Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

dana24
20. říj 2010

Také gratuluji k miminkům 🙂
My máme Teutonii Cosmo team alu 2010..Chtěla jsem kočárek který je prostorný,má velký kola a zároveň projede 80 tkama dveřma.Jinak by jsem byla namydlená a musela ho skládat před panelákem,což by bylo skoro neuskutečnitelný..Akorát ještě zbývá dokoupit vložné tašky,aby jsem mohla mimi přenášet do výtahu,protože budu muset parkovat v kolárně... 😖

majka07
20. říj 2010

@beatrice7 to nebyla taška u kočárku??? Já už pomalu myslela, že teď je snad součástí kdejakého....co jsem procházela tak většinou byla. Dokonce aj síťka na hmyz.

My máme kočár z druhé ruky, krom pláštěnky tam bylo vše.

beatrice7
20. říj 2010

@majka07 Taška u kočáru nebyla, ani pláštěnka, ani síťka proti hmyzu... Teutonii Cosmo team jsme taky chtěli, ale tenhle kočár vyhrál. Autosedačky máme Maxi Cosi Isofix, použité po jednom dítěti od známých, kteří určitě nehavarovali a nechali nám je za hubičku. Chtěli jsme Isofix, jen se to do toho auta nacvakne a je to.

chrobacek
20. říj 2010

@beatrice7 ahá tak to je supr no zkusím 🙂

chrobacek
20. říj 2010

@eshta děkují moc 🙂 moc jsme si ten páreček přáli, tak jsem ani nemohla věřit, že to vyšlo

chrobacek
20. říj 2010

@kathy.skal já mám za měsíc 3 kila na hoře asi to ted povalí rychleji... doufám, že mě si dr. nechá a nepožene mě do řádné rizikové poradny 😉 jdu na KO zítra... a dnes ještě jdeme na hrazený utz na srdíčka

jinak jsem koukala jak řešíte tu kosmetiku na koupání kamoška koupe v tomto http://www.eone.cz/product_detail.php?product_i... a už nenatírá ničím dalším po koupeli

majka07
20. říj 2010

@beatrice7 taky by to mohli dávat automaticky 😀 že

beatrice7
20. říj 2010

@majka07 no jasně 😉 že je to nenapadlo 😵

kathy.skal
20. říj 2010

@chrobacek no ona ta moje mudra už je taková důchodkyně, tak se asi bojí, aby něco nezanedbala. Akorát, že tu rizikovku vede její syn, tak se teď budu muset capit před chlapem 🙄 😠

Jsem zvědavá, kam až se ta váha může vyšplhat - to jsem si pořád libovala, že moc nepřibírám...a to mám za to 😠 A tiše závidím páreček chrobáčku 😉

chrobacek
20. říj 2010

@kathy.skal ahá takže nic moc, co ? ale lepší přežít chlapa a být po pořádnou kontrolou jak aby se fakt něco zanedbalo... no já jdu zítra tak jsem taky zvědavá zda je všechno OK, ale předpokládám, že jo protože mi nic nechybí 🙂
no víš co .. hlavně at jsou děti zdravé jestli jsou to kluci holky ... je to fuk, ale tak přání holt bylo vyslyšeno 🙂

mikii
20. říj 2010

Ahoj holky,
tak já byla dneska u zubaře a dopadla dobře.
Ale ještě jsem se stavila v Ikeii a než jsem došla domů,tak jsem měla mokré kalhotky a trošku i kalhoty. Myslíte,že by mohlo jít o plodovou vodu??

@beatrice7 můžu se zeptat klik jste dali za tu autosedačku Maxi Cosi Isofix ?

mikii
20. říj 2010

@provazek ještě jednou velká gratulace 🙂 a mimina jsou krásná ..

eshta
20. říj 2010

@mikii Čauky mikii! S těma kalhotama - dost častá je těhtenská inkontinence 😕 😕 😝
je to normální a já jí trochu teď trpím taky, ale pak to zase přejde.. 🙂
kdyby se ti zdálo, že jsi mokrá nějak moc, tak jeď do porodnice a oni ti udělají test, zda je to plodovka..

valmark
20. říj 2010

@chrobacek moc gratuluju k párečku. Také jsme si přáli holčičku a klučíka, ale tak budem mít klučíky dva, no 😉
Hlavně, když bude vše v poho.

mikii
20. říj 2010

@eshta díky. No posledně mi dal dr.nějakou vodičku,abych si udělala jako test na plodovku. Ale bohužel, jsem neměla z čeho to dneska udělat. Ale zítra jdu na ko. tak mu to řeknu,snad to nějak pozná. Ale docela jsem byla v šoku, že už bych měla valit do porodky...

mikii
20. říj 2010

@valmark no vidíš a já zase chtěla holky a budu mít párek 🙂

eshta
20. říj 2010

@valmark
@mikii Holky, ono je to jedno..počkejte, až budete mít mimča u sebe 🙂 🙂 kluci, holky, je to fakt jedno 🙂

eshta
20. říj 2010

@mikii Tak přeju, ať ti ta kontrola dopadne dobře a nikam do nemocnice tě ještě nepošle 🙂
ale uvidíš, že to dotáhneš ještě daleko..jen dost odpočívej..

mikii
20. říj 2010

@eshta no dneska jsem nakoupila nakonec tu přebalovací podložku v ikeii. A taky ty ručníky za 5Kč jsou super. A pár drobností a dokonce i plyšáky ...

A posílám aktuální 5kg bříško 🙂 🙂 🙂

eshta
20. říj 2010

@mikii Jeee, pěkný bříško! A taky už pěkně roste 🙂 🙂 🙂
Tak posílám taky, aktuální bříško ze včera 35+3tt 🙂 už se s ním tak ňák divně pohybuju 😅 😅 😕

petra7788
20. říj 2010

Dnešní ultrazvuk z Českých Budějovic

eshta
20. říj 2010

@petra7788 Hezcí mini mimoušci ! Tak ať pěkně rostou 🙂

petra7788
20. říj 2010

@eshta
Díky.To doufám 🙂

atreides
21. říj 2010

dobré ráno 🙂
zrovna vyrážím na cukrovku 😝 po ní KO, tak se tu mějte hezky a pěkný den 😵

atreides
21. říj 2010

@eshta moc ti to sluší! 😵

majka07
21. říj 2010

Hezké ráno

hezký bříška hezčí mimísci, ať hezky rostou.

@atreides hodně síly na test a dobrou ko 😉

eshta
21. říj 2010

Dobrý ránko všem 🙂

@atreides Děkuju a ať ti limonádka chutná. Já jsem na sladký, tak mně chutnala moc 🙂

Jinak všem, kdo má dnes kontroly přeju jen dobré pořízení, zdravá a pěkná miminka, dobrý tlak atd...

@mikii Tak mikii dneska jen dobrý zprávičky, ok?

lenca78
21. říj 2010

ahoj holky, tak se vas pokusim docist, vsem preju, at ty kontroly dopadnou dobre🙂. Ja mam dnes nejakou krizi, stoupla jsem na vahu a zjistila jsme, ze jsem zase nabrala. Takze uz mam 8 kg navrch. Jestli to tak pujde dal, dovalim se do porodnice +20kilo. Jak ja jsem si mohla stezovat, ze nepribiram? Teda kilo tydne je pomalu minimum.....

@mikii
@eshta mate moc krasna briska 🙂

@atreides tu cukrovku ti nezavidim, tak at tam jsou na tebe hodnejsi nez byli na me. V cekarne nam dokonce zhasli - co tam pak ma clovek ty dve hodiny delat ???

eshta
21. říj 2010

@lenca78 8kg na 29tt je moc pěkný, myslím.. já si dopřávám a papám a mám teď 26kg navrch - všichni říkaj, že to není vidět, ale váhá prostě nelže, nemůžu si pomoct... snad ty kila pak dolů půjdou dobře, jen se trochu bojím tý kůže na břichu 😢 kolem pupíků už mám pěkný strie 😢 ale co bych asi chtěla s dvojčatama, že? Hlavně ať jsme zdraví 🙂

lenca78
21. říj 2010

@eshta no ja se bojim, jak to ted rychle leti, to kilo tydne zadny problem. Ale je pravda, ze se nejak neomezuju, kazdy den odpoledne si udelam kaficko, k tomu neco sladkeho a pak se divim. Jo, kde jsou ty casy, kdy jsem se nemohla na sladke ani podivat, bohuzel me to preslo nejak rychle. Te kuze se taky bojim, uz ted me zacina hodne svedit a objevuji se misty takove cervene carecky - to je asi zacatek stryi, ze? Hlavne at jsou dvojcata zdravi, ale stejne me to trochu mrzi, jsem jak velryba a tusim, ze to bude jeste horsi....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru