010

@vlckulka s žehlením jsem na tom stejně- proto jsem to tak oddalovala- strávila jsem u toho dva večery. 😝 Postýlky se mi líbily v Brně - myslím, že se jmenovaly Bedruna. No, ale zatím jsme se nerozhoupali co a jak- můj řekne- vždyť je máme vybrané, bere to tak nějak lehkovážně a furt je čas. Budu ho muset dokopat- když jsem mu včera řekla,že už klidně můžu do nemocnice tak zůstal zaražený jak prd! 😀

sarri
3. čer 2010

Holky, doporučuju postýlky http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=124305 - velmi dobrý poměr cena/výkon a ten šuplík se fakt hodí. Jo, a jako málokteré prošly testem časopisu Test. Měla jsem odkaz na ty testy, ale už ho nemůžu najít. Přidávám reálná fota - něco mám možná i v albu v lepším rozlišení.

sarri
3. čer 2010

Apropos jdu žehlit a nenávidím to - zrovna mám nakládku košilí, fuj.

monika03
3. čer 2010

@sarri díky za tip! ještě, že u nás košile nefrčí, teda já je nosím, ale teď se do žádné nevejdu tak mám klid! Takže vlastně aspoň něco pozitivního! 😀

vlckulka
3. čer 2010

@monika03 my pořád přemýšlíme o tom, jak velkou postýlku, přemýšleli jsme o těch rostoucích 140x70, které jdou předělat na dětskou postel, jenže vzhledem k tomu, že musíme do ložnice narvat dvě, tak nic moc, takže bych raději 120x60. Manžel nechává vyloženě vše na mě, ať si to vyberu co chci a kdy chci, jenže já nevím a pořád váhám, ostatně jako ve všem.

monika03
3. čer 2010

@vlckulka tak to máš dobrý- ale u nás je to taky obdobný, jen když mu pak něco ukážu tak se k tomu umí negativně vyjádřit, ale pomoc při výběru to nehrozí! 😀

vlckulka
3. čer 2010

@monika03 tak to já manželovi vždycky něco nutím a on na to koukám a jeho vyjádření ve většině případů je: "Hmm, hezký, tak to objednej, jestli chceš" 😀 Prostě je to chlap! Pořád si říkám, že mám ještě dva měsíce času, ale zároveň se bojím, abych nešla do poradny a nevrátila se až za pár týdnů s dětmi v náručí a pak jim nemusela ustlat na gauči 😅

monika03
3. čer 2010

@vlckulka taky řešení! 😀

vlckulka
3. čer 2010

líbí se mi docela tato postýlka, jenže nevím, jak je to s kvalitou http://www.kocarkyliberta.cz/?p=productsMore&iP...

monika03
3. čer 2010

tu už jsem někde zahlídla- vypadá moc hezky! 😉

vlckulka
3. čer 2010

no uvidíme, měla bych se už konečně rozhoupat a nějakou vybrat 😅
Konečně neprší a hladiny řek na jihu snad klesají, hurá - ťuk, ťuk, ťuk, abych to nezakřikla

salu
3. čer 2010

@monika03 Moni - jsi tady ?????

monika03
3. čer 2010

@salu jo!

salu
3. čer 2010

@monika03

čti - mě trefí šlak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den,
s politováním vám musím oznámit, že kolekce Bumbleride 2010 se už do ČR nedostane, další závoz bude až na přelomu roku 2010/2011 s kolekcí 2011.
Tuto překvapivou informaci jsme dostali až dnes a tudíž vám ji ihned odesíláme.

monika03
3. čer 2010

@salu to snad ne!!!!!

sarri
3. čer 2010

Salu, tak to by mě trefil.
Já to nechápu. To je nedostatkové zboží jak za komančú.

salu
3. čer 2010

volám na Malvika, mají obsazeno ☹

monika03
3. čer 2010

mě nic ještě nepřišlo! to mě asi hrábne!!!

monika03
3. čer 2010

@salu tam je hodně velký problém se dovolat!
a jak píše sarri- to je šílené v dnešní době něco takového řešit!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru