Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

broukb
3. črc 2010

Salu moc moc ti gratuluju ke krásným zdravým holčičkám 😉 jste šikulky, že jste takle hezky vydrželi!!!
Moni.tdm teď už je to na tobě 😀 😀

alsou
3. črc 2010

SALU také moc gratuluji je to super 😀 😀 Těším se na další zprávicky 😀

cepecek
3. črc 2010

salu - veliká gratulace k holčinkám, moc ti to přeju 🙂

basina
3. črc 2010

Ahoooj holky, tedy hlavně Salu, taky jsem z toho na měkko! krásná zpráva! Moooooc gratuluji a Barunce s Eliškou přeji do života jen to nejlepší! a Tobě Salu ať je všechno v pohodě a jdete brzy domů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a úžasné, že holčinky už sají... juj, gratulace!!!!

basina
3. črc 2010

@jitakl ahoj Jitakl, tak se setri a at je dobre! Nohy nahoru, nejakou knizku a mysli jen na same dobre veci! Drzim pesti!

basina
3. črc 2010

@monika03 Ahoj Mončo, hezke zpravy. Asi "holky zapomnely", ze Vam se ukazovat mohou 🙂 🙂. Jinak u nás se taky moc prcci ukazovat nechtěli. Prosila jsem doktorku, at alespon oblicejicek ukaze ... a ona rikala, zenska, mate bricho plne deti, ale oblicejicek videt neni ..... ale tady je UCHO krasne ucho a tady je druhe, vidite? ... 😉 😉 Jinak holcicika je hlavickou dolu, klucik KP, oba jsou macci (asi nam pani dr. pri mereni prala) - 1,9 kg a stale to vypada na cisare.
@monika.tdm Prvni v tabulce, si delas srandu? Fakt? Doufam, ze ja nejsem druha.... .. asi jeste Vlckulka, ne? juj, nejak se to krati!!!!!!!!!
Tak ja si pujdu prat miminkovske veci..... 🙂 , abych všechno stihla.... 😉

alsou
3. črc 2010

Tak holky doufám, že jsem našla seznam se všemi změnamy, to nám tady bude salu chybět😀 Ta tu vedla evidenci🙂

***ČEKATELKY***

MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné holčičky
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, chlapec a holka?
PAVCAHOLA - 23. října - kluci
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* ROK 2011 *

ANNAMAT9 - 6. ledna -
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???
JITAKL - 9. ledna -
LENCA78 - 9. ledna -
JARA - 11. února -

monika03
4. črc 2010

@basina to je hezký- vám ucho nestačilo vidět??? 😀 😀 😀 No jo čím jsou mimča větší, tím jsou asi stydlivější. 😉 No jo jste těžší než my- budem muset nabrat na obrátkách a dohánět! 🙂

rozara
4. črc 2010

Ahojky kolegynky 🙂 😉 muzu se pridat? Cekam dvojvajecna dvojcatka a jsem ve 2O tt. Termin mam 17.11. Zatim jsem pribrala 5 a pul kg. Pristi tyden jdeme na srdicka-ECHO. Nevim co me ceka,asi sono?

alsou
4. črc 2010

@rozara tak tě vítám. 😀 Já už jsem přibrala 10 kg, ale to neni tak hrozné na to jak vypadám mám břicho jako slon 😀

jsi v tabulce

***ČEKATELKY***

MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné holčičky
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, chlapec a holka?
PAVCAHOLA - 23. října - kluci
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
ROZARA - 17. listopadu - dvojvaječná
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* ROK 2011 *

ANNAMAT9 - 6. ledna -
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???
JITAKL - 9. ledna -
LENCA78 - 9. ledna -
JARA - 11. února -

rozara
4. črc 2010

dik za zarazeni. Ted uprostred tehu se pribira dost. Ja jsem byla vzdycky hrozne na sladky a ted ani moc nemusim.Ale ne,ze bych si vubec nedala. Hlavne ted nanuky a zmrzliny. 😎

broukb
4. črc 2010

@alsou musim se smát...napsala bych úplně stejnou větu :D taky 10 a taky břicho jak slon :D

betina
4. črc 2010

Salu, obrovská gratulace k holčičkám, tak ted !jen " to zdravíčko a at jste všechny brzo doma s rodinou! ještě jedna velká gratulace!

fiallinka
4. črc 2010

@rozara ahoj, vítám tě 🙂, jj, ty srdíčka, to je jen ultrazvuk. A napiš si do profilu těhotenství, jestli se ti chce, ať vidíme, v jakém jsi týdnu 🙂..

rozara
5. črc 2010

Doufam.ze nepribiram malo. Ale bricho teda mam!

alsou
5. črc 2010

@rozara To víš, že nepřibíráš málo 😀 Já mám spíš opačný problém 😝 Ale teď koukám do tehu průkazky tak jsem měla ve 20+4 šest kilo nahoře no a teď mi to skáče co týden to jedno kilo nahoru ach jo 😀 😝
Já jsem v prvním těhu přibrala skoro 20 kg, ale něco mi zůstalo 😅 Tak jestli přiberu zase tolik tak se neunesu 😀

rozara
5. črc 2010

S dvojcatama muzes(musis( tolik pribrat. 😀 Je fakt,ze od pulky se pribira nejvic! Ja jsem u prvnino pribrala 13 kg a vaha mi sla krasne dolu,protoze jsem dlouho kojila a dcerka byla moc ziva a nespava.

jitakl
5. črc 2010

Ahojka holky tak se hlásím celá rozlámaná z postele ale snad už je nám trochu líp. Opět jsem začala zvracet ale jinak už je vše v pořádku těším se na pátek to jdu k doktorovi tak snad řekne že je vše ok zatím se tady mějte....
Salu gratuluji ke krásným holčičkám přeji hodně zdraví

basina
6. črc 2010

@monika03 Ouška byla fajn, ale to víš, já čekala, že nám spíš budou mávat 😉 To víš, naši prcci jsou o fous starší, tak musí být taky těžší....
@rozara, vítám. S váhou jsem si rozhodla starosti nedělat, neb už mám 20 kilo nahoře ( z toho asi tak 3,80 dětí).
@jitakl Je dobře, že ti je líp, ale proč k tomu ještě zvracíš????

monika03
6. črc 2010

Ahoj holky!!!

@rozara též tě vítám! 😉

monika03
6. črc 2010

@basina to jsem čekala taky nějaké vřelejší přivítání a ono nic! 😀 Jinak váhu už jsem vzdala, do fotoblogu jsem hodila fotku z neděle- jen pro představu koule. Taky už mám nějakých 18kg nahoře!!!! 😝

pavcahola
6. črc 2010

Ahoj holky tak jak prožíváte prodloužený víkend?Já jdu zítra na cukrovku doufám že mi ji nenajdou. 😒 A chci se zeptat když natečou nohy tak co s tým děláte?

monika03
6. črc 2010

@pavcahola já z cukrovky měla též obavy, protože mi v těhu fakt sladké chutná. Nohy mi začaly natékat docela brzo- občasně kolem cca 21tt, no a teď od cca 27tt už hodně. Nejúčinnější je odpočívat s nohama nahoře. Já jen po chvilce stání či chození mám nohy jako slon.

pavcahola
6. črc 2010

@monika03 týjo tak to je hustý mě teda jenom zatím trochu,ale nemají natíkat z vysokého tlaku?

monika03
6. črc 2010

@pavcahola já myslím, že je to tím jak přibíráš- přece jen je to zátěž a tím horkem, to tomu určitě nepřidává. Dnes polehávám tak mám jen nafouklé nárty. 😀

jitakl
6. črc 2010

@basina ahojka... jo holka to by mě taky zajímalo ted jsem zjistila že nemohu jíst sýr asi ho mrnatka nemají prozatím rádi

rozara
6. črc 2010

Ahojky. Co se tyce tech nateklých noh,tak my tady to mame vsechno tuplovane! 😀

rozara
6. črc 2010

Holky,taky máte jedno mimi menší než druhé??? Já to tak mám od začátku.

fiallinka
6. črc 2010

@rozara to je normoš 🙂

monika03
6. črc 2010

@rozara jak píše Fiallinka- to tak bývá! Ty naše míma držely pořád stejnou laťku jak váhově tak mírou a teď má jedno 1,7kg a druhé 1,55kg. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru