Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

majka07
13. zář 2010

@mikii 😀 😀 😀 Já teda holku v růžovém nechtěla, prostě se mi to nelíbilo, pak jsme něco dostali a na růžovou totálně ulítli 😀 😀 😀 jak už to tak bývá.

Jj pleky babylove z DM jsou taky dobré

monika.tdm
13. zář 2010

@majka07 Jsou dobre, ale pro nase dvojcata velke!!! Maji je jeste po prsa, pampers je dela nejmensi myslim ty 1 , 2-5 kg a nekupujte do zasoby, protoze se vam muzou po nekterych osypat!!! My jsme mely jeste pred tydnem bella, nulky, ty jsou pod 2 kg a maji je jen v lekarnach u porodnic!!! Teda ze se vam montuju do diskuze!!! 😉

broukb
13. zář 2010

Ahoj já mám koupené 1 balení Pampers premium care (prostě ty nej) 1 což je 2-5kg chtěla jsem radši na začátek lepší aby se mi chuďátka neoprudili hned na začátku.Jinak pak zkusím Babylove z DM jak píšete, ty mám i ty čtvercový jednorázovky a zkusila jsem i ubrousky. Pak mám klasiku pampers 3-6kg jeden balík a včera měli v albertu akci tak jsem koupila 3 balení 3-6kg sleep and play 😖 (měli je za 150,- ) tak doufám, že je aspon spotřebujem když píšete,že nic moc 😅 No a ještě tam měli v akci pampers sensitiv ubrousky 4+2 zdrama..takže jsem měla radost jak jsem dobře pořídila 😀

majka07
13. zář 2010

@monika.tdm no to je fakt. Nejmenší jsou snad jen pampersky. Já na začátek koupím pampersky a pak budeme dokupovat, experimentovat nebudu, jedině kdyby nám pampers nevyhovovali až budou větší budu to střídat s DM jinak ostatní mi nic neříkají 😀

atreides
13. zář 2010

ještě k těm plínám, osobně mi přijde, že ze začátku nejde tolik o to, aby hodně pojmuly, páč děti přebalujete co dvě hodiny, to spíš až budou spávat celou noc, tak je důležitý, aby neprotekly
na Sleep and Play mi osobně vadila ta parfemace, kdo ví čím to je napuštěný 😒
ubrousky jsem měla nejraději Nivea Care, ale jsou drahý jako čert 😝

monika.tdm
13. zář 2010

http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/bella-baby-happ...

Tyto maji i v porodnici u Apolinare!!! No Barunka mela 1850 kdyz jsme sly domu a kdyz jsem ji dala pampers, tak to mela plenku i šálu v jednom!!! 😀

darma
13. zář 2010

Ahoj, všechny vás zdravím, přidám se k diskuzi o kosmetice
- na malýho jsem měla první plenky Pampers premium - dvě balení. Pak jsem zkoušela různé značky - Pampers sleep and play taky nedoporučuju, ale aktive baby nejsou špatný, ale jsou dost parfemovaný, tak někomu můžou vadit. Nakonec jsem si oblíbila Huggies a tu těch jsem zůstala celou dobu a měli jsme i tréninkový kalhotky Huggies a taky super.
Na prdelku doporučuju Welledu, je sice drahá,ale suprová. Krém na tělo Nivea. Zpočátku jsem koupala jen v obyč vodě bez ničeho, asi ve 4 měsících mýdlo Welleda. Ubrousky jsem měla Nivea senzitive.
Do porodnice jsem toho taky moc neměla, dneska to není problém kdykoli dokoupit - když máte někoho, kdo vám tam dojde 🙂
Jinak momentálně se mi líbí kočárek TFK twinner twist - ale nejspíš koupíme už jetý.
Zítra jdu na kontrolu a pro průkazku, tak doufám, že tam budou stále dva mimísci a v pořádku 🙂

monika.tdm
13. zář 2010

my jedeme v sebamedu, taky drahy, ale super!

anevin
13. zář 2010

Ahoj.Ráda bych se přidala,zatím jsem jen pročítala 🙂

majka07
13. zář 2010

@anevin vítám Tě.

U M. jsem jela na začátku v normoš v sádle, pak jsem měla mlíko od dr. a koupel jsme měli bubchen.

gilotek
13. zář 2010

@broukb když ono není záruka že se ti mímo neoprudí i po těch nejlepších plenách, jak jsem psala, u Martina jsem smýšlela stejně a dopadlo to strašně 😠

majka07
13. zář 2010

gilotek má pravdu, kámoška to měla stejné, nejlepší plíny pampers dle testu a malá opruzená a děsný a jediné které jim vyhovovali byly obyčejné tesco, které teda třeba nám vůbec. Ani hagísky. Prostě každé mimo je jiné a já doufám, že dvojky budou stejné, kamarádka má dvojky a na každé musí mít jiné pleny 😀 😀 😀

gilotek
13. zář 2010

@majka07 no ještě kupovat každýmu jiný plíny 😠 😀

broukb
13. zář 2010

holky z ničeho nic mě začali zase bolet ty kosti, ale tentokrát fakt extrémě..nemůžu ani chodit jak to bolí 😢 😢 se úplně bojim pohnout ☹

kutcher
13. zář 2010

Ahoj holky, já se vám nechch do ničeho montovat, ale po Pamperskách se oprudí nejvíc kojenců a batolat, pohybuji se ve velkém okruhu maminek a jako nejlepší byly vyhodnoceny plenky Háppy, mají dokonce vystřiženou část pro pupeční pahýl a jsou teda bohužel taky dražší, ale taky pro nejprťavější mimi. Náš malej se z Pampers už v první den života oprudil a nemůže je dodnes. Nechala jsem je na vl. náklady dát na rozbor a teda ty bych nedala ani nepříteli, jinak pardon, že jsem sem vlezla.

gilotek
13. zář 2010

@anevin ahoj 😉

tulanek
13. zář 2010

Ahoj holky,jeste jednou diky vam vsem!!!! 🙂
Jste moc hodny,ze nam drzite pesti,dnes uz jsme byly za holcickama a byla u nich uplne skvela doktorka,konecne opravdu doktorka na svem miste,ktera mi vsechno vysvetlila,odpovedela ochotne na kazdy dotaz....V tydnu tam byla doktorka,ktera mi rekla,ze jedna z holcicek ma arytmii,ale ze ted nevi ktera,ze specha a cago belo,jsem byla uplne v pr...No a nakonec to nebyla zadna arytmie,jen sok z toho sviceni proti zloutence u Sašenky,jak se lekla toho modryho svetla,by se ve me fakt krve nedorezaly 😠 😠 😠 😠 samozrejme,ze jsem stastna,ze t nic nebylo,ale ten sok byl zase hroznej...

Ale ke dnesku,holcicky opet pribraly,Sašenka-1770g,Sofinka 1550g,vsechno v poradku,behem dneska ci zitrka by jim meli odpojit i sondicky na doplneni vyzivy a mely by uz papat jen samy 🙂 selest u Sašenky se lepsi,vcera uz zadny neslyseli 🙂 A Sofinka to je ditko akrobaticky 😀 co ta dovede provadet s nozickama,rucickama a jeste u toho vyplazuje jazycek az na spicku bradicky 😀 s Sašenka je klidnější 🙂 no a kdyz vsechno dobre pujde,behem pristiho tydne,mozna uz zacatkem,by mely dat Sašenku do normlani postylky,tudiz ja bych mohla na hostinsky pokoj a prikladat a ucit se 🙂 a Sofince to bude trvat trosicku dyl,jak je mensi,ale je strasne sikovna,snasi vsechno vyborne,takze uz snad bude taky brzo u maminky 🙂 ted proste jen,aby se uz opravdu vsechno jen lepsilo a budeme z tech nejstastnejsich rodicu na svete!!!! 🙂

Jeste se nekdo ptal na odsavacku,tak mame Medelu mini electric plus,je vyborna,je na obe prsa najednou,takze me zbytecne pri odsavani jednoho kuzlete neutika mlicko u druhyho a hlavne to strasne setri cas 🙂 vim,ze Medelu tady doporucovalo vic holek 🙂 a odsavala jsem s ni hned od zacatku i v porodnici hlavne,tak jsou na ni kuzlata zvykly 🙂 a kosmetiku mame nakoupenou Sebamed...Plinky Pampers a Rybilku na prdelku+vlhceny ubrousky Rybilka,Huggies a Fixies,ty jsme dostaly 🙂

Jeste jednou vsem diky a drzim pesti vsem dal a dal,strasne rychle ten cas utika,drzte se!!!!!!!! 🙂

gilotek
13. zář 2010

@kutcher díky za zkušenost, ty pampers za mě také ne-e.

Vím, že ty happy měli v nemocnici, když jsme tam s Martínkem v jeho 14 dnech leželi na dětském a byli taky fajn. Jen jsou dražší no. Ale ty výřezy na pupík mě zaujaly 😉

gilotek
13. zář 2010

@tulanek ahojky 😉 No holčičky jsou nádherný 😵 Jsem ráda, že je u vás vše v pořádku a myslím na vás 😉

monika.tdm
13. zář 2010

@kutcher No ty jsme pouzivaly my, jenze mezi 0 a 1 je velky rozdil!!! 0 uz mame male a 1 velke, takze zatim pampers!!! 😉

kutcher
13. zář 2010

@gilotek Mě se ty výřezy na pupek líbily taky - i když pahýl odpadl, kolikrát tam zůstal takovej ten suchej zbytek a ten se nám v jiných chytal o plenu u těhletěch v poho, ty voňavý sáčky na plíny taky zajímavý, v Hypernově na ně bývali často slevy. Pak jsme vyzkoušeli Huggies taky supr, Teskovky dobrý, ale občas pročůratelnější, DMkovky taky průměr, ale dost tam praskaj ty gumičky u nožiček a pleny z Lídlu a Penny lehce podprůměr, ale taky použitelné. Člověk prostě musí zkoušet... @monika.tdm já viděla i velikost 0+

mikii
13. zář 2010

@majka07 no já právě taky. Vždycky jsem si říkala,,že když budu mít holčičku tak žádné růžové.Byla jsem na ni úplně alergická. Ale pak mi přivezla kámoška tašku samých růžových a už jsem jiného názoru.

@monika jé já ani nevím že jsou nějaké bela happy , Ale asi se nedají normálně koupit. Jen v těch lékárnách??
No já budu mít asi taky malé mimča. Ale to se mi líbí tak to mela plenku i šálu v jednom!!! 🙂 🙂 🙂

Holky,tím jak jsem uvězněná doma,tak to musím hledat jen po netu a pak posílat manžu. Ale hlavně musím vědět kam ho pro co poslat,jinak je to průšvih...chlap jak neví,tak si asi ani neporadí ....




monika.tdm
13. zář 2010

@mikii no my jezdili po lekarnach markety maji az od cisla 1, nabo pak pres internet

matteka
13. zář 2010

@tulanek ahoj Tuli, holčičky jsou moc krásný - málem jsem se rozbrečela. Jsou tak malinkatý, moc na vás mylsím, ať už jste doma všichni spolu!!

mikii
13. zář 2010

@anevin ahojky taky tě vítám..

@tulanek holčičky jsou nádherné ...prosimtě v kolikátém tt jsou narozené? moc držíme palečky ať to pokračuje krásně dál.....

takže se teď budu pídit po těch bela, dokonce jsem někde četla že někdo sháněl nějaké body.

mikii
13. zář 2010

@monika.tdm no ale v tom odkazu jsou 0-2 kg ? to jsou jako ty 0 ?? a cena vychází 3,30 Kč ? jeto asi trošku dražší,ale to už jsou v akci. Nevím kolik budou stát v lékárně ??

tulanek
13. zář 2010

Dekuju za pochvaly holky!!Me uz tak majinky nepripadaji 😀 ale kdyz jsem holcicky videla poprve,byla jsem upln ehotova,z eto neni mozny,ze jsou tak majinkaty,tyden pryc a uz jsou to poradny zensky 🙂 🙂 tajik fotky ze dneska 🙂 B-Sofinka,A-Sašenka 🙂 sondičky na vyzivu jim dnes, max zitra vyndaji 🙂

tulanek
13. zář 2010

@mikii No v prukajde jsem mela 32+6,ale vsude jinde po porodu mi psaly,ze jsou narozene ve 34tt,takze to moc nechapu,asi daly dohromady velikosti,posledni ms atd...A dekuju!! 🙂

monika.tdm
13. zář 2010

@mikii No to jsou ony, my je kupovali Za 200!!

monika.tdm
13. zář 2010

@tulanek Ty jsou!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Berušky!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru