Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

basina
23. čer 2010

Jasné, že epidurál, kdybych rodila císařem. Ale pořád si myslím, že se mimina vrtí a převalují a třebas nakonec bude přirozený porod 🙂

betina
23. čer 2010

holky, já furt doufám v přirozený, ale teda nejvíc by mě naprdlo, kdyby šlo první normálně a pak se druhý bloklo a musela jsem stejně na císaře, to bych teda faaakt nadávala 😀 😀

sarik1
24. čer 2010

@salu Ahoj, tak mě odepsali z USA, že když si najdu přepravce tak by nebyl problém, ale na konstrukci jde umístit prý jen jedna sedačka kvůli šířce kočárku, to je docela naprd, ne?

sarik1
24. čer 2010

myslím samozřejmě autosedačku.. 🙂

beatrice7
24. čer 2010

@fiallinka můžu se zeptat ? Proč máš epidurál jistý ?

cepecek
24. čer 2010

@beatrice7 já už mám taky císaře jistého a epi taky na 100%

basina
24. čer 2010

@salu A díky za zprávy od Vclkulky. Doufám, že infuze pomůžou a holky si to ještě na chvilku rozmyslí. Kdybys jí psala, tak pozdravuj, ju?

monika.tdm
24. čer 2010

@sarik1 no to jsem taky resila, ze by mi ho kamarad poslal letadlem, ale letenka pro kocarek je 2krat vetsi nez cena kocarku!!!

fiallinka
24. čer 2010

@beatrice7 nevím, jestli epidurál (sice bych ho chtěla, ale s tou trombofilií to není úplně jisté), ale císaře skoro jistě, protože jsem už jednou císařem rodila a pokud bych rodila u nás v nemocnici, tak mne nenechají rodit normálně, měli by strach z prasknutí jizvy...

no jinak vám řeknu, že fakt nevím, proč jsem si platila screening v prvním trimestru, protože na ten další ultrazvuk mne objednali až 17+6, to je ještě skoro 3 týdny... jsou tam svátky, doktor tam není... takže vidím, že se budu stresovat ještě o to dýl...

fiallinka
24. čer 2010

Tož holky, su nasraná ... nejdřív mne po tom NT+ vystresovali, že na odběry na triply mám jít v prvním možném termínu a pak hned volat a co nejdřív mne objednají na ultrazvuk...jo, tak dnes jsem na triplech byla, se sestřičkou jsem se opět pohádala (jsem 15+2, podle sestřičky je to moc brzo a podle Predika je to naprosto ok), a když jsem tam volala...tak: do pátku výsledky nebudou, pak jsou státní svátky, pak tu pan primář nebude...takže budu na ultr. až 17+6 a do té doby mne jebne. Na druhou stranu to asi nebude tak hrozné, když s tím nespěchají 🙂

monika.tdm
24. čer 2010

@fiallinka Tož to jsou kreteni!!!

fiallinka
24. čer 2010

@monika.tdm ani mi nemluv, nejdřív mne vystresujou a pak času dost... no nic, budu uvažovat pozitivně a příští týden se pojedu podívat do Brna na ty kočárky, mám tam ségru, tak udělám velkou návštěvu na tři dny...

nejedete někdo? Jestli jo, tak mne poznáte - budu tam i s Jurášem s výrazně zeleným kočárkem 🙂

monika.tdm
24. čer 2010

@fiallinka Ja uz kocarek mam!!!! 😉 Ale na zmrzlinu bych treba sla, ale jsi daleko!!! ☹

bubisek
24. čer 2010

@fiallinka Tak to by me nasralo taky.
Ja jdu na ten utz v 16.tydnu v terminu 16+00 a krev na tripply mi budou brat pri tom.
17+6 to uz bych me jeblo. Hlavne jeste doposud mam intervaly mezi jednotlivymi utz 4 tydny,tak uz jsem strasne nedockava. Pak uz doktorovi reknu,ze chci kontrolu casteji,nejlepe jednou za 14 dni.

Holky,co vsechno se sleduje tim utz v 16.tydnu? Ja jen,na co se mam zamerit a kdyztak mu pripomenout,aby se na to podival.

fiallinka
24. čer 2010

@monika.tdm jj, to jsem ☹... bohužel...

fiallinka
24. čer 2010

@bubisek víš co, on se ten velký ultrazvuk dělá až ve 20. týdnu nebo okolo něj, takže tipuju, že to u tebe bude jen nějaký "obyčejný" ultrazvuk... u toho velkého kontrolujou, co se dá 🙂, těžko říct... u nás trval i ten velký minule jen pár minut a vše bylo ok a ani nevím, na co všechno se dr. díval...

bubisek
24. čer 2010

@fiallinka No tak si aspon necham vykoumat pindiky nebo pipinky🙂

betina
24. čer 2010

Fialli, no comment,a le NT ti vyšel dobře ne? já myslím, že u těch dvojek se chodí do 20.týdne jednou za měsíc na kontrolu a pak po 14 dnech, teda aspon u mě to tak je a co jste tady psaly, tak myslím taky. Jinak Fiali, asi se na té výstavě uvidíme. my jsme z Brna a taky se tam chystáme a neuvidíš mě podle sytě zelenýho kočárku, ale uslyšíš nás podle toho, kdo tam bude lítat a dělt největší bordel-Verunka 😀
Salu, ano, moc pozdravuj vlckulku, at hezky nabírá váhu a odpočívá..holky jsou bojovnice a parádnice, těm se nakonec nikam chtít nebude 😀

holky...chytá mě depka a už jsem protivná sama sobě. nějak mi ted nebývá dobře, dneska migréna jak prase, pořád ty průjmy a hlavně tedka ta depka z předčasnýho porodu, přitom jsme s klukama domluvený, že nevylezou do 36.týdne 😀 v červenci jedu asi na celý měsíc s malou k babičce, ona bude mít volno, takže by mi pomohla a holky ani nevíte, jak jsem vděčná, ted Verču nedávám, fakt zlobí a utíká mi a já mám strach pořád za ní běhat s tím břichem. nevím, všechno na mě padá a bojím se o kluky, aby vydrželi u mě co nejdýl..promintě, že nepíšu nic hezkýho, ale víte, že jsem se vždyck snažila být optimista, ted to nějak nejde....a to je teprve 23.týden, co bude dál... ☹

monika.tdm
24. čer 2010

@salu Cauda!!! Chtela jsem se ti zeptati, jestli te ty otekle nozky boli, me natekl pravy kotnicek a docela to mam citlive a bolave!!!

sarri
24. čer 2010

@betina
Beti, mě chytal průjem po Magnosolvu - hořčíku - jenom jsem to požila, tak do 10 min., max. půlhodiny účinek - a opakovaný a na migrénu - teda nic pořádného se v těhu nesmí - já jsem pila kofolu - kofein to trošku může zmírnit.

jitakl
24. čer 2010

ahojka holky chtěla jsem se zeptat nevíte na kdy plánují naší politici zrušení toho porodného?

sarri
24. čer 2010

@jitakl
Jiti, tak to je ve hvězdách - to byl jenom nějaký návrh, co míní prosazovat vládní strany...

jitakl
24. čer 2010

@sarri jestli to uzakonějí tak dříve jak v lednu to nebude si myslím ale to nám s termínem 9.1.2011 bude stejně k h..... 😠

lenca78
24. čer 2010

ahoj holky, jdu vas sem narychlo pozdravit. Novinka u me - jsem zaregistrovana v porodnici na Bulovce 🙂
A taky jsem dneska vyzkousela to tehotenske cviceni, zatim se citim fajn, zada odblokovany, tak uvidim, jak mi bude zitra. Preju hezky vecer.

salu
25. čer 2010

ahoj ženský, hádejte kde jsem 😎 na pláži u moře, nožky mám nahoře.
Budíček je tady v 5 hod., máte plný servis, strava výborná .... 😀

Tak je vám to asi jasný, vyšly mi dost blbě bílkovina v moči a kys. močová z krve, takže "si vás tady paní necháme".
Holky se mají dobře, jde spíš o můj zdr. stav. Chodím 3x denně na natáčky, ráno a večer mě ještě poslouchá sestra tím přenosným poslouchátkem, pořád tlak, moč, odběry. Pokud ty hodnoty polezu nahoru, tak to ukončí císařem (holky jsou obě KP).

Mám tu noťase, tak pokud to půjde, budu psát.

Vlckulka se drží.

salu
25. čer 2010

@monika.tdm to teda bolí, jsou jakoby k prasknutí. chodím jako kačena. a v tom ohybu jak končí chodilo a začíná lýtko fialová rýha - kůže suchá, na nártech výrazně tmavší tělová až někdy fialová. pravou mám horší.

salu
25. čer 2010

@sarik1 to je blbost! jdou tam 2 autosedačky, jedna je výš, druhá níž. Bohužel tady nemám tak rychlé připojení, abych ti hodila nějakou fotečku.

cepecek
25. čer 2010

@salu je je je ty se ale maš, a neboj holky už jsou velké tak by to bylo Ok. Držím ti palečky....

sarik1
25. čer 2010

@salu tak já nevím..... mě tak dali vykřičník, tohle napsali, !!!! Indie Twin can only accommodate one car seat at a time. Tak mám v hlavě maglajz....

sarik1
25. čer 2010

@salu fakt se divím, protože tohle mě přímo napsal výrobce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru